NETFLIX i trzeci sezon House of Cards na SmartTV w Polsce.

YorickG

New member
Jeśli ktoś chce wygodnie i legalnie zobaczyć przykłądowo trzeci sezon House of Cards na SmartTV w swoim salonie w dniu premiery :) Tutorial prezentuje sposób konfiguracji samego SmartTV jak i całej sieci domowej by uzyskać dostęp do aplikacji NETFLIX w Polsce. Wykorzystany telewizor to LG LA660S.
Koncówka do youtuba: watch?v=ptceChUay8Q
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poprawnie to znaczy o ile gorzej w porównaniu do średniego filmu (jeśli chodzi o jakość obrazu) w porównaniu do wydania filmu na BR ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niektóre seriale na Netflix,są bardzo dobrze nagrane np. "Better Call Saul"...
Lolek,jaką masz teraz prędkość neta ? ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie będę sobie wstydu robił :)

A poważnie to tak rożnie bo ja mam od pewnego operatora i wiesz jak to jest są takie dni że jest dobrze bo powiedzmy około 40 Mb/s ale średnio to jakieś około 10 Mb/s.... także wiesz słabo...na moje potrzeby wystarcza ale żeby chcieć coś więcej to nie da rady...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to zwykły Netfix FHD by Ci poszedł (jakbyś oczywiście chciał).
Z tego co pamiętam,do 4K jest zalecane coś około 20 Mbps...więc przy dobrym wietrze,może też dałbyś radę...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W pracy mam 20 i powiem Ci szczerze za mało jest do 4k... do tego u mnie jest pech bo na piętrze mam lepszy zasięg jak na parterze :)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Lolek a nie myślałeś o internecie od operatora ?
Teraz na promocji cena jest bardzo Przyjazna i szybkość by Ciebie zadowoliła ?
Ja mam Multimedia i nigdy nie spada mniej jak 30 !
Nie żebym coś doradzał ale dzisiaj te ceny są na prawdę Atrakcyjne ?!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie kiedyś coś pomyśle, ja mam nadzieję że moi sąsiedzi może kiedyś jednak dojdą do wniosku i światłowód na osiedle byśmy puścili.. tak naprawdę na moje potrzeby jak nie ściągam filmów, muzyki itp to co mam mi wystarcza.. niemalże pełen pakiet mam C+ to filmy w swoim czasie tez obejrzę te których nie kupuje.. Pod tym względem nie ma jak w bloku...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia operatorów jak podejdą do tematu i ilości nadajników - szczególnie w okolicach dużych miast i w mniejszych miastach..
 
Do góry