nie przełącza

ewm

New member
Witam,mam problem w Panasonic TX-26 LE7P z automatycznym wyborem sygnału wejściowego,tryb wejściowy nie przełącza się automatycznie z trybu TV na AV.Jest włączony dekoder Cyfry,oba graty spięte kablem HDMI,telewizor po włączeniu nie wyświetla nic,trzeba na pilocie ręcznie zadać tryb AV.Wina kabla czy co,proszę o podpowiedź.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Witam,mam problem w Panasonic TX-26 LE7P z automatycznym wyborem sygnału wejściowego,tryb wejściowy nie przełącza się automatycznie z trybu TV na AV.Jest włączony dekoder Cyfry,oba graty spięte kablem HDMI,telewizor po włączeniu nie wyświetla nic,trzeba na pilocie ręcznie zadać tryb AV.Wina kabla czy co,proszę o podpowiedź.

U mnie jest tak że TV zapamiętuje ostatnie wejście HDMI na którym był zgaszony TV. W sumie to lepiej jakby automatycznie wybierał źródło sygnału, więc jak chcę oglądać DVD to muszę ręcznie przełączyć na HDMI 2 i jak bym zgasił na tym wejściu TV to sam nie przełączy mi się na HDMI 1 pod które mam podłączony dekoder N. W sumie to mały problem bo jest to pod jednym przyciskiem i się już przyzwyczaiłem.
 
Do góry