nc+ - czy jest alternatywny dekoder?

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

Mam dekoder wifi premium box z kartą cameleon. Dekoder jest jaki jest , myślę ,że mógłby być lepszy. Najbardziej wk... mnie ,zresztą od samego początku w n-ce (oczywiście wiem ,ze podobnie jest w w innych platformach) brak możliwości poukładania kanałów wg własnego upodobania bez tworzenia list ulubionych kanałów. Moje pytania są następujące
-czy karta typu cameleon jest sparowana z wifi premium boxem czy też będzie współgrała z innymi dekoderami ?
-jakie są dobre dekodery ,które będą dobrze działały z taką kartą?
-czy na każdym (niededykowanym) dekoderze można ustawić kanały wg własnych potrzeb?
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
VU, Dreambox, Gigablue. Karta Camelon, pójdzie po cccam bez rzadnych kombinacji

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niestety już koniec kart Cameleon nadchodzi ,obecnie są w dystrybucji karty Cayman

Na każdym niededykowanym dekoderze możesz ustawić kanały według własnego uznania ,podobnie też w przypadku modułów CAM

Tak na marginesie .Zamieściłeś świetny album z historią - wielki szacunek !
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Kto Ci wmówił teorię o braku możliwości układanie własnej listy ?
Pytanie jest "retoryczne".
Taka możliwość jest od kilku lat na dwa sposoby.


Zupełnie nie rozumiem kto i po co oferuje dziś tunery SAT skoro każdy TV taki np. PHILIPS 2015 ma aż po dwa sloty na moduły dla kart dostępowych SAT TV ?
I jeszcze mają po dwa wejścia na anteny SAT.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W przypadku tunerów SAT możliwości są większe ,pomijam już wbudowane dyski twarde ,ale na przykład możliwość wbudowania kilku głowic (nawet 4 ) w różnych konfiguracjach
W przypadku tunerów wbudowanych w telewizor nie można być pewnym w 100% w przypadku stosowania mniej popularnych modułów CAM ,szczególnie z zagranicznych platform cyfrowych
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki wszystkim za podpowiedzi - z całą pewnością rozejrzę się za jakimś wspomnianym dekoderem. MAm tylko jeszcze jedno pytanie. Czy jest takie zagrożenie ,że nc sparuje karty cameleon z dekoderami ( czy jest możliwa w ogóle taka operacja np poprzez aktualizację softu) lub też rozpocznie akcję wymiany kart na caymany ( pod groźbą utraty sygnału)
 
Ostatnia edycja:
Do góry