News

cyber78

Member
Bez reklam
Klocek Arcade ma się w Polsce dobrze i to się nie zmieni, natomiast sprzedaż gier z logo Xbox pewnie nie wzrośnie, więc na takie inwestycje jak Lokalizacje 2.0 od Sony nie ma co liczyć - a szkoda.
Generalnie gratulacje dla obu stajni.

PS
Dla SCEP szczególnie - wykonali kawał dobrej roboty w tym roku.
 

mg30906

New member
mg30906 napisał:
Czy wie ktoś kiedy będzie Hustle Kings - miało byc w ostatnim kwartale , ale coś nie słychać o tym.


pzdr

sorry ze cytuje sam siebie czy ktos wie kiedy moze ma ktos lepszy dostep do informacji to wyjdzie czekam i czekam i....dupa a wczorajszy trailer mowi "out now"..........

pzdr
 

Bambolo82

Banned
Microsoft ma wszystkich za złodziei i miał nadzieje że jak stworzy ludziom okazję do piracenia gier to uzyska dominację na rynku "dużych konsol" jak z Windowsem na PC. Gdyby nie piractwo Windows to kto wie jaki by dzisiaj system na PC dominował? Marny system zdominował rynek, bo każdy Kazik, Ania, Bob czy Juan mogli go sobie za darmo spiracić. A że jakość produktu słaba to już nie ważne. Z grami komputerowymi na szczeście tak do końca okazało się nie być :eek: , co pokazuje sukces Playstation 3. Co prawda Xbox uzyskał roczną domiancję, ale ta strategia - co widać już bardzo wyrażnie - ma króciutkie nożki i w końcowym rozrachunku skrzywdzi klientów Xbox'a.

Dlatego śmieszy mnie biadolenie Microsftu. Mawiają, bowiem że: "kto mieczem wojuje o miecza ginie". Producent Xbox'a sam jest sobie winien, bo przecież Sony pokazało że można wypuścić nieprzerabialną konsolę i potraktować serio klientów. Microsoft i Xbox 360 mają zatem takich klientów na jakich sobie zasłużyli, he he! :lol: Okazja czyni złodzieja jak to mówią..., a biadolenie na ten temat jest w ty przypadku żałosne, bo okazję z premedytacją spreparował sam poszkodowany :lol:

Serdecze gratulacje dla Sony Computer Entertainment Polska za działalność marketingową i wydawniczą w 2009 r., zwłaszcza za profesjonalne i kosztowne inwestycje w lokalizacje gier!!! Kto by jeszcze nie dawno pomyślał że polski rynek może zawojować system na którym nie da się grać w pirackie gry! BRAWO, BRAWO BRAWO!!!

Rynek pokazał też, że jeśli jakiś system jest nieprzerabialny, to jakość gier na niego jest nie tylko wyższa (vide spolonizowane Uncharted 2, Killozne 2, Infamous, Eye Pet etc. etc.), ale również gry są często tańsze (np. Infamous po 2 miesiącach od premiery trafił do "platyny" za 89 zł, Eye Pet z kamerką za 159 zł, rynek wtórny daje możliwość grania za kilkadziesiąt złotych w świetne gry, a dystrybuowane cyfrowo gry mogą być instalowane przez kilku użytkowników).

Mam wielką satysfakcję, bo jak pisałem o tym i przewidywałem to półtora roku temu na tym forum, to wtedy dominujący tu fanboje xbox'a z moderatorami do spółki prawie mnie ze skóry obdarli i wyzywali od przygłupów i najgorszych.

Wielka satysfakcja! :cool:
 

Bambolo82

Banned
Jak kupowałem 16 miesięcy temu PS3 to chyba jako jedyny głośno mówiłem ze PS3 zdominuje rynek najlepszymi grami. Naprawdę w to wierzyłem i głośno dzieliłem się swoimi prognozami co do rynku gier! Nie raz i nie dwa dostałem tu po głowie za wróżenie sukcesu PS3! :bober:Dostawałem tutaj bany za bronienie Killzone 2 i kilku innych gier które teraz są masowo nominowane do nagród!

Wybrałem chyba dobrze konsolę :D i to jest największa dla mnie nagroda! Myślę że dla wielu z Was również!!!
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Co powiecie na zapowiedź DOOM 4? Gra ukaże się pewnie za jakieś 2-3lata i zostanie zrealizowana za pomocą ulepszonego silnika Tech 5. W 2010 pojawi się również starsze dziecko id Software, czyli Rage, które działać będzie również na owym silniku, tylko nie podrasowanym. Mimo to zwiastuny i opisywana technologia (np. megatexture, radiosity - wykorzystane również w K2) robią b.duże wrażenie: Trailer Rage - Klik oraz Klik

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11491

Jedno jest pewne - Doom 4 będzie wyglądał obłędnie. Czy na konsolach to się okaże, na pewno na PC.
 

Bambolo82

Banned
Mam nadzieje ze to fake i na 99% tak jest. Jak do cholery na XMB pojawiło się okienko z Windows? To się kupy nie trzyma że koleś wsadza jakiś tam klucz usb i wyskakuje coś takiego.

Po drugie, ostatecznym dowodem złamania PS3 będzie pojawienie się rippów gier na torrentach. Jak to zobaczę, to się naprawdę zaniepokoję i uwierzę że piraci dorwali PS3!

Jak się pojawi zakładka PS3 w dziale "Games" serwisu torrent Pirate Bay, to wtedy można faktycznie uwierzyć że coś jest na rzeczy.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Mam nadzieję, że to fake. Inaczej Bambo nie będzie miał w końcu zaległości z grami bo będzie je ściągał z torrentów jak robi z filmami. Piękny rym a do tego prawdziwy :cool:
 

Bambolo82

Banned
Mam nadzieję, że to fake. Inaczej Bambo nie będzie miał w końcu zaległości z grami bo będzie je ściągał z torrentów jak robi z filmami. Piękny rym a do tego prawdziwy :cool:

Cały Carbon, czyli złośliwy, źle życzący innym wredny gnom. Tak właśnie rozumuje gnom.

Jeszcze raz powtarzam, że jak pojawią się ripy gier na PS3 na torrentach, to wtedy to dopiero na 100% potwierdzi fakt złamania PS3.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
czyli złośliwy, źle życzący innym złośliwy gnom.
Wpadłeś gdy wyszło na jaw, że ciągasz filmy z torrentów a żeby było śmieszniej wcześniej ciągle jechałeś po piratach z xboxa. Widać prawda mocno zabolała skoro uciekłeś się do języka wprost z rynsztoka tudzież języka panów spod budki z piwem. Widać, że kultura nie jest twoją mocną stroną, no ale jak ktoś wychował się w lesie to co ja na to poradzę :rolleyes:
 

Bambolo82

Banned
Carbon właśnie wygraża mi na GaduGadu.

Zacytuję jego teksty którymi spamuje moje właśnie moje GaduGadu:

"częśc gnomie, smierdzisz kupą, czuję bo mam węch, a ty jeszcze nie..."

Myśle ze Carbon ma tak z 12 lat. Boję się ze jest jakimś huliganem osiedlowym. Nie lubię i boję się takich wyrostków.
 

Toshi

New member
Ja pierniczę co za ludki :x Zaglądam se na Polygamie: wojna fangnojków. Zaglądam na inne fora o grach: wojna fangnojków. Zaglądam na forum które nie jest stricte o grach: wojna fangnojków. Wy jesteście popierdoleni jacyś ! Nie umiecie cieszyć się grami jak normalni gracze tylko te swoje żałosne wojenki ciągle prowadzicie. Żal mi was, naprawdę. Dorośnijcie wreszcie do cholery ! :?
 
Do góry