Netflix UK podniósł ceny, jak będzie w innych krajach ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Netflix UK podniósł ceny, jak będzie w innych krajach ?

m-daredevil.jpg


Netflix podnosi ceny dla nowych i istniejących abonentów w Wielkiej Brytanii. Plan premium z 4K HDR i Dolby Atmos wzrośnie o 2 do 12 GBP, wynika z raportu The Guardian.

Wzrost cen Netflix w Wielkiej Brytanii
Ceny zostaną podniesione, aby pomóc w sfinansowaniu inwestycji w nowe oryginalne treści, podała spółka. Wyższe ceny będą skuteczne natychmiast dla nowych użytkowników, podczas gdy dotychczasowi użytkownicy otrzymają powiadomienie.

- „Od czasu do czasu zmieniamy nasze ceny, aby odzwierciedlić znaczące inwestycje, jakie poczyniliśmy w nowe programy telewizyjne i filmy, a także ulepszenia naszego produktu, powiedział rzecznik Netflix The Guardian.” Mamy ponad 50 produkcji planowanych w w tym roku w Wielkiej Brytanii, w tym nowe sezony Black Mirror, Sex Education i After Life. Nasze podstawowe członkostwo pozostanie w tej samej cenie, dzięki czemu jak najwięcej osób będzie mogło korzystać z naszych treści. ”

Podstawowy plan (z rozdzielczością SD) pozostanie bez zmian na poziomie 6 £, ale plany standardowe i premium wzrosną odpowiednio o 1 £ i 2 £ do 9 £ i 12 £. Plan premium jest wymagany, aby cieszyć się transmisją wideo w jakości obrazu 4K HDR i dźwiękiem Dolby Atmos.

Netflix UK 2019 ceny
Ostatni wzrost cen Netflix w Wielkiej Brytanii miał miejsce w 2017 roku.

Na początku 2019 r. Netflix ogłosił, że zwiększy ceny w USA. Dotychczasowi użytkownicy otrzymali 3-miesięczne powiadomienie do maja 2019 r. Firma dostosowuje ceny według regionów.

Wzrost cen następuje, gdy Apple, Disney i WarnerMedia przygotowują się do wejścia na rynek strumieniowego przesyłania wideo. Oczekuje się, że Disney i WarnerMedia ściągną swoje treści z Netflix, aby firma zwiększyła swoje inwestycje w oryginalne treści.
flatpanelshd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej nie wiele będą mieli do powiedzenia.
UK i US to większe nacje i też muszą przyjąc informacje.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Nie trzeba nic wymyślać. Dzieli się obecny pakiet premium na cztery zaufane osoby i wychodzi 13zł od łebka. Nawet jakby u nas podnieśli ceny, to w tym wypadku nie ma tragedii.
Ale niestety 80% ich pozycji to badziewie, które nie da się oglądać. Jakieś koreańskie i hinduskie gnioty, filmy bollywood itp.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
ja i tak place 14zl
:)

Nie chce mi sie kombinowac z revolutami i vpn-ami. Bo tak pewnie byloby za free xD
 

wucash

Active member
Bez reklam
Płacąc za pakiet samemu rzeczywiście jest sporo, podczas gdy za HBO GO płacę 20 pln/mc. Jednak jeśli juz dzielisz się we czwórkę ze znajomymi (z czym Netflix problemu nie robi, wręcz przeciwnie) to wychodzi 13 na miesiąc co jest kwotą śmieszną. Biorąc moc nabywczą pln i funta te 12 funciaków dla zarabiającego na wyspach to chyba też niewygórowany wydatek. Pamiętajmy przy tym, że pod względem jakości obrazu i dźwięku Netflix miażdży HBO GO.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Płacąc za pakiet samemu rzeczywiście jest sporo, podczas gdy za HBO GO płacę 20 pln/mc. Jednak jeśli juz dzielisz się we czwórkę ze znajomymi (z czym Netflix problemu nie robi, wręcz przeciwnie) to wychodzi 13 na miesiąc co jest kwotą śmieszną. Biorąc moc nabywczą pln i funta te 12 funciaków dla zarabiającego na wyspach to chyba też niewygórowany wydatek. Pamiętajmy przy tym, że pod względem jakości obrazu i dźwięku Netflix miażdży HBO GO.
Niestety nie mam takich chętnych na spółkę, nawet jednego chętnego nie mam.
Tak że. Olewam Netflixa [emoji1].

Na 4, to bym nie chciał nawet, ale na pół z kimś, to bym wziął. Niestety moi koledzy to głównie sport oglądają a ja taki nie sportowy jestem. Tzn oglądać nie lubię sportów. Wolę film lub serial.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Coś bym tam wybrał do obejrzenia.
Miałem prawie dwa lata, to chyba większość obejrzałem [emoji1]
Mam HBO go i Canal plus, to zawsze coś tam się obejrzy.
HBO ma lepszą ofertę według mnie, no ale tą słabą jakością strasznie irytuje.
Netfix odwrotnie.
Głównie "byle co", ale w dobrej jakości.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakość HBO i ich aplikacje, to faktycznie żart przy Netflixie, ale za to produkcje HBO, to level wyżej.
 
Do góry