Nbox recorder i jego irytujący wentylator

pablo82

New member
Witam

Wymieniłem nboxa na nboxa recordera i... jestem po prostu załamany.:(
Nagrywanie, zatrzymywanie czy cofanie telewizji działa bez zarzutu, ale ten włączający się co chwilę- pierdzący wentylator potrafi doprowadzić człowieka do szału! Wymieniłem więc recordera na inny egzemplarz w nadziei, że będzie lepiej- gdzie tam... dalej to samo: słychać dysk, słychać szum, delikatny rezonans i buczenie (wszystko to- do zaakceptowania), ale ten wentylator jest po prostu nie do zniesienia!!!

Czy w Waszych recorderach jest tak samo??? Co z tym zrobić???
Czy jest szansa, że trafi się przy kolejnej wymianie egzemplarz z cichym wentylatorem???

PS

Oczywiście n-ka nie chce mi oddać bezgłośnego białego n-boxa i 350zł, które wydałem na zamianę na recordera! Mogę rzecz jasna wypowiedzieć umowę (bo w tej chwili jest przedłużona na czas nieokreślony) i podpisać nową z białym nboxem, ale wtedy te 350zł wydane na zamianę to... jakby w błoto wyrzucił:???:

Jak wyciszyć tego zakichanego recordera???
 

bejzbol

New member
Na drgania i buczenie może by pomogło ale wiatraczka to raczej nie uciszy :) jak lubisz ryzyko to spróbuj mechanicznie zablokować wentylatorek ale jak się przegrzeje to chyba nie będzie miło :) sposób nie testowany ;)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja mojego pvr z cyfry+ (to samo-wentylator,dysk poprostu dramat) pośrtawiłem na macie wygłuszającej i nią też przykryłem i muszę powiedzieć że jest sporo lepiej.
 

TolBoy

Member
Gdzie jest wentylator w n-boxie pvr ? bo pierwszy raz słysze

U mnie jedyny problem to rezonans twardego dysku ale postawiłem duzy starego typu kufel do piwa i po kłopocie.
 
Do góry