Nie dla każdego Samsunga Evolution Kit za 299 €

emibewu

New member
...taką elektronije mogli od razu dać do TV bo tam nie ma nic odkrywczego ani nowego. To ma sens ale np. za 3-4 lata gdy w środku znajdzie się coś co faktycznie odświeży TV...
Dokładnie.

Druga rzecz- kupisz telewizor za, powiedzmy, 4 tysiące z wadami wyświetlania obrazu i taki EK nic nie pomoże. Może w jakimś stopniu zastąpi komputer i przyjaciół , ale ty nadal będziesz sie wkurzał (lub udawał że nie widzisz), że masz ekran nierówno podświetlony... A podejrzewam, że za te 3-4 lata, po kupnie dwóch Kitów zobaczysz, że dorzuciłbyś z tysiąc złotych i byś miał tv ze sporo lepszym obrazem i dokładnie z tymi samymi bajerami w postaci :wink: 8 procesorów, karty graficznej z 4 procesorami i podgrzewaczem do kawy :cool:

Mimo wszystko jednak pomysł z EK uważam za świetny pod kątem napędzania sprzedaży droższych modeli Samsunga. Z drugiej strony Ci co już kupili modele z serii 7000 czy 8000 zawsze mogą za 20% ulepszyć sobie SMART TV i nie zazdrościć tym co poczekali i kupili to samo w modelach o połowę tańszych, nawet już innych producentów, bo nie oszukujmy się, ale życie nie znosi próżni i idzie to w każdym kierunku (internet, kamery, rysowanie po ekranie, sterowanie myślami ;-)), tylko szkoda że najmniej w ulepszanie jakości obrazu.
 

habbar

New member
Dokładnie.

Z drugiej strony Ci co już kupili modele z serii 7000 czy 8000 zawsze mogą za 20% ulepszyć sobie SMART TV .

a po co mi te 20% , nawet niech to bedzie 100% , za 1300 zł to takiego kompa kupisz , podepniesz po Tv , że zadna elektronika w tych kitach nie bedzie mial szans z pc
 

emibewu

New member
a po co mi te 20% , nawet niech to bedzie 100% , za 1300 zł to takiego kompa kupisz , podepniesz po Tv , że zadna elektronika w tych kitach nie bedzie mial szans z pc

nie wyczułeś nutki ironii..:bober:
masz rację oczywiście, ale z drugiej strony nie każdy chce mieć dodatkowe pudło przy tv, lub latać po domu po różnych pokojach i włączać to komputer, to telewizor..
ciekawe czy te dongle będą w stanie zastąpić smarta i przejąć władzę nad tv...?
 

RafMat

New member
Pytanie do ludzi którzy mieli już fizyczny kontakt z EVOKIT.Czytając specyfikacje modułu zauważyłem że jest opcja podłączenia internetu kablem do EVO, czyli mam rozumieć że nowa wkładką nie obsługuje internetu przez WI-FI ? :confused:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

wp1988

New member
Witam.

Czy ktoś wie kiedy będzie można kupić Evo kit w Polsce?
Wcześniej ktoś pisał, że w ciągu 12 tygodni. Od jakiej daty?

Dzisiaj samsung uruchomił sprzedaż w US. Z tego co na forach widziałem Australia też już ma.

Co ciekawe cena jest dużo niższa niż samsung zakładał. Na Amazonie US chodzi po około 180$. (można by się było skusić ale wysyłka droga :/)
 

RafMat

New member
Co z tymi testami evolution kit. Widzę że jak i w tamtym roku tak i tym modele ES 7000 /8000 są traktowane po macoszemu. Oficjalnego testu, ustawień Es 8000 nie było.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

lilo40

New member
Napaliłem się - Kupiłem - Oddałem
Pytanie brzmi - Czy warto wydać 999 zł za coś czego sporadycznie będziesz używać?
Cenowo, jaka to jest część zakupionego przez Ciebie telewizora? i co przez nie zyskasz?
Dla samego wyglądu menu, nie wydam tyle forsy. Po za tym do internetu mam komputer, jeśli nie mam to trochę do tego tysiaka dołożę i sobie kupię, jest wygodniejszy.. A to co mamy już w tv zupełnie wystarczy by obejść się bez tego modułu (jeśli to używamy).
Natomiast opinie że to poprawia wyrazistość obrazu,myślę że dobra kalibracja załatwi sprawę i bez tego
Byłem zawiedziony zakupem ale "Dobra Reklama Dźwignią Handlu" . Poczekam , może to ustrojstwo kiedyś mi załatwi przejście z full hd na 4k :lol: to wtedy kupię.A jak na razie są to wyrzucone pieniądze w czasach kryzysu.A mamy go wszyscy. Pozdrawiam

Post odrzucony przez sklep internetowy RTV AGD - czyżby cenzura?
 
Do góry