nC+

D

Deleted member 121090

Guest
@ HQ 150-jak już zdecydowałeś na 100% że wypowiadasz umowę to napisz ją w całości odręcznie w 2 egzemplarzach.I jeden niech ci punkt podstempluje.Ale dziwię się że ci z ceny nie chcą zjechać,dają teraz za sporo mniej niż dla nowych abonentów ale to UNIVERSE i SILVER,a te droższe to nie wiem.
Oczywiście już to zrobiłem.
Wklepali do komputera i dostałem wydruk potwierdzenia rezygnacji.
Pierw wysłałem pocztą poleconym i myślałem że O.K.
A tu taki numer!
 
D

Deleted member 121090

Guest
Z tymi cenami to jest tak. Ja mam N. Do tej pory miałem pakiet full za 60pln + nPremium za 10pln miesięcznie. Niestety w lutym mi się skończył pakiet promo i policzyli mi za nPremium 35pln. Czyli wyszło im że miesięcznie płacę 95pl. Dostałem ofertę na platinum za 99pln jako lepszą od tej, którą dostałem pocztą 120 za gold + hbo.

Nie ma opcji na tańszy pakiet. To na ile możesz liczy zależy od tego ile płaciłeś do tej pory. Nie można zejść poniżej swojego abonametu dotychczasowego.

Mają póki co ustalone to na stałe i nie ma gadania. Chcesz taniej, wypowiedz umowę i podpisz nową, wtedy możesz dokonać wyboru, teraz nia ma takiej opcji.
Nie do końca.
Ja miałem do tej pory w N-ce wszystko z N-premium, HBO i History HD za 71zł.
Teraz za Golg z kanalami i HBO chcieli ode mnie 109zł. Czyli podwyżka o 60%!
Na to nie ma zgody.
 
D

Deleted member 121090

Guest
A ja kiedyś wysłałem pismo z dwoma wnioskami na jednej kartce.

Ci oszuści zauważyli tylko jeden. To podobny numer do tego z przerobionym skanem.

ps. a może skan to nie jest w ich ujęciu podpis ?
Wszystkie chwyty są dozwolone, jak widać.
Ale ja im oczywiście normalne pismo odręczne wysłałem.
A jakie oni sobie skany, nie kompletnego pisma porobili, nie mam pojęcia.
Przecież ten debil z którym rozmawiałem mógł zerknąć w oryginał pisma, czego zresztą żądałem.
A on jakby głuchy swoje:
Nie mam podpisu na skanie, rezygnacja odrzucona.
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Nie do końca.
Ja miałem do tej pory w N-ce wszystko z N-premium, HBO i History HD za 71zł.
Teraz za Golg z kanalami i HBO chcieli ode mnie 109zł. Czyli podwyżka o 60%!
Na to nie ma zgody.

Ale co nie do końca? Przecież napisałem że nie można dostać oferty tańszej! Czyli jest dokładnie tak jak napisałem. Droższa tak, tańsza nie.
 

Lemil

Banned
Ale ja im oczywiście normalne pismo odręczne wysłałem.
A jakie oni sobie skany, nie kompletnego pisma porobili, nie mam pojęcia.
Przecież ten debil z którym rozmawiałem mógł zerknąć w oryginał pisma, czego zresztą żądałem.
A on jakby głuchy swoje:
Nie mam podpisu na skanie, rezygnacja odrzucona.
Rezygnacje i w ogóle jakiekolwiek wątpliwości rozstrzyga się na podstawie oryginału. To ewidentnie kolejna sztuczka nie mająca nic wspólnego z prawem.

A tym razem dla abonentów, którzy mają Canal+ HD. Otóż bitrate tego kanału to około 5000 kb/s. Czyli również totalne dno, podobnie jak HBO HD, które ma bitrate na poziomie 4000.

To jest to premium. Mydliny za dwie stówy. Jeśli ktoś się nie orientuje, to w miarę dobra jakość obrazu kanału HD jest powyżej 10.000 kb/s.
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Chodziło mi kwoty.
Ja dostałem tą propozycję za 109zł.

No to widać jak oni układają te pakiety, tak czy owak, można przejść na droższy pakiet nie na tańszy.
Jeszcze notabene gdyby nie mój pakiet nPremium, który zamienił się w pełno płatny to dostałbym niższą ofertę a tak, pewnie zostanie mi DVB-T, bo aż tyle TV nie oglądam :)
 

Lemil

Banned
Nie wiesz jak jest z jakością na Polsacie?
W Polsacie jest praktycznie to samo. Lista wspólnych kanałów Polsatu i nc+ to znaczy takich, które są nadawane z tego samego transpondera.

BBC HD
HBO2 HD
HBO Comedy HD
Sundance Channel HD
MTV Live HD
TVP HD
Eurosport2 HD
National Geographic Wilde HD
Animal Planet HD
CinemaX HD
National Geographic HD
FilmboxHD
AXN Spin HD
TVN7 HD
Eurosport HD
TVP1 HD
Nickelodeon HD
TVN HD
Redlight HD
Hustler HD
Fox Life HD
HBO HD
Polsat HD
AXN HD
Cinemax2 HD
FOX HD
History Channel HD

To oznacza, że na sprzęcie nc+ i Polsatu będzie identyczna jakość tych kanałów. Jeśli natomiast ktoś weźmie moduł CAM Polsatu i użyje własnego tunera, takiego porządnego, to będzie miał w Polsacie jakość dużo lepszą.
 

Monkin

New member
Bez reklam
To oznacza, że na sprzęcie nc+ i Polsatu będzie identyczna jakość tych kanałów. Jeśli natomiast ktoś weźmie moduł CAM Polsatu i użyje własnego tunera, takiego porządnego, to będzie miał w Polsacie jakość dużo lepszą.

Mogę potwierdzić naocznie. Na polsatowskim module zapakowanym do mojego niedrogiego Digyboxxa , który ma bardzo przyzwoity układ od STMicroelectronics (STi7111, chyba te same siedziały w pierwszych nboxach) nie widzę żadnych powodów do narzekań i różnicy obrazu w kanałach nadawnych przez nc+ i CP. Jak jest dodatkowo b.dobry bitrate z transpondera, obraz wymiata.
 

Lemil

Banned
Taki tuner to chyba wydatek spory? Czy faktycznie jakość też lepsza?
Fakt, spory. Jednak ktoś kto miał w cyfrze własny sprzet jest postawiony w sytuacji bez wyjscia tzn. idzie do Polsatu, albo wyrzuca sprzęt wart grube pieniadze do smieci. Roznica w jakosci na porzadnym tunerze i tym od platformy - to trzeba zobaczyć! To trudno opowiedzieć.
 

YsH

New member
Co właściwie taki porządny tuner robi? Na czym polega jego "lepszość"?
Podrasowuje obraz? Czy dobry TV nie zrobi tego samego?
Czy chodzi może o mnogość ustawień kanałów, list, EPG, kodeków, itp.?
 
D

Deleted member 121090

Guest
To oznacza, że na sprzęcie nc+ i Polsatu będzie identyczna jakość tych kanałów. Jeśli natomiast ktoś weźmie moduł CAM Polsatu i użyje własnego tunera, takiego porządnego, to będzie miał w Polsacie jakość dużo lepszą.
No tylko jak piałem Polsat nie ma modułów dwustrumieniowych.
Czyli nici z wykorzystania dwu głowic niestety.
 

Lemil

Banned
Co właściwie taki porządny tuner robi? Na czym polega jego "lepszość"?
Podrasowuje obraz? Czy dobry TV nie zrobi tego samego?
Czy chodzi może o mnogość ustawień kanałów, list, EPG, kodeków, itp.?
"Lepszość" polega na tym, że są lepsze podzespołu, lepszy układ wideo, lepsza jest jakość obrazu, tuner się nie wiesza, można układać listę kanałów jak się tylko chce, nie wyskakują jakieś reklamy i powiadomienia itd.
Moduł Polsatu jednostrumieniowy? Cóż, ale to i tak lepiej jest móc użyć swój tuner w taki sposób, że odbieramy jednocześnie tylko jeden kanał szyfrowany niż schować go do szafy.
A tak na marginesie nie ma możliwości podrasowania obrazu;)
 

Policjant

New member
A więc witam :)

Byłem abonentem Cyfry Plus. Do końca kwietnia miałem umowę. Miałem opcję hd optimum czyjakoś tak plus eurosport hd ( 99 zł ) Po przeczytaniu tego wątku tu i na facebooku włos mi stanął dęba :) W poniedziałek poszedłem więc do punktu w którym 18 miesięcy temu podpisałem z cyfrą umowę. Ku mojemu zdziwieniu sprawę migracji przeszedłem bezboleśnie i szybko. Konsultant zaproponował mi pakiet nc+ platinium plus hbo hd za tą samą kwotę. Mi taka opcja odpowiadała. Nic nie płacę za dekoder, mam ten sam. Oczywiście się zgodziłem.

Mam takie jakieś dziwne wrażenie, że chyba najbardziej pokrzywdzeni są abonenci dawnej n-ki.

Pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A więc witam :)

Byłem abonentem Cyfry Plus. Do końca kwietnia miałem umowę. Miałem opcję hd optimum czyjakoś tak plus eurosport hd ( 99 zł ) Po przeczytaniu tego wątku tu i na facebooku włos mi stanął dęba :) W poniedziałek poszedłem więc do punktu w którym 18 miesięcy temu podpisałem z cyfrą umowę. Ku mojemu zdziwieniu sprawę migracji przeszedłem bezboleśnie i szybko. Konsultant zaproponował mi pakiet nc+ platinium plus hbo hd za tą samą kwotę. Mi taka opcja odpowiadała. Nic nie płacę za dekoder, mam ten sam. Oczywiście się zgodziłem.

Mam takie jakieś dziwne wrażenie, że chyba najbardziej pokrzywdzeni są abonenci dawnej n-ki.

Pozdrawiam

Na początku jak koledzy niżej zauważyli, NC+ proponowała tylko pakiet drozszy od tego co mieliśmy. I właśnie wysokość abonamentu była ściśle powiązana z tym co wczesniej płaciliśmy, czyli jezeli ja miałem wczesniej pakiet w N "Swiat HD" za 59zł to w NC+ mi zaproponowali pakiet Universe za 69zł. Ale jak ktoś na ten sam pakiet wynegocjował wczesniej kwotę 48zł przedłużając umowę, to teraz NC+ mu proponuje za 59zł. Ostatnio troche się zmieniło i można wynegocjować podobne pakiety za ten sam abonament co płaciliśmy dotychczas. Czyli dla mnie się nic nie zmieniło, a na tym mi zalezało żeby pozostać przy tym samym abonamencie.
 

YsH

New member
"Lepszość" polega na tym, że są lepsze podzespołu, lepszy układ wideo, lepsza jest jakość obrazu, tuner się nie wiesza, można układać listę kanałów jak się tylko chce, nie wyskakują jakieś reklamy i powiadomienia itd.
A tak na marginesie nie ma możliwości podrasowania obrazu;)
"Podrasowany" to był skrót myślowy. Chodziło mi o sprawniejsze, czystsze, dokładniejsze, lepsze - czyli "podrasowane" - dekodowanie sygnału. Nie sądziłem, że jest aż taka różnica.
Kontynuując - czy dobry TV z tunerem DVB-S nie wygeneruje równie dobrego obrazu jak dobry tuner zewnętrzny?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
A więc witam :)

Byłem abonentem Cyfry Plus. Do końca kwietnia miałem umowę. Miałem opcję hd optimum czyjakoś tak plus eurosport hd ( 99 zł ) Po przeczytaniu tego wątku tu i na facebooku włos mi stanął dęba :) W poniedziałek poszedłem więc do punktu w którym 18 miesięcy temu podpisałem z cyfrą umowę. Ku mojemu zdziwieniu sprawę migracji przeszedłem bezboleśnie i szybko. Konsultant zaproponował mi pakiet nc+ platinium plus hbo hd za tą samą kwotę. Mi taka opcja odpowiadała. Nic nie płacę za dekoder, mam ten sam. Oczywiście się zgodziłem.

Mam takie jakieś dziwne wrażenie, że chyba najbardziej pokrzywdzeni są abonenci dawnej n-ki.

Pozdrawiam

Sprawdź jeszcze raz,bo w Platinum HBO nie ma
Promocje i pakiety programowe nc+ | Canal+ Platinum
też się o ten pakiet targowałem.Jeśli faktycznie udało Ci się wynegocjować,to naprawdę robią co chcą........
 
Ostatnia edycja:
Do góry