Nie działa VOD.TVP.PL w 48H6640

kinet1q

New member
Próbowałem wczoraj uruchomić powyższy aplet w smart hub, i przy włączeniu wybranego materiału pojawił sie napis "reklama" i wszystko zamarło poza kręcącym sie kołkiem ładowania. Sieć działa, inne serwisy vod tez, na ipadzie dziala super (i bez reklam) natomiast w tv mimo wielokrotnych prób - wisi w tym samym miejscu. Przez przeglądarkę www tez sie nie odpaliło. Aplikacja aktualna. Czy może gdzieś w ustawieniach ja blokować jakaś opcja bezpieczeństwa? Czy ktoś mógłby sprawdzić na swoim sprzęcie czy to problem globalny czy tylko mój? No i co zrobić żeby zadziałało?
Pozdrawiam
 

psiaja

Member
Mam tak samo na F6770
Myślę, że to po ich stronie jest wina, ponieważ jak zawiesi mi się film (a tu głównie "Domisie" ;) ), to wystarczy, że cofnę do menu wyboru odcinka i ponownie go uruchomię. Niestety bywa i tak, że odcinek w ogóle nie ruszy (lub ruszy, ale zatnie się między kolejnymi reklamami), to muszę wybrać inny odcinek..
 

ncplus

Member
ta ich aplikacja strzela co chwila fochy. Na 40H6640 jednego dnia działa kolekcja seriali,a następnego już nie... ale działa jakaś inna część portalu i tak w kółko :D
 

psiaja

Member
U mnie jako tako ta apka działała (F6770) ale po ost aktualizacji (2103.4 z 2015.01.12) już totalnie zdechła :(
Jedynym wyjściem jest pisanie do wsparcia TVP?
 
Do góry