Nie działa internet w TV samsung ES6100

dunayeR

New member
Witam,

mam pewien problem. Na samym początku po kupnie WIFI działało normalnie. Później nie wyszukiwal żadnej sieci, dlatego podłączyłem kablem. W niedziele wszystko działało ok, dzisiaj próbując podłaczyć się do sieci, telewizor łapie router (pierwszy etap) drugi etap (od routera do sieci) niestety już nie. Robiłem aktualizację oprogamowania, przywracałem do ustawien fabrycznych. Czy ktoś miał podobny probłem?

Będe wdzięczny za odpowiedz.

Pozdrawiam.
 

fugiel

New member
Witam. może to przypadek ale ja od wczoraj tez mam taki problem. ten sam typ tv. a moze nie przypadek tylko samsung coś namieszał?




Witam. właśnie udało mi się dostać do konsultanta samsunga. I dowiedziałem się, że mają jakąś awarie na smart hub i cały czas trwają prace nad przywróceniem usługi. Ponadto tv samsung łączy się z netem poprzez serwery samsunga.
 
Ostatnia edycja:

mazak02

New member
Ja też mam od wczoraj problem z moim d7000. Znikneło połączenie z internetem. Miałem połączony po lanie, nowa konfiguracja nic nie zmienia, po wifi też nie łączy. Router zresetowany- nie pomaga, wgrany do routera nowy soft- nie pomaga, kabel lan zmieniony-nie pomaga, itd itd ..... Inne urządzenia po lan typu dekoder nc+ i ps3 smigają. Rozkładam ręce nie wiem w czym problem. Nadmieniam że próbowałem też recznie konfigurować w tv połączenie i nic nie dało.

Sprawdźcie u siebie jak to wygląda bo nie wiem w którą stronę już iść..
 

KysiuJ

New member
Podobny problem mają moi rodzice na 2 różnych tv samsung od środy nie działa smrt tv. Ja miałem podobną sytuację w nocy na TV Sony ale rano już zadziałało a też był problem z siecią i nie było żadnych aplikacji z SEN
 

mazak02

New member
Dzisiaj od rana już wszystko zaczęło działać. Masakra, kilka godzin kombinowania, aktualizowania a to samo po nocy zaczyna śmigać......
 
Do góry