News

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego tez moja czarnulke zostawie, albo powiem inaczej - mam taka cicha nadzieje ze PS4/x720 zaoferuje jakosc po ktorej nie bede chcial spojrzec na obecne tytuly. W ostatnim tchnieniu dla PS3 zakrece jeszcze krazkiem GTA5 i zmieniam na mlodsza.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie zaszkodzi jakby była, ale płakać za tym?
Chociaż z drugiej strony trzymać 3 konsole pod TV?

Pozdrawiam,
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A co mam teraz wyrzucic te wszystkie gry? Po premierze okaze sie, ze wszystkie akcesoria też mogę oddac do muzeum? Plakac nie będę, ale wk... mnie taka polityka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli konsekwencja takiej polityki ma byc duzy krok technologiczny do przodu, to tez nie bede plakal, ale zal zostaje szczegolnie jak pomysle o 4 padach, ladowarkach do nich, dildach (move) + ladowarki, kamera, podstawka itp. o grach juz nawet nie wspominam, bo te powoli zaczne wystawiac na allegro.
Trzeba to zebrac do kupy i sprzedac jak najszybciej, potem sie nie pozbieramy jak kazdy bedzie zbieral na nowa konsole.
 

murzyn997

New member
No tak,dla przykladu gram w bf3 online i co,jak by ta gra miala nie uruchomic sie na ps4 to ja dziekuje.wiem,wyjdzie bf4 tylko nie kazdy znajomy z ktorym bede chcial pograc kupi sbie ps4+bf4.Rozumiem posiadac 2 telefony,ale dwie konsole?:)
 
Do góry