News

Bambolo82

Banned
Od dzisiaj przez tydzień można kupić na PSN SuperStardust HD za tylko 7 zł. Można grać nawet we dwójkę w domu. Widzę, że kilka osób z naszego forum już nabija punkty za niszczenie asteroidów... Ja dziś zacząłem :eek:

Myśle, ze za 7 zł warto to mieć.
 

dienekes' shade

New member
Jestem odmiennego zdania - grę kupiłem całe wieki temu za 36 zł i bawiłem się naprawdę dobrze. Taki ukłon w stronę arcade' u i gierek sprzed lat. Jeśli ktoś się waha - 7 zł to śmieszne pieniądze, a gra dostarcza wiele zabawy (i zgryzot, jeśli ktoś mierzy w 100% :D). Osobiście, polecam.
 

debeef

New member
Bez reklam
Super Stardust na Amidze 1200 to było boskie doświadczenie dlatego za 7 zł nie wahałem się ani sekundy...dodatki jednak były już znacznie droższe:(
 

premek111

Active member
Bez reklam

Attachments

  • 500x_newdsblue.jpg
    500x_newdsblue.jpg
    49,8 KB · Wyś: 406
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
lista gier Sony w ktore bedzie mozna zagrac podczas TGS

http://kotaku.com/5357166/what-ps3-and-psp-games-are-playable-at-tokyo-game-show

• PS3
1. FIFA 10
2. Lost Planet 2
3. Shin Sangoku Musou MULTI RAID Special
4. Pro Evo 2010
5. Final Fantasy XIII
6. FRONT MISSION EVOLVED
7. Bayonetta
8. Gran Turismo 5
9. Uncharted 2
10. God of War III
11. Infamous
12. Heavy Rain
13. Ratchet & Clank Future: A Crack In Time
14. Quantum Theory
15. Ninja Gaiden Sigma 2
16. Tekken 6
17. Dragon Ball Rising Blast
18. Assassin's Creed II
• PSP
19. Persona 3 Portable
20. Shin Sangoku Musou 5 Special
21. MGS: Peace Walker
22. Kingdom Hearts Birth by Sleep
23. Valkyria Chronicles 2
24. Phantasy Star Portable 3
25. Gran Turismo
26. Minna no Sukkiri
27. Minna no Tennis Portable
28. Jigen Kairou
29. Jak and Daxter: The Lost Frontier
30. SOCOM: US Navy Seals Portable
31. BLEACK Soul Carnival 2
32. MotorStorm Raging Ice
33. LittleBigPlanet
34. Undead Knights
35. God Eater
 

Bambolo82

Banned
Trwa mega wyprzedaż starych PS3 "FAT" z dyskiem 80 GB. Tak tanio już dawno nie możnabyło stać się posiadaczem PS3!!! :eek:

Ceneo: http://www.ceneo.pl/937028

PS3 80 GB można teraz kupić za 1099 zł. :eek: :eek: :eek:

Co prawda na PS3 nie mozna grać w pirackie gry, ale na allegro jest masę świetnych, oryginalnych gier za 30-50 zł (np. Uncharted, Ratchet and Clank, Burnout Paradise, Little Big Planet, Metal Gear Solid 4 etc.) lub trochę droższych nowości za 60-80 zł (np.Infamous, Killzone 2 etc.). Gry ściagane z PSN są dość tanie (ok. 20-60 zł), a do tego mogą być zainstalowane na 5 konsolach (robimy zrzutkę z kolegami po 5-10 zł i już gramy sobie w Wipeout HD, Fat Princess, Pain, Flower, ZEN Pinball i wiele wiele innych świetnych gierek).

Dla porównania Xbox 360 Arcade (bez żadnego dysku twardego, bez Bluray, bez WIFI, bez Bluetooth, bez czujników ruchu sixaxis, bez przeglądarki internetowej, bez HDMI 1.3, z płatną grą online, z koszmarni głośnym chłodzeniem) kosztuje aż 750 zł.

Dla mnie jasna sprawa, co lepiej wybrać :cool:
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
To jest dział "News" a nie "allegro", bądź "co posiada PS3 a czego nie ma X360", więc bądź tak uprzejmy i zabierz swoje klocki idąc gdzieś indziej stosować swoją denną demagogię.
 

k0val

New member
Bambolo82 ty z sony jesteś czy może ci za to płacą???Warto by było skończyć z tą propagandą ,jak komuś bardziej podoba się biały to czemu miałby nie kupić xboxa a 250zł dla niego piechotą nie chodzi?
Sry za :spam:
 

Bambolo82

Banned
Oczywiście Koval, że każdy może wybrać konsolę Xbox 360 i dlatego na pisałem że "dla mnie" oczywiście wydaje się że lepiej kupić PS3.

1099 zł za PS3 (za Ceneo na dzień 19.09.2009 r.). Xbox 360 za 750 zł nie ma tego, tego, owego i tamtego. Na PS3 nie ma pirackiech gier, ale są tanie oryginalne. Można dzielić gry z PSN na 5 osób. Online na PS3 jest za FREE. To są fakty (informacje "NEWS"). Ja je tylko podaje. :eek: To czy ktoś uzna te informacje za istotne czy nie przy wyborze konsoli to już JEGO sprawa, tylko się na mnie nie obrażajcie że podaje FAKTY!!! :eek:

Nie bądzcie obrażalskie dzieci, Panowie hi hi ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
(...)ale są tanie oryginalne. Można dzielić gry z PSN na 5 osób. Online na PS3 jest za FREE. To są fakty (informacje "NEWS"). (...)
Ależ Ty masz wodę zamiast mózgu, takie newsy to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić.
I przypadkiem mi się na to nie obrażaj dzieciaczku.

Pozdrawiam,
 
Do góry