nie umiem wybrać TV proszę o pomoc

Kielc

New member
witam, proszę o pomoc bo szukam tv już dwa miesiące, mam pieniądze odłożone (mogę wydać za tv do 6tys zł), ale wciąż czytam fora i czytam.. nie chcę wydać tyle kasy i być niezadowolony.. a im więcej czytam tym mniej wiem.. co chwilę zmieniam zdanie po kolejnych opiniach.. naprawdę nie wiem już sam co wybrać.. lcd z led czy może plazmę.. (do tej drugiej jakoś średnio jestem przekonany..), tv ma mieć 46 CALI, tuner MPEG4 i najbardziej zależy mi na JAKOŚCI OBRAZU i jeszcze raz JAKOŚCI.. zarówno HD, ale również SD.. (bo na tych reklamowych demach w sklepach, praktycznie na każdym tv obraz jest super).
na moim tv chcę:
1. oglądać cyfrę+ (kanały hd i sd) (tuner dreambox 800hd)
2. oglądać ripy FULL HD z internetu (mam zamiar dokupić sobie sieciówkę popcorn hour)
3. grać w playstation 3
mam ogromną prośbę.. POMÓRZCIE MI wybrać..
 

Kielc

New member
byłem w profesjonalnych sklepach w wielkiej brytanii, bo tu chcę kupić tv, pytam zawsze sprzedawców o ich opinię, ale nigdy się one nie pokrywają i również nie zawsze mają pochlebne recenzję na forach HD (na ogół u nich dominuje sony a znowu na forach czytamy ze w sony płacisz jedną trzecią ceny za markę a nie obraz)
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jaką masz odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w pokoju ?
czego nie cierpisz w telewizorach ?
Jaki masz telewizor ?
Więcej oglądasz wieczorami ?
 

Kielc

New member
digitalus napisał:
witam
jesli nie jestes zdecydowany na lcd to wybierz nowy model plazmy samsung.

w testach prezentuje sie bardzo dobrze,prawie jak pioneer

w internetowych sklepach cena tego telewizora to 5990 zl i spada, za miesiac pewnie bedzie za 5500zl.widac to na wykresie na stronie skąpiec.pl

tzn. do plazmy jestem średnio przekonany.. gdzieś na forum czytałem że najlepszą plazmą jest panasonic TC-P50V10.. ??
 

Kielc

New member
kiki napisał:
jaką masz odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w pokoju ?
czego nie cierpisz w telewizorach ?
Jaki masz telewizor ?
Więcej oglądasz wieczorami ?

1. ponad 3 metry
2. naświetlenie jest średnie (ze wskazaniem na więcej słońca niż mniej) (lubię jednak spuszczać rolety lub zasłaniać zasłony jak ogłądam tv, nie lubię jak promienie słoneczne odbijają mi się w ekranie)
3. nie wiem.. "brzydkiego obrazu", JAKOŚĆ obrazu (kolory, wyrazistość, jasność) jest dla mnie najważniejsza
4. rodzice mają full hd 37lg5000 (na kanałach HD w Nce bardzo podoba mi się obraz ale na SD jest słaby)
5. w weekendy cały czas a w tygodniu zdecydowanie wieczorami

do oglądania czego będę używał telewizora pisałem w pierwszym poście..

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to do wszystkich potrzeb najlepiej zaprezentuje się Panasonic 50 V 10.
I myślę że będziesz zadowolony.
 
Do góry