Net tv - 37pfl9604

sornat

Member
Czy działa wam normalnie nettv??? u mnie jak próbuje włączyć wyskakuje cały czas info że nie znaleziono serwera philips - spróbuj później . Do tej pory śmigało bez problemu, DLNA śmiga - tv widzi sieć i normalnie się z nią łączy - tylko jak próbuje uruchomić nettv to mam komunikat "rejestracja - a potem wywala że nie może odnależć serewera"....
 

kacperhq

New member
tak mnie zestresowałeś że aż sprawdziłem :)
umnie na 42pfl9664h działa bez problemu( ustawiony mam region DE co by DVB-T/C smigało i odpala mi sie z ich servisami ale to chyba nie robi zbytnio) youtube chodzi jak złoto, radyjko też.
 

sornat

Member
no i problem sam się rozwiązał - dziś włączam tv a tu info że wykryto nową wersję oprogramowania - zatwierdziłem oprogramowanie samo się pobrało z serwera philipsa - zauktualizowało i śmiga wszystko ok - jak zauważe jakieś większe zmiany w działaniu tv to napisze....

widze że wersja softu którą mi pobrało nie jest jeszcze nawet dostępna na storonie philipsa....
 
Ostatnia edycja:

kacperhq

New member
nowy soft (dla 9xx4) juz jest na stronie philipsa 000.026.038.013 datowany na 15 lipca, jak narazie niema histori zmian - powinna się pojawic na dniach. Ja jak wróce do domu postaram sie zrobic upgrade i zobaczyc co sie zmieniło
 

krychaz

New member
Witam zastanawiam sie nad kupnem pfl8404h , wiem ze w tym modelu jest NetTv i zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc polaczenie tego telewizora z moim routerem bez dodatkowego kabla, myslalem zeby podlaczyc do niego dodatkowy router przez kabel sieciowy i potem dwa routery sparowac ze soba czy jest w ogóle mozliwe?
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Telewizor 8404 nie posiada Wi-Fi,a więc bezprzewodowo nie będzie działał,proponuję trochę dołożyć i kupić model 9604 który już posiada Wi-Fi.
 

TheWario

New member
Jest to możliwe, telewizor będzie widział sieć od routera a router będzie działał jako Wireless Client. Wyjdzie to taniej niż kupowanie telewizora o tysiąc złotych droższego.
 
Do góry