News

dienekes' shade

New member
HELL YEAH!!!!!

r2q808.jpg

2jfhlkx.jpg

14ced5y.jpg

2ly0a5l.jpg


Coś niesamowitego!!! :krol: W HD (PRAWDZIWYM!!!) to Totalny Rzezimierz :twisted:
 

Banzai

New member
Taki malutki mój news. Nie wiem od kiedy to jest ale ja właśnie zauważyłem. "Information Board" jest po Polsku :D
Może w takim razie doczekamy się niebawem i PSS w ojczystym języku :)
 

Mefju

New member
Najczęściej pobierane gry z PSS:
1. Pain
2. High Velocity Bowling
3. Super Stardust HD
4. PixelJunk Monsters
5. Flow
6. Warhawk
7. Aquatopia
8. Tekken 5 Dark Resurrection
9. High Stakes Poker Edition
10. Ratchet & Clank: Quest for Booty

Szczerze ? Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku dla Paina i tak słabego dla Ratcheta chociaż podobno trwa on 4h , inaczej pewnie nie był by taki tani.

Źródło :
http://www.ps3info.pl/story-318-Najczciej-pobierane-gry-z-PSN-w-2008-roku.html

, no i mały news o Hideo Kojimie i jego nieznanych planach:
"W wywiadzie udzielonym japońskiemu magazynowi Famitsu twórca znanej serii Metal Gear Sold - Hideo Kojima potwierdził, że obecnie pracuje nad dwoma tytułami.

Kojima poinformował, że jedna z gier będzie grą podobną do tej którą jego zespół stworzył w przeszłości. Możliwe, że będzie to nowy MGS albo, że zespół Kojima Productions pracuję nad kontynuacjami Zone of the Enders lub Policenauts.

Druga gra jest równie tajemnicza jak pierwsza produkcja. Jedyne co wiemy to, że gra będzie w klimatach dzikiego zachodu, ponadto Kojimę zauważono, jak wizytował amerykańskie studio Infinyty Ward (twórcy Call of Duty 4), które zajmuje się produkcją FPS-ów.

Być może szykuje nam się FPS prosto z dzikiego zachodu."


Zobaczymy co tam H.K. kombinuje ;);)
 

k0val

New member
PlayStation 3 z obrazem 3D?

Sony podobno dąży do tego by PlayStation 3 już w przyszłym roku oferowało obraz stereoskopowy.
Stereoskopowy obraz dający wrażenie trójwymiarowej głębi, oprócz kin nie przyjął się właściwie nigdzie, choć takie próby były robione m.in. w przypadku telewizji oraz gier video. Sony jednak wydaje się nie przejmować brakiem zainteresowania tą technologią ze strony konsumentów i jeśli wierzyć raportowi strony Mean to be Seen, szykuje się na to, by w 2009 konsola PlayStation 3 ją wsparła.
Oznaczałoby to, że platforma oferowała trójwymiarowy obraz uzyskiwany za pomocą specjalnych okularów. Strona twierdzi, że nie jest to specjalnie trudne i dałoby się to uzyskać za pośrednictwem prostej aktualizacji firmware'u, a funkcja działałaby zarówno w grach, jak i filmach.



źródło http://gry.onet.pl/1885232,,playstation_3_z_obrazem_3d,wiadomosc.html


ciekawa sprawa wiem że jakieś okularki do pc były które współpracowały z kartą graficzną ale oczy bolały i ogólnie niewypał
 

ps_user

New member
Bez reklam
Coś mi się nie chce wierzyć że tylko zmiana oporogramowania konsoli, pozwoli na uzyskanie stereoskopowego obrazu :rolleyes:
IMO bez uprzedniego oprogramowania gry, nie jest to moźliwe.

ciekawa sprawa wiem że jakieś okularki do pc były które współpracowały z kartą graficzną ale oczy bolały i ogólnie niewypał
Mówisz o ibrazie takim jak ten?
CCAFS3Dsmall.jpg

Czy tzw. wyświetlaniu grafiki jako "rzeczywistość wirtualną", gdzie "okulary" to już nie szkła optyczne z filtrem, a małe projektory np. LCD i wyświetlają tylko grafikę 3D?

P.S. Koval, newsy są bardziej doceniane jeśli są zredagowane przez samego użytkownika a nie skopiowane z innej stronki. Inaczej wystarczyłoby wkeić tylko źódłowy link ;)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Potwierdzam ,oddajac w piątek kolejna ps3 do serwisu gdzie odmówiono mi przyjecia wysyłajac z tym problemem do sklepu ,pani w serwisie powiedziała ze sony przychylne jest naprawic moją konsolę za darmo nawet po gwarancji:) Czyli te info jest bardzo wiarygodne :D
 
Do góry