Nic oryginalnego - prośba o rady

przemo73

New member
Bez reklam
Widzę, że przekonałeś sam siebie, że ET5 będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli tak bardzo jesteś przywiązany do Panasa to bierz i nie szukaj porady na forum, bo im więcej będziesz czytał tym większy mętlik będziesz miał w łepetynie. Wiem co mówię. Jestem w takim właśnie stanie mojej wiedzy ;)
Co do ET5... nie mogę się przekonać do pasywnego 3D. Widziałem to na LG i nie podoba mi się, ze względu na utratę efektu jeśli zmienisz kąt oglądania. Poza tym obraz nie jest wyświetlany w Full HD 3D. W zeszłym roku była o to awantura w przypadku Samsunga i jego aktywnego 3D w serii 6. Z tego co mi wiadomo to pasywne 3D tak ma i koniec. Wiem, że 3D to tylko dodatek i pewnie po kilku razach oglądanie zejdzie na plan dalszy. Jednak jeśli za coś płacę grube pieniądze chcę być z tego zadowolony na sto procent. Jeśli już miałbym brać Panasa to pewnie ET50, ale tego modelu nie ma w 55".
 

Czarek_K

New member
Dzięki Przemo, można na Ciebie liczyć. Masz rację, moim faworytem jest ET5 i nawet kiki mi polecał (chociaż na którymś kolejnym miejscu). Tak, od czytania postów mam mętlik w głowie, chociaż tyle tu informacji (z których rozumiem może 30%). ET50 nie chcę: jak pisałem traktuję 3D jako zło konieczne :smile: . A gdybym mógł (chciał?) dołożyć, to pewnie do 46LE830.
Pozdrawiam Toruń.

A może ktoś jeszcze powie, że ET5 jest OK?
 

Czarek_K

New member
Kupiłem 47ET5E i jestem zadowolony :). Póki co nie zmieniałem ustawień, jest OK, ale może poprobuję według propozycji, które są na forum.
Wszystkim, którzy doradzali serdecznie dziękuję.
 
Do góry