nBox na DVD ?

zulv

New member
Witam!
Chciałem się Was poradzic. Otóż mam odtwarzacz DVD Denona 1730 i nbox czarnego (z dyskiem). Ostatnio jak przylozylem reke do nboxa (wylaczonego) to poczulem takie drgania. Nbox na poczatku mialem polozony na DVD, zeby wszystko ladnie wygladalo. Teraz nboxa sciagnalem z dvd bo te drgania mnie zaniepokoily. Czy jest jakas fizyczna mozliwosc, zeby przez te drgania moglo cos sie uszkodzic w tym dvd ? Nie sa to duze drgania, ale jednak jak przez 24h ten dekoder tak chodzi to moze sie cos stac ? Czy moge spokojnie ustawic ten dekoder N na swoim dvd ?
P.S. Moze moje obawy sa niepotrzebne ale jednak ten sprzet troche kosztowal i nie chcailbym go uszkodzic.
Pozdrawiam
zulv
 

dedynio

New member
drgania n-boxa

Dokładnie miałem taką samą akcję. Po zestawieniu n-boxa z odtwarzacza DVD na półkę, zaczął być głośny i wpadał w duże wibracje przenoszące się na stolik RTV, było to bardzo drażniące dla ucha szczególnie w nocy. Postanowiłem wybrać się do punktu N w celu wymiany sprzętu. Reklamacja została uznana bez żadnych ale...
Szczęśliwy udałem się do domu, podłączyłem, aktywowałem i sytuacja identyczna wibracje takie same. Czyli jego miejsce musi być na czymś co pochłonie drgania, nawet podłożyłem podkładki filcowe pod nóżki N-boxa, niestety nie pomogło. Pewnie ten typ tak ma. Według mnie drgania są ponad wszelką wątpliwość za duże. Co może powodować owe drgania, dysk czy wentylator ??
 
Do góry