Nie jesteś już abonentem C+ ale i tak zapłacisz 1 zł

gabat

New member
Na początku stycznia oddałem dekoder, a kilka dni temu otrzymałem niespodziankę od C+. Żałują, że rozwiązałem umowę i takie tam...pierdołki. Oczywiście gdybym chciał w przyszłości korzystać z usług C+ to pozostają do dyspozycji, a korzystając z okazji przysyłają mi fakturę w wysokości 1 zł za zestaw antenowy, który mi poprzednio dali w prezencie.
Oczywiście nie chodzi o tego „złocisza”, ale o to jak C+ traktuje klientów, przepraszam, byłych klientów.
Wkurza mnie, że jakiś tłusty księgowy nie pomyślał wcześniej, a miał na to 3 miesiące (okres wypowiedzenia umowy) i teraz ma czelność zawracać mi 4 litery. Płacić?
 

jaracz

New member
@gabat: to i tak masz dobrze.. Ja rok temu kupilem najtanszy pakiet w Cyfrze bez satelity, ani dekodera, po czym po dowiedzeniu sie na bezczelnej party-line, ze nie maja mi juz nic ciekawego do zaoferowania nie przedluzylem umowy.. Teraz dostalem dosc nieprzyjemny list, ze zadaja ode mnie zwrotu, cytuje: sprzetu stanowiącego własność operatora tj. terminala cyfrowego, terminala HD, kabel euro, kabel rf, kabel sieciowy, pilot, pilot hd, karta. Jest to dla mnie pewnego rodzaju zagadka przyrodnicza.. :shock:
 

KRYSTIAN_J

New member
gabat napisał:
Wkurza mnie, że jakiś tłusty księgowy nie pomyślał wcześniej, a miał na to 3 miesiące (okres wypowiedzenia umowy) i teraz ma czelność zawracać mi 4 litery. Płacić?

Jak znałbyś choć troche przepisy prawa wiedziałbyś że umowę uznaje się za rozwiązaną po upływie okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia umowa nadal obowiązuje!
Zatem wszelkie rozliczenia byłej umowy realizowane są po jej zakończeniu - tak stanowi polskie prawo!

Zatem nie indocz się człowieku i zapłać tę złotówkę
 
Do góry