Nie wiem czy 60 cali to nie za dużo

aromc

New member
Witam!
Miałem kupowac, ale sie wstrzymalem, bo zaczelo mnie zastanawiac czy 60 cali z 2,1m to nie za malo.
Obraz to TV cyfrowa, kilka kanalów HD, PS3 5%, filmy z kompa 20-30%.
Chciałem Sharpa z 3d, lub jakiś inny koniecznie z matowa matryca.
Jednak jak ustawiam kanapę przed ścianą to ciągle mnie zamartwia pytanie: czy 60 cali to nie za dużo?
Z drugiej strony kupię 52LE830 i bede zalowal, ze jest za maly...
Ehhhh, pomozcie! Moze ktos ma takiego kolosa i tez oglada go z ok 2m? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi!
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przy tej odległości ja bym brał maksymalnie 46", ale jak ktoś woli tak wielki, to znaczy że polityka Sharpa mocno w niego trafiła :p
 

premek111

Active member
Bez reklam
Spokojnie bierz 60 cali , ja oglądam 52 z 2.5m i po pewnym czasie musze stwierdzić, że jest za mały.One się tak szybko kurczą w oczach :)
 
Ostatnia edycja:

krazy777

Member
Bez reklam
Kurna chata, jak ja w styczniu wypelnialem ankietę i podałem odległość 3,5 metra i chciałem kupić sharpa 60 cali to mi odradzono hehe


Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

premek111

Active member
Bez reklam
Wszystko zależy od indywidualnych preferencji , faktycznie dla kogoś 60 cali z 2m może być barierą nie do przeskoczenia, dla innych to rozmiar w sam raz.
 

sebaneo10

New member
Stoję pod podobnym problemem,ale ja sie zastanawiam między 50 a 55 cali.Moja odległość jest podobna ok 2 m. Myślę ze 60 to już by była przeginka.
 
Do góry