Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No są fotki, faktycznie.
Gdyby się czepiać, na podłodze duże jasne kafle, kto ma ten wie, że fuga nie jest wiecznie biała. Z czasem się brudzi, siłą rzeczy.
Na fotkach perfekto, niemal równa tafla, więc fotorelacja zaraz po remoncie, albo latał ze szczoteczką do zębów i pucował.
Dokładnie! Mam takie wielkie jasne w kuchni. Jasna fuga na podłodze to katastrofa!
Na początku jeszcze to utrzymasz, ale z czasem nie ma opcji.
Ja jestem pedantem i takie rzeczy mnie bardzo drażnią.
Człowiek chciałby mieć wszystko cacy bez kurzu i poukładane.
Jednak tak jak Armanig wspomniał trzeba pomyśleć o tym, żeby było ładnie i funkcjonalnie, bo tu się mieszka ;-)
 
Co do kolumn tylnich, jedyna możliwość to ustawienie ich w rogu pokoju na ziemi, a z tego co wiem to trochę lipa, więc musi być taki układ.

Mało jest tam miejsca, jeśli chodzi o kolumny, obecnie odsunąłem i obydwie kolumny są oddalone o 15-18 cm, a jeśli chodzi o bok to z 5 cm. Może z 2 cm mógłbym jeszcze odsunąć, ale to jest maks :) Taka szerokość ściany, jedne z niewielu które pasowały do tej ściany :)
To sa idealne warunki do zastosowania głośników dipolarnych/bipolarnych, mocowanych na ścianie, problem tylko z kablami, trzeba je schować w ścianę, ale to nie problem. Ja mam takie w bardzo podobnym pokoju.
 

Attachments

  • 20151217_183240.jpg
    20151217_183240.jpg
    14,6 KB · Wyś: 72
  • 20151217_183118.jpg
    20151217_183118.jpg
    15,3 KB · Wyś: 65
W dodatku zajmują najmniej miejsca co w tym przypadku ma duże znaczenie.
Jedyny minus takich kolumn to ich cena.
Przeważnie są sporo droższe od tradycyjnych monitorów :-(
Niestety coś za coś... ;-)
 
Lobos, nie koniecznie.
Wielu producentów ma takie w swojej ofercie do stosowania zamiennie w ramach tej samej serii, a ceny zbliżone do monitorów ;)
 
Chyba będę musiał pomyśleć po Nowym Roku o takich kolumnach, bo wyglądają naprawdę super :)

Jakieś konkretne modele możecie polecić?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Niekoniecznie od razu drogie.


Dobra cene zawsze mozna trafic, Np jakies 2 tyg temu, pewna angielska firma wyprzedawala (edit) MA BXFX (w kolorze rosewood) po 49q za pare.

Czy "zajmuja mniej miejsca"? No niekoniecznie, np dipole, ktore ja mam sa faktycznie smukle, ale trzeba je zawiesic z minimum z metr od sluchacza.
Edit: BXFX nie sa wprawdzie dipolami ale
jako przyklad chyba pasuja, w kazdym razie do zastosowania w omawianej lokacji.
 
Ostatnia edycja:
Myszator,ja rozumiem że podajesz nam od jakiegoś czasu ładne imiona swoich kolegów,ale czy Ty zawsze masz jakieś problemy z duperelami ? ;-)
 
Była już jak kupowałem moją drugą sztukę PS4 (poprzednia sprzedana).
Długo się wahałem, ale jednak czerń wygrała. No i dalej się kurzy.
Dziś już chyba wziąłbym białą, przynajmniej na nieużywanej nie widać tych wszystkich brudów ;)
Co do limitowanej, to nie specjalnie mi leży kolor. Szarak był tylko jeden.
 
Moim zdaniem czarna Ci bardziej pasuje do reszty, wszystko w ciemnych kolorach a tu biały rodzynek. Mnie by to razie w oczy, ja mam teraz taj z subem. Wszystko jasne i biały lakier a tu czarna owca... :)
 
Do góry