Nie miłe początki z Philips

panorafix

Member
Wczoraj doszedl do mnie Philips 32PFS5501 tv ok więc postanowiłem go zatrzymać. Poustawiałem wszystko i dziś rano postanowiłem pozrywać taśmę zabezpieczającą ramkę.Taśma z lewej strony tv odeszła ładnie a z prawej razem ze srebrną farbą. Oczywiście tv do wymiany ale zastanawiam się czy to może być jednorazowy przypadek czy w kolejnym może mnie spotkać to samo ?

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
 

vanishHD

New member
Jak widać Philips potrafi spieprzyć nie tylko oprogramowanie (jedna wersja unieruchamiała ten TV w 99% - można było jedynie podłączyć USB i np. wgrać nowy firmware), ale i hardware.

Miała być jakość a wyszło "jakoś".
 

vanishHD

New member
Zanim odeślesz ten szmelc potestuj jeszcze samą jakość TV, androida, odczytu formatów filmowych.

Myślę, że sporo osób nabrało ochoty na ten TV (ma dobrą cenę), więc warto poczytać o doświadczeniach klienta.

Będzie ciekawa lektura względem testu od kikiego.
 

panorafix

Member
Testowałem wczoraj i nie byłem zbyt zadowolony z działania tv i androida. Częste zawieszenia dość długie.Może to wina nowego softu ktory zainstalowałem zaraz po wyjeciu z udełka. Doslą 2 gi zobaczymy czy nie bedzie podobnej sytuacji.Jak tak to kasa do zwrotu i kolejny samsung smart zawita.

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Taśma jest nieoryginalna, bo Philips stosuje niebieską. Najprawdopodobniej ktoś w sklepie użył zwykłego scotcha po jakimś zwrocie.
 

panorafix

Member
Tasma raczej oryginalna bo u kikiego na teście też był tak oklejony a prawa strona zeszła ok.Tv nie miał żadnej ryski wszystko ori zapakowane.

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
 

panorafix

Member
Tasma raczej oryginalna bo u kikiego na teście też był tak oklejony a prawa strona zeszła ok.Tv nie miał żadnej ryski wszystko ori zapakowane.

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
Dodajac od siebie TV czesto łapał zwiechy i nie ragował na pilota.Dynamiczne gry androidowe na poczatku klatkowały zanikal obraz i gubil tekstury.Po chwili jednak bylo ok.Kilka formatow bajek wygladaly jak w 3d rozmydlone,gdzie na 2 pozostalych samsungach sa ok.Reasumując TV nie do konca udany wg mnie jednak chcialem zeby dzieciak mial namiastkę androida.


Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
 

panorafix

Member
Dziś doszedł wymieniony telewizor. Nigdy tak delikatnie nie zrywałem taśmy ochronnej, pomagałem sobie suszarką bo była mocno przyklejona nawet za mocno jak jej przeznaczenie. Ale na szczęście w tym modelu zeszła bez srebrnej farby. Mam nadzieję że to był odosobniony przypadek.

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
 

panorafix

Member
Nie wiem z kąd jest na FV zakupu są dane z Katowic i bez problemu wymienili na nowy.Teraz rozglądam się za jakimś tanim padem bezprzewodowym co by dobrze w miarę chodził może coś polecicie?

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry