nC+ - proste pytania ...

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Z tego co zauwazylem po zalogowaniu sie na konto ica.n to po zalogowaniu numer umowy ulegl zmianie ,tzn loguje sie na swoim a po zalogowaniu widac konto na nc+ internetowe centrum abonenta.
Nic szczegolnego nie podaja wiecej odnosnie zmian :)

Acha pomimo iz oferuja ze mozna podac swoj stary numer uowy ze ktos sie odezwie to próba polaczenia sie z tą strona jest niemozliwa,pracuja nad tym pewnie ;p
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Dla n-kowców już dziś dodano 6 kanałów na pozycjach 151 - 156.
W tym PLANET HD i ALE KINO HD.
Ciekawe co z sekcją sportową ( NBA / Extraklasa).
Na tych pozycjach nie ma zadnych kanalow ,sa gdzie indziej i sa zakodowane :)

ICA Cyfry plus za to nie dziala bo wlasnie sprawdzalem :).
Ciekawe czy abonenci Cyfry tez moga umowe zerwac :)
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
PLANET i ALE KINO HD:
Opcja dostępna dla niektórych abonentów.
Może rozszerzą po 4 kwietnia.
Coś muszą dać za nPremium.
 

t0mi

New member
Witajcie
Widzę że tylko jeszcze tutaj można trochę pogadać o NCplus.
Gdyby ktoś z Was zauważył jakieś forum niezależne to wpiszcie tutaj.
Nie popisali się w tych ofertach sam mam Nke i ciekaw jestem co mi zaoferują.
Jeśli do kogoś z Was już dzwoniono lub ktoś ma nowe info piszcie.


Jeśli ktoś ma cyfre lub Nke i dostał nowa oferte piszcie szybko.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ceny z kosmosu ,dawnej kanały Domo ,Mimi-mini ,Hyper były w pakiecie za 39zł teraz są w pakiecie od 59zł .Kanały Canal + family 1,2 w pakiecie od 79zl ,kanal sport dopiero w pakiecie od 119zł .Ja na to się nie skuszę za drogo mam pre-paida i tak zostanie

Ale mała niespodzianka w ofercie n na kartę pojawiły się dwa kanały canal + family 1 ,2 w doładowaniu za 19,90 zł miesięcznie
I jeszcze jedna informacja - Telewizja na kartę SD pozostanie nadal
 

azet

Member
Bez reklam
tak sobie siedzę i przeglądam ofertę bo w lutym przedłużyłem z c+ umowę co mi teraz oferują i widzę że mógłbym mniej płącic, pasowałby mi ten pakiet uniwerse+ , ale nie widzę różnicy programowej miedzy następnym canal+silver a niby ma mieć 2 kanały HD i 2 normalne więcej . a co z dekoderami ? mógłbym przygarnąć jakiegoś z dyskiem - ta opłata jednorazowa to dzierżawa ? i nic więcej ? i nie mogę się doszukać mojego ulubionego HISTORY - niby nadają , będzie ?
Czy ja wogóle muszę przechodzić do nc+ ? nie będzie już cyfry+ ?
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie będzie cyfry+ własnie po to zrobili fuzję łącząc platformy nie ma możliwości pozostania w platformie cyfra + ,ale nie jest to obowiązkowe teraz można wypowiedzieć umowę bez konsekwencji finansowych
Odnośnie nowych kanałów- na razie niczego wartościowego nie dołączą ,15 kwietnia rusza kanał TVP Rozrywka prawdopodobnie znajdzie się w ofercie nc+
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o ten nowy kanał TVP to będzie w rozdzielczości SD i będzie się znajdować na satelicie Astra skąd będzie prowadzony dosył sygnału
 

stalak

New member
Orientujecie sie jak to jest z wysokoscia abonamentu? Nie moge sie doszukac konkretnych informacji. Mam umowe wazna jeszcze na rok z cyfry, stawka abonamentu mi zostaje czy mi to jakos przelicza? ...
 

t0mi

New member
Orientujecie sie jak to jest z wysokoscia abonamentu? Nie moge sie doszukac konkretnych informacji. Mam umowe wazna jeszcze na rok z cyfry, stawka abonamentu mi zostaje czy mi to jakos przelicza? ...

jak się spodziewam zadzwonią do ciebie z nowa oferta umowa zostanie na ten sam okres dostaniesz aneks do umowy.jedynie kwestia jaki abo i w jakiej cenie dla dotychczasowych klientów.
Co do dekoderów będziemy mogli zostać przy starych albo za dopłatą wziąć nowe i tu kolejne pytanie się pojawia w jakiej cenie.Sam posiadam turbodekoder z dyskiem 500GB i wydaje mi się że troche muli.Ciekaw jestem jak wypadnie ten nowy dekoder multibox czy coś bo zapowiada się świetnie tym bardziej że ma wifi.
Najbardziej mnie drażni że mi pozmieniali, pomieszali kanały ii mam mase niedostępnych.
 

drchemik

New member
Jestem uzytkownikiem cyfry plus. Teraz po polaczeniu nie odbiera mi tvn24 , poniewaz nie mam uprawnien. Gdzie znajde teraz ten kanal i co zrobic zeby go odbierac? Chyba placac 120zl/miesiac powinienem miec dostep do tak podstawowego kanalu... A ich infolinia to jakas zenada. 20-30 minut czekam i polaczenie i ciagle "czas oczekiwania powyzej 10 minut..."
 

voodoopeople

New member
informacja z satkurier.pl

--------------------------------
Na ulotce nc+ jasnoszarym trójkącikiem oznaczono kanały, po usunięciu których przez operatora z oferty nie przysługuje prawo bezkarnego zerwania umowy. W najtańszym pakiecie COMFORT+ za 39 zł/mc są 3 takie kanały - Eurosport HD, Disney Junior i MTV Live HD. W pakiecie UNIVERSE+ za 59 zł/mc jest dodatkowo 14 takich kanałów.


Lista kanałów niegwarantowanych przez operatora nc+:

COMFORT+
Eurosport HD
Disney Junior
MTV Live HD

UNIVERSE+
dodatkowo:
Viacom Blink!
Comedy Central
Comedy Central Family
Eurosport2 HD
ESPN America
Nickeloden HD
Nick
Nick Jr.
CBeebies
Discovery Historia
Animal Planet
MTV
MTV Rocks
VH1

Jak napisano w regulaminie świadczenia usług nc+, w okresach testowych i promocyjnych, abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany umowy.
---------------------------------------------------------

a to jajcarze :hmm:

orewuar nc+ ... ja się wypisuję i zrywam 2 umowy, które obecnie mam z n. To samo robią moi znajomi i rodzina.
 

seth12

New member
Witam zakupując pakiet z kanałem n sport (np ten za 59zł) równoznaczne jest z tym że mam ligę mistrzów na żywo wszystkie mecze?
 

salat

Member
No niestety nie. Te bardziej atrakcyjne mecze ligi mistrzów będą na canal + sport.
Tak jak to było w N, jeden mecz leciał na nSport a pozostałe na nPremium.
 
Do góry