nC+

Sheik

New member
Zapomnieli jeszcze napisać w ofercie że w Platinium zamiast 114 kanałów oferują tylko 98 bo 16 jest w "testach" czy innych nie gwarantowanych opcjach w tym kilka hd
W sumie to 14% oferty i o tyle przynajmniej powinni obniżyć cenę. Niby dlaczego klienci mają bulić za testowe emisje?
 

Lemil

Banned
Jeśli chodzi o mnie to nc+ nie jest platformą dla mnie. Od 5 czy 6 nawet lat miałem własny sprzęt i nie zamierzam tego zmieniać. Może się tak zdarzyć, że Polsat przestanie oferować abonentom moduły CAM. To wtedy będzie już pewne, że nie będę mieć żadnej płatnej telewizji. Biorąc pod uwagę, że przez kilka lat nie oglądałem telewizji wcale to nic wielkiego.

Natomiast jeśli chodzi o nową wersję starej oferty, to nawet nie chce mi się zaglądać ci oni tam wymyślili. Ludzie jednak piszą, że jest ona skonstruowana w taki sposób, że choć na pierwszy rzut oka wydaje się być tańsza, bo nie ma tego pakietu za 200 to w rzeczywistości jest droższa, bo żeby mieć to wszystko, co było w tym pakiecie za 200(199) to dzisiaj trzeba zapłacić więcej niż 200.

Czyżby znów ktoś liczył na to, że ludzie nie potrafią włączyć przy okazji przeglądania internetu takiego programu, który się nazywa KALKULATOR?

Jeśli chodzi o mnie to nadal nie rozumiem oferty. Poza tym przyglądam się temu ze spokojem, bo rezygnację z umowy już wysłałem. Więc olewka. Mogą wam kazać płacić za reklamy i propagandę nawet 1500:)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
co mi po tym liście,z pierwszej łapanki nikt nie jest i już po 1h po publikacji go czytałem,ale rozwiązania w moim i wielu przypadków w nim nie ma,jeszcze 3 razy dzisiaj dzwoniłem i pierwszym razem nie wiedział co mi powiedzieć,drugim razem ku...wa się po paru słowach rozłączyła a trzecim razem powiedział że jeszcze nie widnieje w komputerze moja umowa i nie może mi pomóc,to ku...wa kto ma mi odpowiedzieć,wynika z tego że trzeba było czekać do ostatniej chwili,ale czy to w gwiazdach było wypisane.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o mnie to nc+ nie jest platformą dla mnie. Od 5 czy 6 nawet lat miałem własny sprzęt i nie zamierzam tego zmieniać. Może się tak zdarzyć, że Polsat przestanie oferować abonentom moduły CAM. To wtedy będzie już pewne, że nie będę mieć żadnej płatnej telewizji. Biorąc pod uwagę, że przez kilka lat nie oglądałem telewizji wcale to nic wielkiego.

Natomiast jeśli chodzi o nową wersję starej oferty, to nawet nie chce mi się zaglądać ci oni tam wymyślili. Ludzie jednak piszą, że jest ona skonstruowana w taki sposób, że choć na pierwszy rzut oka wydaje się być tańsza, bo nie ma tego pakietu za 200 to w rzeczywistości jest droższa, bo żeby mieć to wszystko, co było w tym pakiecie za 200(199) to dzisiaj trzeba zapłacić więcej niż 200.

Czyżby znów ktoś liczył na to, że ludzie nie potrafią włączyć przy okazji przeglądania internetu takiego programu, który się nazywa KALKULATOR?

Jeśli chodzi o mnie to nadal nie rozumiem oferty. Poza tym przyglądam się temu ze spokojem, bo rezygnację z umowy już wysłałem. Więc olewka. Mogą wam kazać płacić za reklamy i propagandę nawet 1500:)
jak nic nie wnosisz i nie masz ochoty już korzystać,to poco się w ogóle tu produkujesz,nie chcesz o.k a jak masz coś do wniesienia w temacie to nawijaj,a nie mantykujesz ,myślisz że kogoś to interesi że ty masz 5 lat swój sprzęt i lejesz na nc+ to lej i lukaj ARD Z ASTRY Z NAPISAMI
 

Sheik

New member
jak nic nie wnosisz i nie masz ochoty już korzystać,to poco się w ogóle tu produkujesz,nie chcesz o.k a jak masz coś do wniesienia w temacie to nawijaj,a nie mantykujesz ,myślisz że kogoś to interesi że ty masz 5 lat swój sprzęt i lejesz na nc+ to lej i lukaj ARD Z ASTRY Z NAPISAMI

Niepotrzebnie cytujesz tego usera, wystarczy dodać do ignorowanych i już nie widzisz jego postów. Ten typ tak ma i niech sobie skrobie co chce, ja już dawno to zrobiłem i mam spokój.
 

Lemil

Banned
jak nic nie wnosisz i nie masz ochoty już korzystać,to poco się w ogóle tu produkujesz,nie chcesz o.k a jak masz coś do wniesienia w temacie to nawijaj,a nie mantykujesz ,myślisz że kogoś to interesi że ty masz 5 lat swój sprzęt i lejesz na nc+ to lej i lukaj ARD Z ASTRY Z NAPISAMI
Owszem mam coś do wniesienia do tematu nc+ Skoro nie rozumiesz tego co piszę, to wytłumaczę wprost.
nc+ przedstawił złodziejską ofertę, którą chciał narzucić ludziom poprzez różnego rodzaju tricki i nieczyste zagrania o których wrze w internecie i którymi zajęły się instytucje. Aktualnie nc+ przedstawia niemal identyczną ofertę, która jest tak samo złodziejska jak poprzednia. Identyczny skok na kasę i robienie abonentom i potencjalnym abonentom wody z mózgu.

Twój problem polega na tym, że nie chcesz przyjąć do wiadomości, że korzystając z oferty nc+ jesteś zrobiony w balona i zdojony z kasy w sposób chamski i bezczelny, bo zapłacisz za telewizję (głównie propagandę i reklamy) znacznie więcej niż przykładowo Niemiec mimo, że zarabiasz od niego nieporównywalnie mniej.

Jeżeli chcesz tkwić w tym matrixie i być robionym w balona i manipulowanym - bardzo proszę. Ale nie próbuj wymusić na innych, żeby się zgodzili, że bycie okradanym i manipulowanym to jest fajnie i cacy.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Owszem mam coś do wniesienia do tematu nc+ Skoro nie rozumiesz tego co piszę, to wytłumaczę wprost.
nc+ przedstawił złodziejską ofertę, którą chciał narzucić ludziom poprzez różnego rodzaju tricki i nieczyste zagrania o których wrze w internecie i którymi zajęły się instytucje. Aktualnie nc+ przedstawia niemal identyczną ofertę, która jest tak samo złodziejska jak poprzednia. Identyczny skok na kasę i robienie abonentom i potencjalnym abonentom wody z mózgu.

.
To szczera prawda. Nowa propozycja to prymitywna próba udawania dobrej woli przed UOKiKiem.
Nic więcej. Nie ma tu nic prócz pięknych słówek za którymi nie idą żadne ustępstwa.
W dalszym ciągu są całkowicie głusi na opinie użytkowników i za to zapłacą.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Twój problem polega na tym, że nie chcesz przyjąć do wiadomości, że korzystając z oferty nc+ jesteś zrobiony w balona i zdojony z kasy w sposób chamski i bezczelny, bo zapłacisz za telewizję (głównie propagandę i reklamy) znacznie więcej niż przykładowo Niemiec mimo, że zarabiasz od niego nieporównywalnie mniej.

Jeżeli chcesz tkwić w tym matrixie i być robionym w balona i manipulowanym - bardzo proszę. Ale nie próbuj wymusić na innych, żeby się zgodzili, że bycie okradanym i manipulowanym to jest fajnie i cacy.
A tu jesteś nieuprzejmy i arogancki jak nc+.
Skąd wiesz ile kolega zarabia i jaka oferta mu odpowiada?
 

Lemil

Banned
Może to już sami znaleźliście i przeczytaliście. Jeśli nie, warto poczytać. A nawet jeśli czytaliście, to przeczytajcie raz jeszcze. Oto opinie internautów, poprawiłem tylko czasem pisownię, treść bez zmian.


znalezione w sieci :)
"Historia o tym jak oferta All inclusive za 208.98 powstała.

- To co robimy z tym UOKiKiem?
- No, chyba musimy się poddać.
- Jak to poddać?
- Pozwolić abonentom migrować na koniec umowy.
- Ile na tym stracimy?
- Kilkadziesiąt milionów.
- A Ile by wynosiła kara od UOKiKu?
- Coś koło 80 milionów.
- No dobra, ale musimy sobie jakoś to odbić.
- Ale jak?
- Już wiem! Tym co i tak chcą mieć wszystko jeszcze podniesiemy opłaty?
- Już dalej chyba się nie da?
- Jak to się nie da? Zobacz... Kasujemy ,,All Inclusive" i niech biorą ten kolejny pakiet ze wszystkim płatnym dodatkowo.
Chwila kalkulacji ze strony pracowników.
- O rety! Rzeczywiście! Wychodzi 208 zł.
- Merde! Za mało.
- A co? Mamy im policzyć 0.98 za światło?
- Tak! Właśnie tak! Ja to nawet do ,,przeprosin" wplotę. Powiem że siedzieliśmy po nocach pracując nad ofertą."


Aby skomponować sobie ofertę identyczną jak usunięty pakiet ALL NCLUSIVE+, należy obecnie zapłacić 208,98 zł/mc !(według wyliczeń z cennika opcji dodatkowych), a nie 199 zł/mc jak do tej pory, nie licząc już Multiroomu, który był gratis w pakiecie ALL INCLUSIVE+ i różnic w netVOD+.


Kopia czyjegoś postu oddaje całość wypowiedzi "Źuliana":
"Przepraszamy, rzeczywiście mieszanka sieczki z marchewką i brukwią oferowana tylko w dużych i drogich opakowaniach nie była najlepszym pomysłem. Od teraz sieczka będzie dostępna wyłącznie w małych i średnich opakowaniach, a marchew i brukiew będzie można dokupić w pęczkach. Kto miał zabonowaną wcześniej marchew, dostanie bezpłatnie parę brukwi, a kto brukiew - równoważną ilość marchewki gratis. Liczymy, że nasze przeprosiny i zmieniona oferta spotka się z należytym uznaniem wszystkich baranów i osłów z naszej łączki i zachęci do powrotu również te zbłąkane owieczki, które pod wpływem instynktu samozachowawczego, tak szkodliwego dla utrzymania stada, pochopnie ją opuściły."

Widzisz jak wy...li tych co wzięli GOLD?
Ci co mają SILVER mają to samo co ci co maja GOLD
Mało tego ci co maja SILVER mają to samo co ci co mają PLATINUM a płacą 40 zł mniej (tych ich VOD nie liczę, niech sobie wsadzą...)

Czyli co, jak ktoś zmigrował na c+ Silver i nawet utargował go z 79 zł na 69 zł to teraz dostanie paczkę c+ w tej cenie ? Czyli co? Platyna za 69 zł bez opcji internetowych ?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Jestem w Cyfrze+ już 10 lat i płaciłem różnie raz 158 raz 180 albo 107zł i jak obliczyłem średnia za ostatnie 3 lata wyszła mi jakieś 130-140zł /m.Zawsze miałem CANAL+ i HBO.Teraz migrowałem do nc+ i za 129 zł dali platinum+HBO a teraz w prezencie ma być Filmbox i Cinemax do końca roku.Co tu się kłócić i o co ?Najwyżej o to że nie można brać samej karty na własnym dekoderze tak jak ja używam.
 

Lemil

Banned
Wyczytałem dziś, że jest nowa oferta za 20zł. To ma być oferta DVB-T czy jakoś. Są w niej kanały, które znajdują się w multipleksach NTC czyli TVP1 i 2, Polsat, TVN itd. są kanały FTA, które są na satelicie, są kanały, których chyba nikt nie ogląda i Ale Kino. Wychodzi, że za Ale Kino chcą 20zł! A, jeszcze opłata za sprzęt czy aktywację.

Czyli co?

Mamy 2,5 miliona abonentów i okradniemy każdego.

a ponad to jeszcze:

Szukamy wciąż nowych jeleni.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Wczoraj miałem kolejny telefon z propozycją migracji dla klienta C+( miałem u nich Prestige HD z multiroomem za 122 zł). Jako, że oglądam piłkę nożną i filmy ( rodzinka), to za full pakiet z multiroomem i dekoderami konsultantka zaproponowała mi tym razem ponad 201 złotych. :lol: Powiedziałem, że taniej płacę za dwa dotychczasowe abonamenty w n-ce i C+ i na dodatek w nowej ofercie nie mam kilku kanałów, które miałem gwarantowane jako stary klient. Pani była lekko skonfudowana moją postawą i nie mogła zrozumieć, że nie mam zamiaru płacić ponad dwóch stów za oglądanie sportów kopanych. Wyjaśniłem jej uprzejmie, że sporty kopane pokazywane w nc+ są dostarczane znacznie taniej lub wręcz za darmo także przez inne media satelitarno-elektroniczne.
P.S. I jeszcze jedno -po zarejestrowaniu w ichniejszym systemie moich dwóch wypowiedzeń, rozpiętość oferty cenowej za full pakiet w propozycjach keirowanych do mnie przez konsultatnów sięga 42 zł. Najtaniej mi proponowali migrację za ok. 159 zł. I nie dociera, że bez względu na cenę nie chcę dalej być ich klientem .
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
A do mnie jeszcze wogóle nie dzwonili.
Na dodatek coś się mi ostatnio p.....y N-recorder. Niby nagrywa ale jak odtwarza nagrany materiał to co około 15min. ma przerwę w transmisji.
Chwyta go i nie chce iść dalej. A jak przesunę do przodu to tracę pare minut.
Chyba nie czekam do końca miesiąca tylko odę do Palsatu po nowy sprzęt.
 

Monkin

New member
Bez reklam
HQ150 do mnie dzwonią zazwyczaj popołudniami. Dalej w ich party line jest kompletna prowizorka, cyrk i brak jakiejkolwiek informacji w systemie, że rozmawiali wcześniej z tym samym klientem. Konsultantka (której mi było w sumie szkoda, bo wyszła na blondynkę, a to nie jej wina, że mają taki bu..el w systemie) zupełnie nie wiedziała, że mam umowę również jako klient n-ki. Potem zaczęła się tłumaczyć, że ona tylko obsługuje klientów z dawnej C+. Jeśli taka jest prawda, to dla mnie organizacyjnie jest to kompletna porażka.
Dawno nie miałem do czynienia z tak bardzo niepoukładaną firmą. Ja teraz jeszcze dotrwam do końca kwietnia na starych umowach, jadę jak wiesz od początku miesiąca na slocie CI+ z pakietem Premium od Solorza, a potem najwyżej dokupię za kilka stówek kartę AJS dla piłki i po kłopocie. Sprawdziłem w n-ce i C+ - moje obydwa wypowiedzenia są zarejestrowane i nic nie zamierzam mieć dalej wspólnego z nc+. Więc mam spokój. Czego wszystkim życzę. No i życzę tym, co zamierzają pozostać w nc+ sensownych warunków umowy. Bo sport mają naprawdę dobry.
 
Ostatnia edycja:

Lemil

Banned
Jest jeszcze inna, najnowsza i najlepsza, oferta dla klientów nc+

Wystarczy tylko płacić co miesiąc 200zł ale nie ma wcale obowiązku oglądać jakichkolwiek programów. Można sprzęt trzymać w szafie, na pawlaczu lub w piwnicy.

Ktoś powie, że to jakieś bzdety. Tylko na pozór. To jest właśnie podejście menedżerów z nc+ do klienta. Skroić na kasę i tylko to się liczy. Oni nie wiedzą co sprzedają i komu sprzedają. Ważne, żeby hajs się zgadzał.

Pakiety ułożone na zasadzie chybił trafił. Raczej jednak chybił. Nikt z nanagierów raczej nie ogląda telewizji, bo i po co. Oni to sprzedają, więc się tym nie interesują. Tylko jedno im w głowie, kasa. Więc kombinują. Jak weźmiemy to z tym i za tyle, to zarobimy tyle. A jak weźmiemy tamto z tym czymś innym, to zarobimy tyle.

Oni chyba nawet nie wiedzą co jest FTA i co jest dostępne w NTC. nie wiedzą chyba nawet, że są kanały darmowe i że jest takie coś, jak naziemna telewizja cyfrowa. Czyli w sumie kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych za darmo!

Oj z takim podejściem, to się nie będzie zgadzał.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Zadzwoniłem wczoraj i po raz pierwszy miałem na linii dziwczynę z która da się normalnie pogadać. Przeprosiła mnie za ich wcześniejsze względem mnie zachowanie.
Zaproponowała pakiet kanałów plus pakiet HBO i pełny pakiet C+( sześć kanałów) w cenie jaka mam obecnie czyli z History HD 70.99zł.
Do tego mój Turbo Recorder 500Gb bez opłat.
Więc zostaję w Nc+ na kolejne 12 miesięcy.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Zadzwoniłem wczoraj i po raz pierwszy miałem na linii dziwczynę z która da się normalnie pogadać. Przeprosiła mnie za ich wcześniejsze względem mnie zachowanie.
Zaproponowała pakiet kanałów plus pakiet HBO i pełny pakiet C+( sześć kanałów) w cenie jaka mam obecnie czyli z History HD 70.99zł.
Do tego mój Turbo Recorder 500Gb bez opłat.
Więc zostaję w Nc+ na kolejne 12 miesięcy.
no i jest git,mój problem też się rozwiązał,cały pakiet SILVER plus 4 PROGRAMY c+,c+film ,c+film2,c+sport i 2 family które są już w pakiecie SILVER,umowa do 31pażdziernika2014 r ,bez opłat za obecny turbodekoder,miesięcznie od maja 64pln,co nie znaczy że straciłem kupę nerwów,ale jestem teraz happy,i kur.....a lemilek już nic nie komentuj.
 
Do góry