Nieaktualna lista radii internetowych - Denon

maku99

New member
Witam,

W ostatnim czasie zauważyłem, że lista radii w moim Denonie jest nieaktualna. Np. ESKA Rock - na okrągło leci komunikat w stylu "Radio zmieniło kanał, szukaj nas na "www...". Lub np. zamaist Antyradia mam Baby Radio :). Ale już np. "Złote przeboje" są tak jak były.
Orientuje się ktoś może, czy można taka listę zaktualizować? Dodam, że mam obecnie najnowszą wersję softu. Sprawdzałem na Denon Firmware/Changelog Download

Z góry dzięki

Ps. Czy może też ktoś sprawdzić na swoim Denonie jak sprawa wygląda z radiami?
 
Ostatnia edycja:

maku99

New member
Panowie,

Jeśli już faktycznie nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie, to prosze sprawdźcie u siebie (Pytanie kieruję do posiadaczy Denonów), czy sytaucja wygląda podobnie jak u mnie (w pierwszym poście)
 

maku99

New member
Ok dzięki Dario, to mnie trochę uspokoiło (nie jest to problem stricte mojego ampli).
Teraz najwidoczniej musimy poczekać na jakaś aktualizuję.
 

maku99

New member
Tak dokładnie, chyba własnie w niedziele zauważyłem, że coś jest nie tak. Szukałem informacji w necie ale nic nie znalazłem. Mam nadzieję, że wyjdzie niebawem jakaś aktualizacja
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Cześć, maiłem o to samo zapytać ale czytam że coś jest na rzeczy.
Panowie też zauważyłem od soboty duży problem z połączeniem radia internetowego iTunes a w nim komunikat Eska rock plus niedostępność serwera RMF ze swoimi programami,trzeba normalnie polować na sygnał?
 

maku99

New member
No własnie nie wiem jak to jest do końca. Wydaje mi się, że powinny wyjście jakieś aktualizacje dotyczące właśnie listy radii, nic innego mi nie przychodzi do głowy.
 
Witam,

W ostatnim czasie zauważyłem, że lista radii w moim Denonie jest nieaktualna. Np. ESKA Rock - na okrągło leci komunikat w stylu "Radio zmieniło kanał, szukaj nas na "www...". Lub np. zamaist Antyradia mam Baby Radio :). Ale już np. "Złote przeboje" są tak jak były.
Orientuje się ktoś może, czy można taka listę zaktualizować? Dodam, że mam obecnie najnowszą wersję softu. Sprawdzałem na Denon Firmware/Changelog Download

Z góry dzięki

Ps. Czy może też ktoś sprawdzić na swoim Denonie jak sprawa wygląda z radiami?


To nie jest problem z Denonem, ponieważ ja mam Yamahę i mam ten sam problem z Eską Party. Próbowałem usunąć tą stację z ulubionych i dodać jeszcze raz ale dalej ten sam komunikat żeby odwiedzić Eska Go.
 
Chciałem wam powiedzieć, że nie jest to tylko problem waszych Amplitunerów. W XBMC, we wtyczce Radio również występuje ten sam problem. Jest tylko komunikat głosowy, że przenieśli się na Eska Go i nadają w lepszej jakości. Występuje to na wszystkich radiach Eski. Musicie czekać na aktualizację stacji, podobnie jak użytkownicy XBMC i wtyczki Radio.
 
Do góry