Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Artiz Mercedesa też można mieć w tv na 120 calach ale czy to jest to samo doznanie co mieć go w rzeczywistości ? Tak samo to co mamy na ekranie 120 calowym - mam na myśli koncert nie równa się temu co być na takim koncercie - ale to też kwestia gustu.
 
Artiz, świetny pomysł z filmikiem.
A sam koncercik rewelacja, dobry wybór i na takiej przekątnej robi wrażenie ; )
Wklejaj tego więcej, tylko zlituj się, nie w takiej marnej jakości.
Chyba założe jakiś kanał na YT, było by sporo do pokazania, a ponoć dobra kasa z tego idzie ;)

Lolek, przy dobrym nagłośnieniu i takiej przekątnej już można mówić o znacznej namiastce wrażeń. Nie narzekaj ; )
 
Artiz Mercedesa też można mieć w tv na 120 calach ale czy to jest to samo doznanie co mieć go w rzeczywistości ? Tak samo to co mamy na ekranie 120 calowym - mam na myśli koncert nie równa się temu co być na takim koncercie - ale to też kwestia gustu.

Napewno nie na stx electrino;) .

Chcialbym tez kiedys pojsc na koncert z symfonia w dobrej realizacji.
Np sting in berlin, 30 lecie dzem, schiller symphonia.
Takie wydarzenie na zywo napewno nie odtworzysz na zadnym sprzecie:)
 
Artiz super :) projektor z nagłośnieniem i można się przez chwilę zrelaksować w takt ulubionej muzyki.. ;-)
Lolek to nie o to chodzi, że to wirtualny i sztucznie wyświetlony obraz, a nie prawdziwy koncert. Przecież to nie ma sensu do tego znów wracać i to wałkować bo to staje się już nudne..

Kupowanie PS4 i jazda na niej Lamborghini to nie to co w realu.
Bieganie z bronią samopowtarzalna typu MP5 w Call of Duty, a walka w realu np w Afganistanie to nie ta sama adrenalina. ;-)
Oglądanie Karaibów w TV, a na żywo to też chyba nie to samo...

Można tak bez końca ale powtarzam to nie o to w tym wątku i na tym forum tu chodzi... ;-)
Artiz jesteś prekursorem prezentacji swego sprzętu na naszym forum bo nie kojarzę innego kolegi. ;-) bravo.
ps. Tylko tak jak Armanig wspomniał postaraj się coś zrobić z rozdzielczoscią.
 
Ostatnia edycja:
Lolek dostał szlaban na projekcje i pewnie przy sobocie coś strzelił, to na żale mu się wzięło. Nic się Lolek nie przejmuj, jesteśmy z Tobą ;)

Wracając do tematu, można iśc na koncert, owszem, ale Freddiego z Wembley (86) już nie zobaczę, a wrażenia na dużym ekranie z dobrym audio bezcenne.
Szczególnie, że te wszystkie covery które od czasu do czasu pojawiają się live, to czysta profanacja.
 
Wiadomo ekran to nie to samo co emocje na koncercie.
Jednak Gabriel zrobił na mnie ogromne wrazenie przede wszystkim słuchowe,swietny koncert,duzo instrumentow,widac ze Peter umie bawic sie z publicznoscią,ekran to tylko dodatek,koncert był tylko w 720p. Nagrywałem telefonem wiec jakosc wyszła jaka wyszła.
Nastepny koncert moze jutro Dire Streits z przeszło 30 lat.
Mimo wszystko dts HD zrobił na mnie ogromne wrazenie.(wspołczuje swoim sąsiadą)
Szkoda ze tylko ja jestem aktywnym nagrywaczem ,moze ktos cos wrzuci)?

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
sąsiadom kolego sąsiadom :)

A może ty koleżko załóż własny wątek ze zdjęciami ? jestem ciekaw tego podświetlenia co tam masz za ekranem
To oswietlenie meblowe,w kazdej module meblowym mam białe diody połaczone ze soba na 1 zasilaczu,swiecą dosc mocno!zuzywaja 36W. Oprucz tego za tv mam tasme led podł. Na USB wł. Sie automatycznie po uruchomienie tv. Na zywo wyglada to o wiele lepiej. Moj tel. Nie robi dobrych zdjec wieczorem

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Staram się jak mogę. Piszę z telefonu,z tąd te skróty. A ortografia to już talent wrodzony
:)

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Artiz super :) projektor z nagłośnieniem i można się przez chwilę zrelaksować w takt ulubionej muzyki.. ;-)
Lolek to nie o to chodzi, że to wirtualny i sztucznie wyświetlony obraz, a nie prawdziwy koncert. Przecież to nie ma sensu do tego znów wracać i to wałkować bo to staje się już nudne..

Kupowanie PS4 i jazda na niej Lamborghini to nie to co w realu.
Bieganie z bronią samopowtarzalna typu MP5 w Call of Duty, a walka w realu np w Afganistanie to nie ta sama adrenalina. ;-)
Oglądanie Karaibów w TV, a na żywo to też chyba nie to samo...

Można tak bez końca ale powtarzam to nie o to w tym wątku i na tym forum tu chodzi... ;-)
Artiz jesteś prekursorem prezentacji swego sprzętu na naszym forum bo nie kojarzę innego kolegi. ;-) bravo.
ps. Tylko tak jak Armanig wspomniał postaraj się coś zrobić z rozdzielczoscią.
Ja myślę, że lolek doskonale to rozumie. Po prostu autor zdjęć użył takiego, a nie innego sformułowania. Ja zareagowałem tak samo. Porównywać nie ma sensu, bo koncert w domu nie da 1/10 wrażeń z life'a. A że to temat o sprzęcie to ok - na pewno jest czad :) jak na dom :)
 
Ty nie myśl za Lolka, bo Lolek jutro strzeli elaborat ;)
Napisze, że projektor już testował i warunki nie sprzyjające, a na końcu doda, że nie samym kinem człowiek żyje.
Bez urazy Lolek, to z sympatii ;)

A Gość nie pisał tego przecież dosłownie. Dajcie już spokój.
Forum hdtv, nowy sprzęt, euforia i "z tąd" takie porównania.
Proponuje solidaryzować się kolegą, a nie analizować.

Btw.
Też kiedyś po zakupie 80" napisałem, że od dziś nie muszę jeżdzić na wakacje, wystarczy, że odpalę TravelChannel i też odezwał się Lolek.
Trzeba było gęsto się tłumaczyć ;)
 
Do góry