Nic mi sie nie wypalilo!!!

gad7

New member
Panas th-37pa50e maltretowany przez moja siostre do bolu, niezgodnie z zaleceniami moimi i forumowiczow 3-miesiac i nic.
 

TomiDr

New member
Samsung S5S - 4 m-ce --> nic się nie wypaliło

Na początku docierany przez pierwsze 300 godzin (przez ten czas zoomowałem także obraz aby nie było jakichkolwiek znaczków), pracuje po ok. 5 - 6 godzin dziennie najczęściej na normalnej TV (wiadomo loga, znaczki i inne badziewia) i.... NIC SIĘ NIE WYPALA (dokładnie obejrzałem przy różnych tłach).

Jestem bardzo zadowolony z tego TV - wszystkie złe strony tego TV o których piszą inni forumowicze (kiepskie przejścia tonalne) wychodzą tylko i wyłącznie gdy jest kiepski sygnał, lub kiepska jakość materiału --> przy mocnym sygnale obraz jest SUPER!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
testujemy po dotarciu - Pioneera po kilka godz. dziennie i zero problemów.
ale pilnowalismy tych godzin na dotarciu.
pozdrawiam
 

pepino

New member
philips 42pf9966/10 - od października 2005 po 5-6 godzin dziennie;
od czasu do czasu zmieniam format obrazu na 16:9 aby zmienić położenie znaczków;
od początku eksploatacji znacznie zredukowane nastawy jaskrawości i kontrastu (z fabryki przyszło ustawione na 100%) - tak, aby dało się w ogóle oglądać;
bez wypalenia

pepino
 

maxpoll

New member
POsiadam LG 42PX5R , po dwóch tygodniach tortur jakie znosił mój telewizor nie ma żadnych odbawrień czy duszków , przed kupnem naczytałem się na tym forum o wypalonych logo tvn czy tvp i zniechęciło mnie to do zakupu SAMSUNGA , a teraz wiem że na LG nic nie pozostaje .

Ustawienia kontrastu jest u mnie przeważnie na 100 % , a i pozostałych wartości nie oszczędzam , jak ma się coś wypalić to od razu co bym miał jak najszybciej reklamować a nie po paru latach .

A swoją drogą jak by mi się logo programu np.TVN wypaliło i było widoczne podczas normalnego użytkowania to zaręczam nie odpuścił bym producentowi sprzętu i apelował do samego końca - " mojego lub jej "
 

RS4

New member
Ja od trzech lat użytkuje monitor plazmowy Panasonic TH 42 PHW6EX, plazma gra codziennie 6-7 godzin, działa super ,żadnych wypaleń , kontrast, jasność i kolory b.dobre, wszyscy znajomi zachwycają się obrazem, źródło DVD i Dreambox.
Pzdr.
 

koti

New member
RS4 napisał:
Ja od trzech lat użytkuje monitor plazmowy Panasonic TH 42 PHW6EX, plazma gra codziennie 6-7 godzin, działa super ,żadnych wypaleń , kontrast, jasność i kolory b.dobre, wszyscy znajomi zachwycają się obrazem, źródło DVD i Dreambox.
Pzdr.

Co to jest Dreambox ? Oraz wazna dla mnie opinia bo wlasnie sie przymierzam do kupienia TH 42PWD8.
pzdr.
 

GKM

New member
Dreambox, jest odbiornikiem satelitarnym z oprogramowaniem Linuxowym,wspomniany sprzęt wiele potrafi zdziałać w kwestii "rozjaśniania" tego,co dla ogółu jest "ciemne".
Więcej informacji na ten temat,Znajdziesz przykładowo na forum DVB-z , po wcześniejszym zarejestrowaniu się.
 

koti

New member
GKM napisał:
Dreambox, jest odbiornikiem satelitarnym z oprogramowaniem Linuxowym,wspomniany sprzęt wiele potrafi zdziałać w kwestii "rozjaśniania" tego,co dla ogółu jest "ciemne".
Więcej informacji na ten temat,Znajdziesz przykładowo na forum DVB-z , po wcześniejszym zarejestrowaniu się.

Dzieki za info...
Bałbym sie jednak kupowac sobie odbiornik satelitarny...net + prasa + muzyka + kablówka + DVD + torrenty + soul seek + osiołek to i tak za duzo dla mnie do ogarnięcia czasowo :)
pozdrowka.
 
Ostatnia edycja:

RS4

New member
koti napisał:
Co to jest Dreambox ? Oraz wazna dla mnie opinia bo wlasnie sie przymierzam do kupienia TH 42PWD8.
pzdr.

Jeśli jest lepsza od modelu który mam ja, a napewno jest, widać to po parametrach, to zachęcam do zakupu, ja jestem b.zadowolony

RS4

pozdrówka GKM
 

koti

New member
RS4 napisał:
Jeśli jest lepsza od modelu który mam ja, a napewno jest, widać to po parametrach, to zachęcam do zakupu, ja jestem b.zadowolony

RS4

pozdrówka GKM

Twoja jest chyba HD sadzac po oznaczeniu a moj PWD8 bedzie SD.
Ale po przeczytaniu wielu opini i testów decyduje sie na PWD8. Gdyby mozna bylo kupic plasme 1080p to byłby sens inwestowania w HD w tym momencie. A tak to stwierdzilem ze nie ma sensu skoro i tak za jakies 2 czy 3 lata bedzie mnie korcic zeby kupić plasme ktora jest HD z prawdziwego zdarzenia. Napewno takie za jakis czas będą...

pozdro,
koti
 

adamo

New member
Samsung s5s 4 miesiace dziennie ok 8 godzin bez docierania caly czas kontrast 90%. Rewelacja polecam . niema sladow "duszkow":p
 

aras1

New member
posiada LG 42 RCA już 5 miesięcy żadnych wypaleń, na początku "docierałem" przez ok. 100 godz. Odbietra super.:)
 
Do góry