nC+

Hinek

New member
Jak już pisałem, dostałeś pismo że na ten pakiet co masz będziesz miał wyższy abonament do końca trwania umowy? Pewnie nie. Więc co się martwić zawszasu?
Tak, dostałem pismo. 99zł za pakiet Platinum. Do tej płaciłem 79zł...A pakiet był bogatszy niż to co teraz oferują. Poza tym muszę podpisać cyrograf na 18 miesięcy - a w tej chwili mam umowę bezterminową, którą zawsze mogę wypowiedzieć. Dziękuję bardzo. Nie zareagowanie na tę ich propozycję oznacza jej zaakceptowanie. Nieistotne że wygląda to na bezprawie i pewnie zajmie się tym UOK czy jak mu tam. Takie sprawy ciągną się latami a ja mam istotniejsze sprawy na głowie niż procesowanie się z NC+ Wymówiłem umowę nie czekając na to, że może zmienią zdanie albo rzucą jakieś ochłapy. Po prostu straciłem zaufanie do tej "firmy"
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Tak, dostałem pismo. 99zł za pakiet Platinum. Do tej płaciłem 79zł...A pakiet był bogatszy niż to co teraz oferują. Poza tym muszę podpisać cyrograf na 18 miesięcy - a w tej chwili mam umowę bezterminową, którą zawsze mogę wypowiedzieć. Dziękuję bardzo. Nie zareagowanie na tę ich propozycję oznacza jej zaakceptowanie. Nieistotne że wygląda to na bezprawie i pewnie zajmie się tym UOK czy jak mu tam. Takie sprawy ciągną się latami a ja mam istotniejsze sprawy na głowie niż procesowanie się z NC+ Wymówiłem umowę nie czekając na to, że może zmienią zdanie albo rzucą jakieś ochłapy. Po prostu straciłem zaufanie do tej "firmy"
siema,czy pismo wysyłałeś na ITI NEOVISION S.p Z.O.O KRAKÓW ul Josepha Conrada 37, 31-357 kod
czy do punktu zanosiłeś za potwierdzeniem odbioru?
 

sandokan4

New member
Podpowiedzcie jeszcze, co w przypadku kiedy mam podpisaną umowę na Multiroom i posiadam dodatkowy dekoder uzupełniający.
Rozumiem, że po złożeniu wypowiedzenia n-ce mam zdać oba dekodery za potwierdzeniem odbioru w punkcie. Mam nadzieję, że jest to jednoznaczne i nie będzie sytuacji ,w której po wypowiedzeniu umowy zaczną przychodzić rachunki za korzystanie z dodatkowego dekodera Multiroom. Pytam, gdyż mam jakby dwie umowy - jedna na pakiet n-ki, a druga na korzystanie z Multiroom, na dodatek na różne okresy czasu.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Z tego co widzę,to każdy dostaje inną ofertę.....mi przed chwilą zaproponowano obniżenie abonamentu ze 123zł na pakiet Gold+HBO za 109zł i umowa na 12ms......teraz tylko nie wiem czy brać dekoder turbobox czy mediabox.
 

Artur1ut

New member
Zmienia się sporo przede wszystkim cena i dostępność programów w niższych pakietach : np Canal + dostępny będzie tylko w droższych pakietach więc np.Ekstraklasę można będzie obejrzeć w pakiecie zaczynającym się od 120 zł .
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Prezes nc+: Migracja potrwa rok. Dla abonentów "mamy ofertę szytą na miarę" - n, nc plus, Cyfra Plus | media2.pl

"Obecnie w nc+ trwa walka o zatrzymanie jak najwięcej liczby z dotychczasowych 2,5 mln klientów Cyfry+ i "n", którym operator wysyła listy z nowymi promocjami, migracyjnymi.
----------------------------------------------------------------
Szef nc+ twierdzi, że w pierwszej kolejności oferty migracyjne otrzymują abonenci "n" z wykupionymi pakietami nPremium, którzy na nowe oferty muszą zdecydować się do 19 kwietnia 2013 roku (Uwaga ! Brak wypowiedzenia do tego terminu oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem).
----------------------------------------------------------------------
Od kwietnia podobne listy mają otrzymywać abonenci Cyfry+ z pakietami premium, którzy na nową ofertę muszą zdecydować się w ciągu 14 dni od otrzymania listu, jednak wypowiedzenie będzie skutkowało dalszym korzystaniem z oferty do końca czerwca (Uwaga ! Brak reakcji klienta na ofertę oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem).
----------------------------------------------------------------------
Na samym końcu oferty migracyjne będą otrzymywać abonenci Cyfry+ i "n" z niższymi pakietami"
 

Lemil

Banned
Właśnie trafiłem na wpis, który trafia w sedno sprawy. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co ich czeka. A czekają ich podwyżki, czasem o kilkadziesiąt złotych, i przywiązanie do abonamentu nawet na półtora roku.

Radzę przeczytać teraz to, co przysyłają pocztą, poczytać, co ludzie piszą w necie.

W przeciwnym razie będziecie czytać przez półtora roku sumę na fakturze za telewizję i przez półtora roku będzie was trafiał szlag. no chyba, ze dla kogoś podwyżka nawet o stówkę to pikuś.
 

play007

New member
Bez reklam
Zawsze uważałem że facebook niszczy ludzi .Mają lepsze dane niż służba bezpieczeństwa w PRL.Można myśleć nigdy pisać.Cenzura gorsza niż za komuny........
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
https://www.facebook.com/pages/Rewolucja/449281058480426

Informacje o nowych pakietach, wzór wypowiedzenia umowy, najczęściej zadawane pytania, adresy do korespondencji z koncernem itp.

Z tego co czytam, to listy na razie otrzymują abonenci mający pakiet N premium. Do mnie jak na razie nic nie przyszło. Ciekaw jestem czy niby ten podwyższony abonament również nie dotyczy tylko tych abonentów z N premium? Bo na miejsce tego pakietu wchodzi jakiś inny, a w moim przypadku jedynie zabraknie paru kanałów. Jak już pisałem w paru wątkach. Dzwoniłem 2 razy na infolinię i konsultant powiedział że spokojnie można zostać do końca umowy przy tych kanałach co są teraz, bez strachu o wyższy abonament. Więc sam nie wiem. Jedni mówią tak, a inni inaczej?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Po długich i nie do końca owocnych negocjacjach "udało" mi się wynegocjować pakiet platinum za 99 zeta na rok.
Stałem trochę pod ścianą, ponieważ umowa (wypowiedziana) kończyła się 31 marca. Dogadałem się z nimi dopiero w sobotę 30 marca. Wcześniej, jeszcze jako cyfra+ proponowali mi 79 zeta za pakiet Canal+ optimum HD. Więc 20 zeta drożej za dodatkowe kanały które przyszły z eNki w tym najważniejszy nSport jestem w stanie przeboleć.
 

andreas2012

New member
widze ze co niektórzy ochocza korzystają z monopolu:) coz takie czasy m$ apple nc+ ogrzewanie opomiarowanie benzyna i inne monopolistyczne usługi i wyplatka znika:)
Obudzccie się zanim nie zadluzycie się do końca.
 

Lemil

Banned
Minęły święta, czas obżarstwa i siedzenia w domu przed telewizorem(mówię za siebie). Otóż zjadłem mniej niż w zeszłym roku. Przed telewizorem spędziłem również mniej czasu niż w zeszłym roku. W telewizji obejrzałem dwa Teleexpresy a z DVD trzy stare odcinki Z Archiwum X. Uważam, że bez płatnej telewizji da się żyć.

Aha. Jest taka nowa promocja, ponoć, w nc+ Zbiera się punkty. Za każdą zapłaconą złotówkę dostaje się jeden punkt. Kto zbierze 20.000 punktów może dostać nagrodę. Na przykład półlitrową wodę mineralną lub breloczek. Nie wiem czy to prawda, bo usłyszałem to wczoraj. Ale gość, który mi to opowiadał twierdził, że dział marketingu chce tą wodą i breloczkiem zachęcić klientów, żeby zostali z nc+ przez następne 10 lat.
 

Wołek 1967

New member
Witam! Właśnie dziś dzwonili i podpisałem umowę z nc+ ,byłem w N-ce płaciłem 48zł/ m-c, a teraz zaproponowali mi 49zł za pakiet Universe+ (108 kanałów w tym 34 HD) na 18 m-cy. Myślę ,że nie jest tak żle .Pozdrawiam
 

Lemil

Banned
Witam! Właśnie dziś dzwonili i podpisałem umowę z nc+ ,byłem w N-ce płaciłem 48zł/ m-c, a teraz zaproponowali mi 49zł za pakiet Universe+ (108 kanałów w tym 34 HD) na 18 m-cy. Myślę ,że nie jest tak żle .Pozdrawiam
A czy spytałeś czy ta cena jest gwarantowana? Ja gwarantuję(na 99,99%), że po niedługim czasie dostaniesz wyższy rachunek, bo ci encepence podniesie abonament. Ja tak miałem z cyfrą. Niby miałem płacić mniej, a płacę więcej. bo mi podnieśli kolesie abonament. Owszem, napisali gdzieś na piętnastej stronie, że będzie podwyżka i jak się nie zgodzę, to mogę wypowiedzieć umowę. Tylko, że ja w ogóle tego nie czytałem.

No więc spytałeś czy będzie podwyżka? Nie pytałeś. No to będzie:p
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Aha. Jest taka nowa promocja, ponoć, w nc+ Zbiera się punkty. Za każdą zapłaconą złotówkę dostaje się jeden punkt. Kto zbierze 20.000 punktów może dostać nagrodę. Na przykład półlitrową wodę mineralną lub breloczek. Nie wiem czy to prawda, bo usłyszałem to wczoraj. Ale gość, który mi to opowiadał twierdził, że dział marketingu chce tą wodą i breloczkiem zachęcić klientów, żeby zostali z nc+ przez następne 10 lat.

He,he:) Rozwaliło mnie to. Ta promocja to chyba kierowana jest do murzynów w Afryce, bo tam woda cenna jak złoto:)
 
Do góry