nC+

SlaWasIl

New member
Wczoraj byłem w punkcie C+, aby przedłużyć umowę. Powiedziano mi, że w związku z fuzją nie można na razie nic przedłużać. Podobno ma być wszystko co jest naj w obu platformach. Czyżby miało być "lepiej"?! ;)
A co z cenami? :popcorn:
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Celowe działanie bo ceny skoczą na 100 %, nic nie chcą gadać bo obecni pewnie nie przedłużyli by umowy.
 

Garibaldi83

New member
Ponoć mają zostać na takim samym poziomie ale tego nikt zagwarantować nie może. Ps. wykonalność nowych umów ponoć jest zawieszona aż do kwietnia.
 

SlaWasIl

New member
A dzisiaj dzwonił do mnie jakiś koleś z C+ i proponował podpisanie nowej, odrębnej umowy na 18 miesięcy. Dawał w promocji 50 programów za 14 zeta plus dodatkowy dekoder gratis.
Jak zacząłem wypytywać o szczegóły, to rozłączyło. Oddzwaniając na numer z którego dzwonił, zgłaszała się automatyczna sekretarka C+
Jakiś kant gigant?! :D :D :D
 

azet

Member
Bez reklam
a ja właśnie przedłuzyłem ze dwa miesiące temu w cyfrze + i co teraz ? będzie prawo do zerwania ? zmienią regulamin ? może dałoby się coś utargować
 

Lemil

Banned
To informacja z forum, ale podobno przy przejściu z n lub Cyfry+ do nc+ nie można wziąć tańszego abonamentu niż się miało, można wyłącznie droższy. Panna Mańka bardzo liczy na abonentów, którzy nie wyślą wypowiedzenia umowy. A ja informuję, że jeśli ktoś zaśpi, to rozstanie z nc+ do której go automatycznie przypiszą może go bardzo drogo kosztować.

W związku z tym trzeba wysyłać wypowiedzenia umów. Jeśli się skończy, to można wziąć dowolny pakiet, nawet najtańszy. Pod warunkiem, że już w ogóle trzeba komuś płacić za oglądanie reklam w telewizji, ewentualnie też można zmienić operatora.

W nc+ nie ma już atutu własnego sprzętu, nie można też rozdzielić karty jak w Cyfrze. Tak więc kto chce mieć własny tuner raczej musi wybrać innego operatora.

Ale podstawa to wysłanie wypowiedzenia.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
To informacja z forum, ale podobno przy przejściu z n lub Cyfry+ do nc+ nie można wziąć tańszego abonamentu niż się miało, można wyłącznie droższy. Panna Mańka bardzo liczy na abonentów, którzy nie wyślą wypowiedzenia umowy. A ja informuję, że jeśli ktoś zaśpi, to rozstanie z nc+ do której go automatycznie przypiszą może go bardzo drogo kosztować.

W związku z tym trzeba wysyłać wypowiedzenia umów. Jeśli się skończy, to można wziąć dowolny pakiet, nawet najtańszy. Pod warunkiem, że już w ogóle trzeba komuś płacić za oglądanie reklam w telewizji, ewentualnie też można zmienić operatora.

W nc+ nie ma już atutu własnego sprzętu, nie można też rozdzielić karty jak w Cyfrze. Tak więc kto chce mieć własny tuner raczej musi wybrać innego operatora.

Ale podstawa to wysłanie wypowiedzenia.
tak to prawda-przed chwilą dostałem pismo-ja i brat-on użytkuje w londku,że mają ofertę za 79pln canal+silver,do tej pory miałem nke za 59pln plus nfilm do sierpnia-umowa zawarta przez tel 20 luty-dzwonie do nich i mówię że nie chcę za 79pln silver tylko za 59pln universe- za tyle ile płaciłem od lutego nce-nie ma takiej opcji,można tylko wymówienie wysłać do 19 kwietnia-tv będzie świecił do końca kwietnia-i od końca kwietnia 14dni albo 2 tyg jak kto woli na oddanie sprzętu-wezmę pewnie od maja ponownie bo co będę lukał ale znowu za dekoder na start 149 pln plus 59pln na miesiąc a myślałem że będzie można zostać przy univers za 59pln-złodzi.....e i nic więcej NIE MA ŻADNEJ OPCJI ŻEBY ZOSTAĆ PRZY PAKIECIE ZE STAREJ N-KI O TEJ SAMEJ WARTOŚCI LUB NIŻSZYM.MOWA TYLKO O TYM ZA 59PLN,BO O DROŻSZE NIE PYTAŁEM
 

Lemil

Banned
Czyli okazuje się, że fuzja oznacza dojście do głosu najbardziej chciwych i pazernych sępów. No cóż, w takim razie będzie migracja:

nc+ -> n+C czytaj NTC (Naziemna Telewizja Cyfrowa):p
 

Lemil

Banned
migracja:

nc+ -> n+C czytaj NTC (Naziemna Telewizja Cyfrowa):p
Trudno znaleźć coś oficjalnie potwierdzonego. Ale ja znalazłem na jednym portalu zdjęcia papierów, które nc+ przysłała jednemu z abonentów. Wynika z tego, że migracja jest automatyczna, jeśli się nie podejmie żadnych kroków oraz że przepisują ofiarę do droższego pakietu. Czyli, że płacić trzeba drożej, a kanałów jest mniej.

Jak ktoś się chce sam przekonać, to z łatwością znajdzie to w sieci. Ku przestrodze. Gdyż po automatycznym przejściu na droższy pakiet w nc+ jest się uwiązanym abonamentem na 18 miesięcy.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Trudno znaleźć coś oficjalnie potwierdzonego. Ale ja znalazłem na jednym portalu zdjęcia papierów, które nc+ przysłała jednemu z abonentów. Wynika z tego, że migracja jest automatyczna, jeśli się nie podejmie żadnych kroków oraz że przepisują ofiarę do droższego pakietu. Czyli, że płacić trzeba drożej, a kanałów jest mniej.

Jak ktoś się chce sam przekonać, to z łatwością znajdzie to w sieci. Ku przestrodze. Gdyż po automatycznym przejściu na droższy pakiet w nc+ jest się uwiązanym abonamentem na 18 miesięcy.
tak,właśnie taki dokument dostałem,że jak nie będzie odzewu do 19 kwietnia-wypowiedzenie-to automatycznie na 18m cię werbują za 79pln,kapitalny chwyt:blagam:
 
D

Deleted member 121090

Guest
Najlepsze jest to , że w mediach, na portalach społecznościowych same głosy oburzenia od dotychczasowych użytkowników z podaniem konkretnych przykładów jak nas chcą orżnąć, a wzmacniacze i Pan prezes twardo stoją na swoim stanowisku i twierdzą że nie zrozumieliśmy ich wspaniałej oferty.
To bezczelność. Prezes robi z nas idiotów którzy nie potrafią przeczytać paru zapisów oferty!
 

SlaWasIl

New member
Ja zamierzam czekać. Wygląda na to, że 119 zeta za możliwość oglądnięcia ulubionych dyscyplin ns żywo, to duża przesada.

Tapatalknięte z mojego HTC
 

dinar

New member
Mam N-kę do Czerwca [48zł] i wypowiem miesiąc wcześniej,mogę tak zrobić czy lepiej teraz wypowiedzenie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mam N-kę do Czerwca [48zł] i wypowiem miesiąc wcześniej,mogę tak zrobić czy lepiej teraz wypowiedzenie.
Musisz wypowiedzieć już teraz bo N-ki już nie ma. Ja dostałem dzisiaj pismo że w razie braku akceptacji nowych warunków z dniem 1-05 stanę się abonentem nc+, na ich narzuconych fatalnych dla mnie warunkach. Pismo z wypowiedzeniem już mam w ***************cie.
Od kiedy ***************ta to niecenzuralne słowo?:)
Taka biała do której się wkłada list.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry