nie działa TVN Player, u was też?

elwismik

New member
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem Tx-l32e6e i wszystko działa w miarę ok, sprawdzałem iple, iplex, eurosport player i wydawało się że wszystko działa w miarę dobrze. Nie sprawdziłem natomiast tvn player. I dzisiaj właśnie z rana włączyłem sobie TVN player i co - zonk, biały ekran, z prawej u góry logo tvn i nic się nie dzieje, moge wybrać jedynie "powrót", brak jakiejkolwiej treści do wyboru. Czy to jakiś problem ogólny z tvn, czy tylko ja tak mam? Wszystkie inne serwisy działają normalnie..
 

man

New member
... biały, pusty, nie ma żadnych filmów/programów do wyboru, jedynie to logo z prawej strony..

Witam,
Mam Panasonica serii DT60 i u mnie jest dokładnie to samo. TVN wprowadził jakieś "kosmetyczne zmiany" w Playerze jakoś na dniach - może to ma z tym związek ... Pzdr
 

sorenson

New member
Na VT50 też nie działa w czwartek wieczorem po drugiej próbie obejrzałem Kubę W. a od piątku wisi na drugim ekranie z logo po prawej.
 

jonatanek

New member
Mam to samo. Znalazł ktoś rozwiązanie?? Nie wiem jak można odinstalować tvnplayera, żeby jeszcze raz zainstalować.
Moj TV 42pst50
 

elwismik

New member
ja odinstalowałem i zainstalowałem od nowa ale to nic nie dało, trzeba pisać do tvn zeby się tym zajęli, im więcej osób napisze tym szybciej się za to wezmą..
 

Ewahir

New member
Dzwonilam na infolinie Panasonica,trwaja rozmowy z Tvn,daty wlaczenia Tvnplayera nie podali.Staraja sie rozwiazac ten problem
 

wmak

New member
Już wczoraj ożył TVN Player.
Dzisiaj pojawiło się nowe oprogramowanie systemowe dla VT50.
Zaktualizowałem, chyba wszystko działa, różnic nie zauważyłem.
 
Do góry