Nie ma mojego dekodera na liście modele F6400 [rozwiązany]

tdx

New member
Bez reklam
Kilkunastu użytkowników pisało o braku ich modeli dekoderów, by skonfigurować pilota uniwersalnego

Po testach na przykładzie DSI87

Na F6650/F6500 wybieram nc+ operatora wpisuje DSI na 2 stronie wyników jest dekoder



Robiąc to samo na F6400 nie ma żadnego wyniku.... ()

W żaden sposób nie jestem w stanie znaleźć dekodera z poziomu konfiguracji warto obejrzeć...
Bez względu na kod pocztowy i operatora

Aby to obejść należy wybrać źródło na pilocie i w prawym górnym roku jest "konfiguracja pilota uniwersalnego"

Wybieramy nie ma mojego usługodawcy i pojawia się dodatkowe menu z wyborem:



wybieramy c+

i teraz wpisując ręcznie model DSI na 2 stronie wyników w końcu pojawia się:

 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Polsat

Na F6400 testowałem też HD3000 i HD5000 z warto obejrzeć działa bez problemu choć też dla HD3000 trzeba ponownie wcisnąć wyszukaj :)

warto obejrzeć działa


dekoder HD5000




dekoder HD3000 (pojawia się dopiero po wciśnięciu pokaż więcej wyników)


 
Ostatnia edycja:

Piwek80

Member
@castortray
mógłbyś sprawdzić czy będzie działać warto obejrzeć dla dla tv kablowej, gdy źródłem sygnału jest kabel antenowy a nie dekoder?
 

castortray

New member
@castortray
mógłbyś sprawdzić czy będzie działać warto obejrzeć dla dla tv kablowej, gdy źródłem sygnału jest kabel antenowy a nie dekoder?

niestety nie mam nic innego jak tv z dekodera.
Jak ktoregos dnia podlacze antene i ustawie kanaly to dam Ci znac.
narazie jednak nie wybieram sie na dach :D
 

Piwek80

Member
Wydaje mi się, że da się to zrobić bez podłączania sygnału. Chodzi o to, żeby wybrać jako źródło sygnału tv kablową i sprawdzić czy przy konfiguracji warto obejrzeć będzie dostępna lista operatorów kablówki.
 

castortray

New member
Wydaje mi się, że da się to zrobić bez podłączania sygnału. Chodzi o to, żeby wybrać jako źródło sygnału tv kablową i sprawdzić czy przy konfiguracji warto obejrzeć będzie dostępna lista operatorów kablówki.

nie wiem czy do konca cie rozumiem :)
chodzi Ci o to zebym w tym kroku

11163739.jpg


wybral jakiegos uslugodawce ?
Probowalem tak ale wtedy nie dziala pilot.

Podobny problem ma osoba z tego watku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/100147-konfiguracja-pilota-uniwersalnego-do-vectry-5.html
 

castortray

New member
Mam jeszcze pytanie moze ktos wie.

Obecnie po skonfigurowaniu pilota uniwersalnego "Biezaca lista kanalow jest pusta"
Gdy dluzej przytrzymam przycisk Guide to wyglada to tak:

Benr0iL.jpg


czy da sie cos zrobic aby wyswietlila sie lista kanalow dostepna na dekoderze ?
Czy ta opcja bedzie dostepna dopiero wtedy kiedy moj dostawca bedzie na liscie wyboru
tak jak w przypadku osoby
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13511147#13511147
i jednoczesnie bede mial wtedy "Watro obejrzec"
 

Piwek80

Member
nie wiem czy do konca cie rozumiem :)
chodzi Ci o to zebym w tym kroku
...
wybral jakiegos uslugodawce ?
Probowalem tak ale wtedy nie dziala pilot.

Podobny problem ma osoba z tego watku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/100147-konfiguracja-pilota-uniwersalnego-do-vectry-5.html

Mam nadzieję, że menu serii H wygląda podobnie jak w serii F.
Chodzi o to aby po wejściu w menu przejść do zakładki Nadawanie w tej zakładce jest pozycja Antena i dla tej pozycji są dwie opcje wyboru: Naziemne i Kablowe. Tu należy wybrać kablowe i teraz przejść do konfiguracji warto obejrzeć.
Na pierwszej planszy u mnie jest do wyboru źródło kanału. Do wyboru u mnie są Antena i Dekoder.
Co się pojawi na drugiej planszy po wybraniu jako źródła anteny? Do wyboru jest to co na zdjęciu które umieściłeś, czy nie ma żadnego operatora? Z usług tych operatorów kablowych, których widać na zdjęciu można korzystać tylko z dekoderem więc nie powinno ich chyba być na liście a powinno się znaleźć UPC.
 
Do góry