nC+

muriel

New member
Rany, to tylko mogę się cieszyć, że mam telewizję w kablówce upc i nie szarpię się teraz z wypowiadaniem umowy. Zresztą od początku mi nie pasowała opcja talerza, żeby go sobie dostrajać w razie zakłóceń czy innych opadów ;) A poza tym mam tyle kanałów i jeszcze vod i darmowe filmy, to dla mnie ta oferta satelitarnej tv w ogóle nie jest atrakcyjna.
 

YsH

New member
Ja miałem Vectrę. Przeprowadziłem się i tu nie mam takiej możliwości ;( Lokalna kablówka to zakichany monopolista z gównianą ofertą.
 

Lemil

Banned
Czytał ktoś to może, że w nc+ za pakiet all inclusive się płaci 299zł? Jak nie, to napiszę jeszcze raz. Najdroższy pakiet życzą sobie 299zł. Jak to skomentować? Nie wiem, ale żeby wpaść na takie coś, to trzeba spaść z 15 piętra łbem na beton, potem musi przejechać po tobie tramwaj, a w szpitalu muszą cię odratować już po wystąpieniu śmierci mózgowej.

Dla ludzi zarządzających nc+ czyli jak sądzę tych, co przeżyli własną śmierć, ale za cenę poważnego i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu podpowiadam nową promocję.

Pakiet all inclusive w cenie 9.999.999.999.999zł z niepowtarzalnym rabatem 9.999.999.999.000zł!!! Cena po rabacie tylko 999zł. Bierz teraz ostatnia okazja, tylko dla ciebie taki upust, potem skończy się promocja i będzie drożej!! 999zł jeszcze tylko dla limitowanej liczby abonentów!

PS. A tak już poważnie, to uważam, że gdybym miał wydawać 299zł miesięcznie na telewizję, to znacznie lepiej bym zrobił, gdybym wydawał 299zł miesięcznie na psychiatrę.
 

Wołek 1967

New member
Mam znajomych którzy byli w N-ce ,także otrzymali listowne propozycje z nc+, ale po kontakcie telefonicznym z nc+, abonament universe+ proponują za 49zł na 18m-cy .
 

bluray

Banned
Powstają proste pytania:
CO MAM ROBIĆ !!! ???
Czas do 13 kwietnia. To czas rezerwowany na dostawę listu od abonenta "N" do krakowskiej centrali (adres w każdym poście i umowie - zakładam 6 dni na dojście litu poleconego z potwierdzeniem odbioru !!! )POCZTA POLSKA.
 

Lemil

Banned
CO MAM ROBIĆ !!! ???
Ja jestem prosty człowiek i myślę prosto. nie odpowiem ci wprost, ale napiszę tak. Jeśli jakaś firma podejmuje kroki, które świadczą, że jest zarządzana przez szaleńca lub złodziieja i pójdzie wkrótce na dno, to nie ma chyba sensu się z niż wiązać. A jeśli ktoś ma z nią jakiekolwiek związki, to dla własnego bezpieczeństwa należałoby je zerwać.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czytał ktoś to może, że w nc+ za pakiet all inclusive się płaci 299zł? Jak nie, to napiszę jeszcze raz. Najdroższy pakiet życzą sobie 299zł.
No tuś mnie zaskoczył. Możesz jakiś link do tej propozycji zapodać?
Myślałem że ta przyjemność kosztuje 199zł.
 

Lemil

Banned
No tuś mnie zaskoczył. Możesz jakiś link do tej propozycji zapodać?
Myślałem że ta przyjemność kosztuje 199zł.
Można poczytać np. tu SATKurier.pl / nc+ / Wkrtce dwa nowe pakiety w nc+ Najciekawsze informacje wklejam
Comfort+ 59 zł/mc (wg aktualnej ulotki 39 zł/mc w promocji / 59 zł/mc bez promocji)
Universe+ 89 zł/mc (59 zł/mc / 79 zł/mc)
CANAL+ Silver - 119 zł/mc (79 zł/mc / 109 zł/mc)
CANAL+ Gold - 149 zł/mc (99 zł/mc / 129 zł/mc)
CANAL+ Gold + HBO - 199 zł/mc (129 zł/mc)
CANAL+ Platinum - 179 zł/mc (119 zł/mc / 149 zł/mc)
CANAL+ Platinum + HBO - 229 zł/mc (149 zł/mc)
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)
 

seba1975

New member
Właśnie wysłałem wypowiedzenie umowy z N , teraz czekam na ich telefony , ale i tak nie zdecyduję sie na nc+, za duzo nie wiadomych, za to antenka do NTC juz zakupiona i teraz tylko kwestia tunera do naziemnej jaki wybrac,a za 79 zł które mialbym płacic za silver w nc+ to sobie pójde do kina albo do teatru albo przeznacze na inne , ciekawsze rzeczy :)
 

gosc_niedzie

New member
Dodzwoniłem się przed chwilą do BOK- czekałem może 2 minuty (dzwoniłem po 8.00). Facet zaproponował mi pakiet CANAL+ SILVER za 64zł na 1,5 roku (dla nowych abonentów ten pakiet kosztuje 79zł). Skorzystałem.
 

deembol

New member
Zadzwonił pan z działu promocji z propozycją: CANAL+ SILVER za 64 zł. Podziękowałem i zostałem przy UNIVERSE+ za 54 zł. Można zostać na starych warunkach; mam umowę z n do stycznia 2014
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
All Inclusive+ 299 zł/mc (199 zł/mc / 249 zł/mc)

Co tutaj dodać :fool:.

Stara metoda (wykorzystywana nagimnie przez PO) postarszyć będzie gorzej, bierz póki jest jeszcze "tanio". All Inclusive+ za 299zł wziąłbym tylko wtedy gdyby dodawano samoprzylepną etykiete na drzwi frontowe, "Płacę 299zł za All Inclusie+ we francuskiej nc+, gdyż nie jestem Gérard Depardieu a Rosja mnie nie chce".
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dodzwoniłem się przed chwilą do BOK- czekałem może 2 minuty (dzwoniłem po 8.00). Facet zaproponował mi pakiet CANAL+ SILVER za 64zł na 1,5 roku (dla nowych abonentów ten pakiet kosztuje 79zł). Skorzystałem.

Słuchaj, ja do tej pory miałem pakiet "Swiat HD" za 59zł. Dzwoniłem do NC+ kilka razy. Najpierw mi zaproponowali pakiet Canal + Silver za 69zł - odmowiłem, później ten sam pakiet za 64zł - odmówiłem, i dopiero za 4 razem zaproponowali Universe + za 59zł - zgodziłem się. Mnie zależało na tym samym lub nizszym abonamencie. To jest śmiech na sali. Porównaj sobie na ich stronie Universe + vs. Canal + Silver, róznica w ofercie to dodatkowo 2 kanały Canal + Family:) Ja nigdy bym nie dał 20zł więcej w miesiącu tylko za 2 kanały. Podejrzewam że gdybym się nie zgodził na te 59zł to po zerwaniu umowy mógłbym jeszcze niżej dociągnąć, alu już mi się nie chce w to bawić. Zostałem przy tym praktycznie co miałem.

Zadzwonił pan z działu promocji z propozycją: CANAL+ SILVER za 64 zł. Podziękowałem i zostałem przy UNIVERSE+ za 54 zł. Można zostać na starych warunkach; mam umowę z n do stycznia 2014

Widzisz, z tym jest róznie. Moje 2 pierwsze telefony i dowiedziałem się że spokojnie mogę zostać przy tym pakiecie i abonamencie do końca mojej umowy w styczniu 2014r. Nastepny tel. i Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć co by było gdybym nie poczynił żadnych kroków ( wypowiedzenie lub przejście do NC+). Ostatni tel. i Pani powiedziała że platformy się połączyły i nie ma takiej możliwości żeby zostać przy tej umowie co się miało dotychczas. Widać że na infolini wszyscy są tak zorientowani w sprawie jak i My:) Ten Universe + dostałeś za 54zł?
 
Ostatnia edycja:

Lemil

Banned
A mój kumpel, który był dumnym abonentem enki, jak dostał pisemko, że będzie płacił półtorej stówy choć do tej pory płacił mniej niż stówę wysłał wypowiedzenie. I to mimo, że niby go stać, bo jest menedżerem w całkiem sporej firmie i nieźle zarabia. Ale stwierdził, że nie jest w ciemię bity i tyle konsumentom żabiego skrzeku płacił nie będzie:lol:
 

kloss_ks

Klub HDTV.com.pl
vip
Napisał krzysiek1980
cytat:
Słuchaj, ja do tej pory miałem pakiet "Swiat HD" za 59zł. Dzwoniłem do NC+ kilka razy. Najpierw mi zaproponowali pakiet Canal + Silver za 69zł - odmowiłem, później ten sam pakiet za 64zł - odmówiłem, i dopiero za 4 razem zaproponowali Universe + za 59zł - zgodziłem się. Mnie zależało na tym samym lub nizszym abonamencie. To jest śmiech na sali. Porównaj sobie na ich stronie Universe + vs. Canal + Silver, róznica w ofercie to dodatkowo 2 kanały Canal + Family Ja nigdy bym nie dał 20zł więcej w miesiącu tylko za 2 kanały. Podejrzewam że gdybym się nie zgodził na te 59zł to po zerwaniu umowy mógłbym jeszcze niżej dociągnąć, alu już mi się nie chce w to bawić. Zostałem przy tym praktycznie co miałem.

Wydaje mi się,że lepszy interes zrobiłbyś biorąc pakiet Silver za 64zł. ponieważ dokładając tylko 5 złotych miałbyś na stałe 2 dodatkowe kanały premium Canal+ a tak nikt ci żadnej łaski nie zrobił oferując Universe+ za 59zł.Za tą cenę normalnie w necie dostajesz ten pakiet.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Po co w ogóle do nich wydzwaniać? Wysłać wymówienie i niech sobie sami dzwonią. Oni tylko czekają na "gorących w wodzie kąpanych"
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wydaje mi się,że lepszy interes zrobiłbyś biorąc pakiet Silver za 64zł. ponieważ dokładając tylko 5 złotych miałbyś na stałe 2 dodatkowe kanały premium Canal+ a tak nikt ci żadnej łaski nie zrobił oferując Universe+ za 59zł.Za tą cenę normalnie w necie dostajesz ten pakiet.

Może masz rację, ale ja po prostu nie chciałem przejść tej granicy cenowej. Tak z przekorności. W starej N-ce za ten pakiet co mam przy dobrych negocjacjach mógłbym zjechać do 48zł. Mówi się że to tylko 5zł więcej za Silver, ale w ciągu 18 miesięcy robi to 90zł. A ja wolę za tą kase kupić sobie dobry film BD:) Żeby jeszcze dawali Canal + Film/Sport to bym się może skusił, ale na co mi Family? Reszta programów jest identyczna z Universe +. Wiem że nic nie zyskałem, a praktycznie mam dłuższą umowę bo na 18 miesięcy niż nowi amonenci - 12 miesięcy, ale ucieszyłem się że zostałem przy tym co miałem. Teraz bym wziął Silver za 64zł to za 18 miechów by mi wciskali pakiet za 69zł itd.
 

Zielony_M

Member
[...]
Stałem trochę pod ścianą, ponieważ umowa (wypowiedziana) kończyła się 31 marca. Dogadałem się z nimi dopiero w sobotę 30 marca.

Ano widzisz, a w moim wypadku umowa wygasła z dniem 31 marca po 3 miesiącach wypowiedzenia bo nikt się nie odezwał w sprawie migracji, mimo, że jakiś list informujący o takim telefonie przyszedł. Miałem dwa dekodery. Sam byłem ciekaw co zaproponują, a nie zadzwonili w ogóle*.
Pozostaje zwrócić dekodery i poszukać czegoś nowego.

*raz jakoś zaraz po złożeniu wypowiedzenia, ale wtedy o nc+ nie mieli jeszcze pojęcia, żeby cokolwiek proponować.
 
Do góry