Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Artiz, świetny pomysł z filmikiem.
A sam koncercik rewelacja, dobry wybór i na takiej przekątnej robi wrażenie ; )
Wklejaj tego więcej, tylko zlituj się, nie w takiej marnej jakości.
Chyba założe jakiś kanał na YT, było by sporo do pokazania, a ponoć dobra kasa z tego idzie ;)

Lolek, przy dobrym nagłośnieniu i takiej przekątnej już można mówić o znacznej namiastce wrażeń. Nie narzekaj ; )


Armanig nie narzekam :) - tylko wg mnie bycie na koncercie nie jest w żaden sposób porównywalne do tego co czuje się oglądając koncert nawet na 120 calach - bo takowe tez miałem przyjemność oglądać..

Ale każdy może mieć swoje zdanie... tutaj już kilka osób pisało, że jak się ma 80-100 cali ekran to już o kinie można zapomnieć ... ludzie rożnie podchodzą.. i część z nich wydaje mi się że pisało naprawdę poważnie..
na upartego jadać Fiatem można sobie wyobrazić że jedzie się np Jagurem - jest to do zrobienia - kwestia wyobraźni.. :) oglądając koncert na 120 calach również można sobie wyobrazić że jest się na stadionie z 50 -tysiącami ludzi i nagłośnieniem estradowym...

Np. na koncercie Dżemu byłem 5-6 razy i za każdym razem inaczej odczuwałem to wydarzenie - mam koncert na BR tej grupy i oglądałem go również na 110 calowym ekranie z dobra elektroniką i w żaden sposób nie odczuwałem tego w taki sposób jak miało to miejsce kiedy byłem fizycznie na ich koncercie.. a "to tylko" Dżem wyobraź sobie że jesteś na koncercie mocniejszych zespołów jak np Nightwish itp///

Ale znasz mnie trochę i nie jestem takim żeby kogoś na sile do czegoś zmuszać więc każdy wybiera to co lubi ..

Zgadzam się co do samej zasady że lepiej jest film obejrzeć czy koncert na 100-120 calowym ekranie niż na 50-60 calach i tu nie ma dyskusji żadnej.. ba tak jak pisałem na chwilę obecną wolałbym tv większy FHD niż mniejszy 4k - pic polega na tym że tv 4k są coraz tańsze, a tv FHD coraz mniej i ta różnica się zaciera.. plus obejrzeć np "Frediego" na 120 calach to już inna bajka bo jego się nie zobaczy ale też i jakość przynajmniej tych dwóch koncertów co ja mam, powiem szczerze że na 120 calach chyba nie dałbym rady obejrzeć .. ale mogę się mylić .. niewątpliwe w tym roku to sprawdzę ...:)
Co do mojego powiedzenia, że człowiek nie żyje tylko kinem to cały czas tak uważałem i uważać będę (nawet jakbym miał projektor, tym bardziej że od wieków pisałem, że lepiej jest mieć projektor i tv np 55 cali niż sam tv 75-80 cali, a jak ktoś ma i duży tv i projektor to tym lepiej dla kogoś) - życie i jest za piękne żeby skupić się na jednym hobby.. :) przynajmniej ja tak uważam.

Bipo i Armanig ale obiecuję , że jeśli ktoś raz jeszcze napisze coś w tym stylu o czym teraz rozmawiamy to już nie będę się odnosił - macie to jak w banku - chyba że ktoś na siłę będzie mnie o tym przekonywał :) Życzę miłej niedzieli..
 
Ostatnia edycja:
Chyba edytuje 1 post zeby nie razic niektorych forumowiczow swoimi wypowiedziami. Traktuja niektore wypowiedzi bardzo serio.

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Peter jednak do mnie nie przyjechał...
:)
cd0ea1e6bad8fbe0398d6073ed975b83.jpg
dff5f961abb1d7ad2480c6e38dd3d255.jpg
32ae072b1195b8a3e9d0680aa94126d3.jpg


Wysłane z mojego ASUS_T00G[/QUOTE]



nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Napewno nie na stx electrino;) .

Chcialbym tez kiedys pojsc na koncert z symfonia w dobrej realizacji.
Np sting in berlin, 30 lecie dzem, schiller symphonia.
Takie wydarzenie na zywo napewno nie odtworzysz na zadnym sprzecie:)
Abdul0412 dlaczego uwazasz electrino za złe kolumny?
Słuchałes ich?
Nie rozumiem dlaczego te kolumny są tak kontrowersyjne.Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie...
Nie chce ich chwalić bo je posiadam.ale moim zdaniem to b.udane kolumny szcegolnie cene je za wspaniała gore i olbrzymią scene. Zreszta na poczatku kwietnia bedzie ich test w miesieczniku audio vodeo

"Najnowsze STX Electrino 150 obok Equilibrium Atmosphere 2012. Te pierwsze są 13 razy tańsze od tych drugich. Jak grają? Wyniki w numerze 3/2016."



nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Bipo i Armanig ale obiecuję , że jeśli ktoś raz jeszcze napisze coś w tym stylu o czym teraz rozmawiamy to już nie będę się odnosił - macie to jak w banku - chyba że ktoś na siłę będzie mnie o tym przekonywał :) Życzę miłej niedzieli..

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D...;-)

Artiz to są Twoje kolumny i jak dla Ciebie grają dobrze to żadne negatywne opinie tego nie zmienią więc się nie przejmuj.. ;-) Wielu użytkowników tego forum p[osiada kolumny klipsch co dla mnie i nie których osób są one nie do zniesienia..;-) I co z tego jak temu co je kupił ich granie mu pasuję...:D

Artiz Ty tak oglądasz obraz z projektora przy tych wszystkich światełkach i załączonych ledach czy przy całkowitej ciemności?
 
Ostatnia edycja:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D...;-)

Artiz to są Twoje kolumny i jak dla Ciebie grają dobrze to żadne negatywne opinie tego nie zmienią więc się nie przejmuj.. ;-) Wielu użytkowników tego forum p[osiada kolumny klipsch co dla mnie i nie których osób są one nie do zniesienia..;-) I co z tego jak temu co je kupił ich granie mu pasuję...:D

Artiz Ty tak oglądasz obraz z projektora przy tych wszystkich światełkach i załączonych ledach czy przy całkowitej ciemności?
Bipo ogladam w całkowitej ciemnosci!Ledy miłem właczone tylko aby zrobic zdjecie i nagrac film.


nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Abdul0412 dlaczego uwazasz electrino za złe kolumny?
Słuchałes ich?
Nie rozumiem dlaczego te kolumny są tak kontrowersyjne.Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie...
Nie chce ich chwalić bo je posiadam.ale moim zdaniem to b.udane kolumny szcegolnie cene je za wspaniała gore i olbrzymią scene. Zreszta na poczatku kwietnia bedzie ich test w miesieczniku audio vodeo

"Najnowsze STX Electrino 150 obok Equilibrium Atmosphere 2012. Te pierwsze są 13 razy tańsze od tych drugich. Jak grają? Wyniki w numerze 3/2016."



nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!

Nie napisałem , że są złe - jejku to jakaś choroba na tym forum , że czytanie ze zrozumieniem przychodzi ciężko.
W odniesieniu do całości - na żadnych kolumnach koncertu nie poczujesz tak jak jest to na żywo.
STX nie słyszałem , jednak patrząc się na niektóre wypowiedzi mogę wnioskować tylko.

Nie interesowały mnie kolumny tego pokroju z wielu względów.
Tak jak napisał BIPO - ważne ze się tobie podoba.
Przeczytaj cały post - "Takie wydarzenie na zywo napewno nie odtworzysz na zadnym sprzecie"

BTW - każdy może napisać tak samo o Onkyo czy Tannoy - bez znaczenia , ważne jest to czy my mamy to czego szukaliśmy - chociaż już króliczek mnie męczy do gonitwy..

pzdr
 
Armanig nie narzekam :) - tylko wg mnie bycie na koncercie nie jest w żaden sposób porównywalne do tego co czuje się oglądając koncert nawet na 120 calach - bo takowe tez miałem przyjemność oglądać..

Ale każdy może mieć swoje zdanie... tutaj już kilka osób pisało, że jak się ma 80-100 cali ekran to już o kinie można zapomnieć ... ludzie rożnie podchodzą.. i część z nich wydaje mi się że pisało naprawdę poważnie..
na upartego jadać Fiatem można sobie wyobrazić że jedzie się np Jagurem - jest to do zrobienia - kwestia wyobraźni.. :) oglądając koncert na 120 calach również można sobie wyobrazić że jest się na stadionie z 50 -tysiącami ludzi i nagłośnieniem estradowym...

Np. na koncercie Dżemu byłem 5-6 razy i za każdym razem inaczej odczuwałem to wydarzenie - mam koncert na BR tej grupy i oglądałem go również na 110 calowym ekranie z dobra elektroniką i w żaden sposób nie odczuwałem tego w taki sposób jak miało to miejsce kiedy byłem fizycznie na ich koncercie.. a "to tylko" Dżem wyobraź sobie że jesteś na koncercie mocniejszych zespołów jak np Nightwish itp///

Ale znasz mnie trochę i nie jestem takim żeby kogoś na sile do czegoś zmuszać więc każdy wybiera to co lubi ..

Zgadzam się co do samej zasady że lepiej jest film obejrzeć czy koncert na 100-120 calowym ekranie niż na 50-60 calach i tu nie ma dyskusji żadnej.. ba tak jak pisałem na chwilę obecną wolałbym tv większy FHD niż mniejszy 4k - pic polega na tym że tv 4k są coraz tańsze, a tv FHD coraz mniej i ta różnica się zaciera.. plus obejrzeć np "Frediego" na 120 calach to już inna bajka bo jego się nie zobaczy ale też i jakość przynajmniej tych dwóch koncertów co ja mam, powiem szczerze że na 120 calach chyba nie dałbym rady obejrzeć .. ale mogę się mylić .. niewątpliwe w tym roku to sprawdzę ...:)
Co do mojego powiedzenia, że człowiek nie żyje tylko kinem to cały czas tak uważałem i uważać będę (nawet jakbym miał projektor, tym bardziej że od wieków pisałem, że lepiej jest mieć projektor i tv np 55 cali niż sam tv 75-80 cali, a jak ktoś ma i duży tv i projektor to tym lepiej dla kogoś) - życie i jest za piękne żeby skupić się na jednym hobby.. :) przynajmniej ja tak uważam.

Bipo i Armanig ale obiecuję , że jeśli ktoś raz jeszcze napisze coś w tym stylu o czym teraz rozmawiamy to już nie będę się odnosił - macie to jak w banku - chyba że ktoś na siłę będzie mnie o tym przekonywał :) Życzę miłej niedzieli..
Więc dobrze napisałem że lolek wszystko rozumie. Brawo za super posta :)
 
Chciałbym częściowo pokazać, ukończenie mojego projektu. Pozostało przykleić taśmę led klejem polimerowym (na fotkach taśma led położona w profilu luzem, stąd nie równa poświata światła na suficie), i wykonanie paneli 3d o których wcześniej pisałem. Po całkowitym wykończeniu pokoju założę własny wątek, gdzie opiszę poszczególne etapy pracy.
Szkoda,że zdjęcia nie oddają w 100% stanu jaki jest w rzeczywistości :(

4e84e9d680d92447b89128ecab4d01ec_1.jpg


e66e33bddafb0a82274b24b7e5b443ff_1.jpg


3b3f2bb3b6a7a06fb6be0587997f3f20_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
uhm, widziałem w necie oświetlenie zmieniające się w takt puszczonego obrazu,im więcej było jakiegoś koloru na ekranie to tak zmieniło się oświetlenie,wiadomo to jest tylko bajer,ale mimo wszystko może to cię zainteresuje:)
zazdroszczę ci dedykowanego pokoju,sam robiłeś re-gipsy?
 
Szkoda,że zdjęcia nie oddają w 100% stanu jaki jest w rzeczywistości :(

Ja Ci wierzę, na fotkach nie ma szans na faktyczną prezentację, ale to co już widzę, pozamiatało.
Bomba Remi ;)
Dedykowana sala (czyt. taki własny "Night Club") to jest to o czym tu wszyscy marzą ;)
 
Ostatnia edycja:
Rempil super, czekamy na finał i swój wątek tylko proszę dużo fotek z poszczególnych etapów prac...;-) Dziękuje ;-)
 
uhm, widziałem w necie oświetlenie zmieniające się w takt puszczonego obrazu,im więcej było jakiegoś koloru na ekranie to tak zmieniło się oświetlenie,wiadomo to jest tylko bajer,ale mimo wszystko może to cię zainteresuje:)
zazdroszczę ci dedykowanego pokoju,sam robiłeś re-gipsy?

Dużą frajdę i odskocznię od pracy sprawia mi "dzióbanie" w moim pokoiku. Wszystko wyszło spod mojej ręki, tylko wtedy mam pewność, że będzie tak jak zaplanowałem.
Fachowcy nie wytrzymaliby ze mną, dnia pracy ponieważ czepiam się każdego detalu ;)
Słowa uznania są satysfakcją dobrze wykonanej pracy i motywują do dalszego udoskonalania projektu.
Dziękuję i cieszę się, że Wam się podoba!
 
Ostatnia edycja:
Do góry