Nie wiem co wybrac?

Antek84

New member
Mój budżet to ok 6 tys.
Preferowana wielkość matrycy – 46"-50"
Preferowane marki - LCD 40cal Z5500 lub Plasma Samsung 50"B650 ewentualnie plasam LG PS8000
Jaki sygnał – Polsat Cyfrowy
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – to rożnie trochę tak i tak
Jaka odległość od ekranu – najdalej 3,6 m ale mogę usiąść bliżej.
Jakie urządzenia do podłączenia - tuner polsatu( zamierzam kupić ps3), komputer do filmów HD przez hdmi
Jaka klasa cenowa – okolo 6 tys.
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – dzień i noc
Jakie masz nasłonecznienie pokoju –> okno wychodzi na zachód wiec od południa słonce świeci
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2-3
Jaki masz ulubiony program – sport(bardzo dużo siatkówki, tenis, f1), filmy no i zwykła tv
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła -różnie raz tak raz nie
Ma stać czy wisieć -stojący
Czy ma być HD Ready czy Full HD – ? full hd
pokój nie za duży bo 13 m2. Chce uzyskać efekt kina i boje się trochę czy ta plazma nie będzie za duża, ale znowu nie chce kupić za malegoi pożniej żałować.Liczę na pomoc
 
Ostatnia edycja:

Toschack

New member
Przy jakości HD to 50" nigdy nie będzie za dużo. Ponad 3 metry to już jest bardzo OK. Ja mam do ekranu 3.5 metra i zamieniłem 42" na 50" i rewelacja. Śmiało przymierzaj się do 50".
Warto się zastanowić czy nie dołożyć trochę kasy i wejść na najwyższą półkę czyli plazmę KURO Pioneera. 6000 zł to już spory budżet.
 

Mikele

New member
Dokładnie - za ok. 8tys. masz lx5090. Sam nabyłem ten model jakieś dwa tygodnie temu i jestem mega zadowolony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to najprostrze rozwiązanie :pioneer LX 5090 i wszystko masz na najwyższym poziomie.
A i masz powłokę antyrefleksyjną więc światło nie jest groźne.
 
Do góry