neostrada na plejaku

reters

New member
Rozumiem.To zrobie tak jak mi radzisz.Ale wtedy plejek z int.bedzie smigal elegancko:D bo mi bardzo na tym zalezy.Poprostu chcialbym zrezygnowac z komp. na rzecz ps3:) .Moglbys mi jeszcze napisac czy 1 mb neostrada nie jest za wolna do ps3? niestety,musze ja jeszcze miec okolo 1,5 roku:???:
 

marcin0903

New member
Tam odrazu za wolna ;) . Ja mam neo 2 MB i chodzi ekstra! Słyszałem opinie ludzi ktorzy posiadają 1 mb i mówią, że nie ma żadnych lagów! Uważam że nie ma o co sie o co martwic.
 

reters

New member
To fajnie:) dzieki wielkie marcin0903 za pomoc.W pozniejszym czasie napisze ci jak to u mnie dziala.Ale napewno bedzie super.Dzieki i pozdrawiam.
 

golota

New member
Ja mam router firmy D-Link. Świetna cena do jakości. Działa już mi ponad 3 lata i zero przycinki. Mam Neo 6 mb i na ps3 działa naprawdę fajnie hehe.
Polecam
 

reters

New member
marcin0903 napisał:
No to ja potwierdzam ten router jest rewelacyjny :D, ładnie działa z PS3!:D

Marcin0903 znalazlem dwa takie same linksysy lecz jeden z koncówką -EU a drugi E1.Jest jakas roznica miedzy tym a tym? Ty dokladnie jaki posiadasz?
 

marcin0903

New member
E1 - ma Anex B co kolwiek to znaczy. Wydaje mi się, że chodzi tu czy będzie współ pracował z netią albo tp itp... takie znaczenie mają Anexy (tak wydaje mi się). A o EU nic nie znalazłem. Jak coś to pisz na GG: 6222422
 

reters

New member
Marcin0903 masz racje te aneksy sa wlasnie od wspolpracy.Lecz ja na 99% wezme Linksysa WAG325N-EU.Podobno jest takze bardzo dobry tyle ze nowszy.Powiem ci szczeze ze w niektorych sklepach poprostu juz nie maja wag300n Eu.Wiecej jest E1.
To jest wlasnie ten linksys:http://www.digitronik.pl/sklep-Linksys_Wireless-N_Router_ADSL_-_WAG325N-EU,15828,,.htm

Mam nadzieje ze dobry wybieram:) Prosil bym o wsparcie.Lecz mysle ze juz nie ma co kombinowac i trzeba wziasc wyzej wymienionego Linksyska.
 

Litwin81

New member
To i ja zadam pytanie.Mam net chello,4 mb,modem.Chciałbym do tego podpiąc PS3 żeby bawić się grami online.Co musze zrobić żeby móc grać przez net,dodatkowo w innym pokoju niż jest komp?
 

kuba380

New member
no a ja ma neo 1 mb i modem na usb !! Podloczylem do karty sieciowej ps3 kablem cross cross i udostepnilem poloczenie do karty i non stop mam blad serwera DNS !!! wpisywalem juz parenascie tych adresow i nic nie pomaga ?????????
 

Golibroda

New member
kuba380 napisał:
no a ja ma neo 1 mb i modem na usb !! Podloczylem do karty sieciowej ps3 kablem cross cross i udostepnilem poloczenie do karty i non stop mam blad serwera DNS !!! wpisywalem juz parenascie tych adresow i nic nie pomaga ?????????

Mam rozumieć, że internet w PC masz poprzez podłączenie modemu USB do PC. A dalej korzystasz z mechanizmu udostępniania internetu z Windy poprzez kartę sieciową. Potem podłaczasz PS3 z PC kablem z przeplotem.
(mam nadzieję,że kabel zrobiony poprawnie).
Nie wiem jak to jest z ustawieniami sieci w PS3 (może trzeba wpisać serwery DNS i bramę domyslną oraz przydzielić konsoli adres IP) to mało pomogę.
Nie wie także jak masz poustawiane ustawienia sieciowe w PC.
Daj więcej info to pokombinujemy.

Pozdrawiam
Piotr
 

tobibravo

New member
Pomoc dla nooba

Witam... sluchajcie... teraz prosze o pomoc dla mnie... dpstalem do rodzicow ps3... mam neostrade podlaczona do pc przez sagem-800... w kompie mam zintegrowana karte sieciowa Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC... i teraz powiedzcie bo komplatnie nie wiem... w jaki sposob podlaczyc ps3 do tego internetu... blagam powiedzcie po poslku i powoli (najlepiej co mam jeszcze kupic a pozniej jak postepowac)... z gory dzieki... pozdr
 

Golibroda

New member
tobibravo napisał:
Witam... sluchajcie... teraz prosze o pomoc dla mnie... dpstalem do rodzicow ps3... mam neostrade podlaczona do pc przez sagem-800... w kompie mam zintegrowana karte sieciowa Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC... i teraz powiedzcie bo komplatnie nie wiem... w jaki sposob podlaczyc ps3 do tego internetu... blagam powiedzcie po poslku i powoli (najlepiej co mam jeszcze kupic a pozniej jak postepowac)... z gory dzieki... pozdr

Gdy masz XP użyj udostępniania połaczenia internetowego (help XP), zepnij PC i PS3 kablem skrosowanym i ustaw w PS3 - zakłdka sieć odpowiednie parametry IP.

Tego sie nie da tak szybko napisać, czytaj............
 

tobibravo

New member
Golibroda napisał:
Gdy masz XP użyj udostępniania połaczenia internetowego (help XP), zepnij PC i PS3 kablem skrosowanym i ustaw w PS3 - zakłdka sieć odpowiednie parametry IP.

Tego sie nie da tak szybko napisać, czytaj............


Czy ten kabel to RJ45 ?? musze go najpierw kupic xD
 
Do góry