Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To i ja wstawię zdjęcia
Ładny kącik, ale jak koledzy, kolumny bardzo upchane
Pany odejde trochę od tematu kibla i zapytam kto to ten ''Denoner'' ?? Gdzieś kilka razy tu ktoś wspominał...
Wpisz w szukajkę denoneer :)
To użytkownik (chyba avsforum) znany już na całym świecie z bezkompromisowych rozwiązań audio wideo, w dodatku robi to z niespotykanym smakiem i nowoczesną elegancją. Do tego robi też niezłe fotki - jak z katalogów :)
Krzysiek ale jak zrobisz atmosa to i tak nie nie będzie prawie widać różnicy od tego co aktualnie masz bo głośniki będziesz miał schowane w suficie i zrobione na gładko, a ampli będzie się różnił tylko cyferką na końcu...;-) Nie ma co odkładać robienie swojego wątku..;-)
Żeby to było takie proste :)
Nie do końca - na razie klocki są poustawiane, kable nie są schowane, a gdy będę zmieniał ampli to znów zmuszę się tymczasowego demontażu ścianki, wyciągnięcia kabli z sufitu, podłączenia i pochowania pozostałych - jedna robota jeden bałagan - chcę uniknąć dwa razy tej samej roboty ;)
 
Ostatnia edycja:
Lucky555,
Fajnie wygląda ten ekran. Jak z jakością obrazu na nim?
Napisz coś więcej...
Faktycznie trochę ciasno z tymi frontami, ale tak to jest jak chcę się większą przekątną :-( ...zaczyna brakować ściany ;-)
Tylne to już chyba najlepiej na parapecie postaw.
 
Lucky555,
Fajnie wygląda ten ekran. Jak z jakością obrazu na nim?
Napisz coś więcej...
Faktycznie trochę ciasno z tymi frontami, ale tak to jest jak chcę się większą przekątną :-( ...zaczyna brakować ściany ;-)
Tylne to już chyba najlepiej na parapecie postaw.

Jak dla mnie jakość obrazu bardzo ładna, chociaż nie mam porównania do innych ekranów :) Ale wydaje mi się, że na moje warunki jest super. Pomieszczenie przystosowane nie jest, dlatego szukałem ekranu, który pozwoli "cieszyć" się z oglądania :) Próbuję zrobić jakiś film czy zdjęcie, ale za każdym razem pojawiają się pasy przy kręceniu, a zdjęcia wychodzą bardzo słabe ;/

No z kolumnami to fakt, najpierw kupiłem ekran i projektor, a potem kombinowałem z kolumnami :) Co do kolumn z tyłu pomyślę w przyszłości, narazie ten zestaw musi trochę pochodzić :)
 
i
Masz idealne miejsce na obu ścianach po bokach kanapy. To jest właściwe miejsce na nie.
a jaki model np ? Moze to i racja, tylko jak sobie pomysle o "kuciu" itp, zeby kable dobrze polozyc i zeby nic nie "wisialo" to az mi slabo :) bo juz teraz co chwile cos bylo robione, ale w sumie moze trzeba bedzie pomyslec i tak zle nie bedzie :)
 
Nie ma aż takiej roboty z tym... Trochę podkuć, kabelek w peszelek, gips szary, gips biały, szlif i malunek ;-)
Najprawdopodobnie będzie trzeba obie ściany całe przemalować, żeby się nie rzucało w oczy.
Odświeży się, kobieta będzie zadowolona... ;-) Uchwyty po bokach i bomba :)
Do Dzieła! :-D
 
Armanig: "Savron, stolik kupny, lakier. "
Armani, możesz podać linka. Wy założyli temat RTV i AGD ale i tak tam nikt niczego nowego nie dodaje ani linków do ciekawych rzeczy nie podaje. :( Umówiłem się z jedną firmą od mebli. Muszę pokazać o co mi chodzi. Please link do sklepu.
Chcę ten stolik trochę po innemu zrobić. Dodam chromowane poręczni na krawędziach a do tego nóżki z kolcami zrobię i będzie git.:p Spróbuje tych od mebli namówić na taką samą konstrukcję tylko że w rozmiarze mini.:D Z góry thank"s.
 
Savron,
Stolik kupiony w sklepie którego od lat już nie ma.
Sklep był na Ostrobramskiej, zaraz obok salonu BMW, dokładnie tam gdzie teraz Liroj. Świetny sklep i jeszcze lepsze ceny, sprowadzali wyposażenie wnętrz zza światów, często oryginalne produkty, ale najlepsze były ceny.
To co u nich 500zł, u innych po 2-3tys.
 
@Krzysztofradio znalazłem tylko jedna galerie wspomnianego Denoneer'a, taka z kolumnami Kef i ladą kuchenną w kształcie L. To tyle?? Ładnie nie powiem nawet zaje.... Ale postawiles go w takim świetle że myślałem że ma tych pomieszczeń audio z 7 :)
 
No już po tamtej galerii widziałem że czaruje fotkami, dla mnie lipa bo w domu nie było życia, sterylnie jak w próżni...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Savron,
Stolik kupiony w sklepie którego od lat już nie ma.
Sklep był na Ostrobramskiej, zaraz obok salonu BMW, dokładnie tam gdzie teraz Liroj. Świetny sklep i jeszcze lepsze ceny, sprowadzali wyposażenie wnętrz zza światów, często oryginalne produkty, ale najlepsze były ceny.
To co u nich 500zł, u innych po 2-3tys.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry: Nie dobrze. Bardzo.

Google mi cóż nie pomaga. Nu to mam wielką prośbę. Potrzebuje fotkę tego stolika zrobioną z góry i boki. Please , jak będziesz mieć czas zrób mi fotkę. Muszę pokazać specu od mebli o co mi chodzi. A ta fotkę co podałeś niestety nie pokazuje całą konstrukcje. Sorry.
 
Pany no ma trochę tego sprzęciwa chłopak, recepta jest niestety prosta. Chata sterylna więc albo ktoś tam wiecznie sprząta albo mają kupę czasu bo kieszenie wypchane sosem, lecz w tym wypadku nie tracili by go na sprzątanie.
Nie zmienia to faktu że kozacko na maxa.
Ja w takich sterylnych pomieszczeniach musiałbym przyjmować spore ilości rudej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
:cry::cry::cry::cry::cry::cry: Nie dobrze. Bardzo.
Google mi cóż nie pomaga. Nu to mam wielką prośbę. Potrzebuje fotkę tego stolika zrobioną z góry i boki. Please , jak będziesz mieć czas zrób mi fotkę. Muszę pokazać specu od mebli o co mi chodzi. A ta fotkę co podałeś niestety nie pokazuje całą konstrukcje. Sorry.

Nie ma problemu, jutro zrobię fotki i wyślę.
Oczywiście jak Ci spasują wymiary mojego, to jedno słowo, pakuje stolik i wysyłam ; )
 
Sam wygląd mi się bardzo podoba. Nowoczesny styl wygląda zjawiskowo. Brak tu "ciepełka", ale nie każdy tego potrzebuje. Tylko myślę o dwóch sprawach. Postawienie kolumn na tych "platformach" wprowadza pewne ograniczenia. Nie możemy za bardzo mini manewrować. Chyba, że razem z całym zestawem. Druga sprawa to, że kolumny stoją sporo wyżej. Na oko wygląda to na 15cm. Ciekawe czy to wpływa na brzmienie? Chodzi mi o stereo.
 
Do góry