National Geographic HD - problem z dżwiękiem

incognitos

New member
Mam dekoder PVR HD od cyfry podłączony coaxialem do Ampli Yamahy... dzwięk na tym kanale jest nieczysty wystęopują jakby lekkie trzaski/szumy (słabo słyszalne ale jednak) w niektórych momentach - chyba w zależności od rodzaju muzyki. Nabardziej słychać to w przejściówkach z filmu do reklam i na odwrót, jak leci taka kropelka :) Myślałem, że to problem słabej jakości kabla... kupiłem lepszy i to samo:(.
Nie wiem czy to wina dekodera czy tego kanału... ampli na pewno nie, bo sprawdziłem coaxialne połączenie z dd5.1 z innym źródłem i jest miód.
Ma ktoś ten kanał i słucha go w DD żeby mógł się wypowiedzieć czy też tak ma??
 

chill

New member
Wina ewidentnie leży po stronie nadawcy i występuje tylko na reklamie, więc nie masz się czym martwić. Temat problemów z dźwiękiem na NG HD wałkowaliśmy już jakiś czas temu w temacie kablówki Aster. ;)
 

incognitos

New member
chill napisał:
Wina ewidentnie leży po stronie nadawcy i występuje tylko na reklamie, więc nie masz się czym martwić. Temat problemów z dźwiękiem na NG HD wałkowaliśmy już jakiś czas temu w temacie kablówki Aster. ;)
Tak też myślałem... ale słyszę czasem i w czasie programu (odkąd kupiłem sprzęt audio stałem się strasznie czuły na tym punkcie;) ... mam wrażenie że na bardzo wysokich tonach albo na bardzo niskich. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo ale mam nadzieję, że przy następnym updacie to naprawią, bo na NG jest czasem naprawdę fenomenalna muzyka i nie lubię jak coś mi przeszkadza w delektowaniu się nią ;)
 
Do góry