Neonet mnie oszukał - godziny pracy tv

waka23

New member
Cześć.
Kupiłem oleda LG c1 w neonet. Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji, że pochodzi on z wystawy. Po kilku minutach zadzwonili z infolinii, że nowych już nie mają i są tylko z wystawy. Po godzinie zadzwonił konkretny sklep mówiąc, że maj tv, który był na wystawie 1 tydz. Po tym zapewnieniu zgodziłem się i po 2 dniach otrzymałem tv. Postanowiłem sprawdzić ile tv ma wychodzonych godzin i lekko zdębiałem, bo zobaczyłem liczbę 1800h.
W związku z tym pytanie, czy byście go zostawili czy jednak odesłali? Nie ma żadnych uszkodzeń, wypaleń itp. Kosztował 6900, a nówka to 7400 w innym sklepie. Boje się trochę tego przebiegu i poważnie zastanawiam się nad zwrotem. Co radzicie?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z przebiegu wynika że licząc średnio dzienne zużycie deklarowane w Europie 7 godzin dziennie - to grał prawie rok non stop.
Dla oleda to znaczący przebieg.
Jeśli 500 zł drożej jest nówka sztuka - to ja bym zdecydowanie wybrał nowy.
Tym bardziej , że masz nie tylko LG ale również Philipsa 65Oled 707 z systemem dodatkowych zabezpieczeń - anty Burn in.
Z ambilightem, z wtyczkami , lepsze multimedia, matryca nowa już EX.
I dodatkowo masz do każdego modelu pakiet gratisów dla członków forum .
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
A nowa matryca typu EX nie jest czasem dopiero od wersji 807.
A C1 z przebiegiem 1800h nie brałbym nawet z 2/3 ceny.
Waka23, sprawdzałeś pilotem serwisowym przebieg?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co za czasy, dzwoń do sklepu, wołaj kierownika (nie szeregowego pracownika) i poinformuj, że doszło do perfidnego oszustwa, a sprawę nagłośnisz.
Za to powinien być paragraf i z ustawy prokurator - sąd, zawiasy, lub odsiadka. Dodatkowo grzywna idąca w setki tyś zł, biorąc pod uwagę, że to nie olx i Kowalski, a duży sklep.
Zwracaj i nie odpuszczaj, ten syf w Polsce trzeba piętnować.
 

xernes

Member
Waka23, sprawdzałeś pilotem serwisowym przebieg?
Tutaj zamieściłem instrukcję jak sprawdzić przebieg bez pilota serwisowego w C1.

Nie, wszedłem przez stronę wyszukiwarki do webos
Mógłbyś rozwinąć ten temat?
 
Ostatnia edycja:
Do góry