Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Paweł, salonik do odsłuchu prezentuję się bardzo dobrze z tym sprzęcikiem. Coś mają w sobie kolumienki podstawkowe, a te Twoje aktualne nie dość że fajnie wyglądają to jeszcze wg.opinii i testów grają na wysokim poziomie. Chętnie kiedyś muszę ich podsłuchać, a wracają do sprzętu, to nie widzę przedwzmacniacza od gramofonu? Ponadto znikła Ci sygnaturka pod postami wczoraj jeszcze chyba była?;-)

Sygnaturkę specjalnie schował :p Żebyśmy mieli zagwozdkę co to za kolumny kupił? ;-)

Przedwzmacniacz CA 551P jest za słuchawkami :)

Sygnaturę miałem pozmieniać dlatego na razie usunąłem. Dodatkowy powód to faktycznie zagadka :D
 
Robert, super sprzęcik! :eek:k: Ekran konkret, nie wspomnę o kolumnach ;-)
O akustyce również trochę pomyślałeś.
Standy pod fronty faktycznie fajne, masywne.
Gratulacje!
 
Dzięki :) - pokój teoretycznie gościnny :) - na razie na stałe - choć myślę o pomalowaniu :)

Robcio jakie tam na stałe, zaciemnienie masz przecież zamontowane dokładnie tak jak ja ba nawet ten sam materiał...;-), poprzez obciążniki i naciągi. W każdej chwili jak chcesz to zdejmujesz 2 minuty roboty..;-) Już pisałem Ci gdzie indziej, ale napiszę jeszcze raz pokoik wraz ze sprzętem rewelacja...;-);)
 
Dziękuję serdecznie - muszę coś pomyśleć o regałach na płyty - te które widać są mało stabilne - czekam również na zamówione stoliki coś w tym stylu :)
 

Attachments

  • 5639583297.jpg
    5639583297.jpg
    30,3 KB · Wyś: 63
Wygląda mocarnie i stabilnie, ale czy ładnie...? ;-)
Wiem, że nawet szafka RTV ma znaczenie,
ale ten mebel też musi się komponować ;-)
Tym bardziej , że stoi od frontu!
 
Moje prawie już w komplecie kino - jeszcze tylko czekam na stoliki :)
Super. Musze w końcu kiedyś posłuchać Monitor Audio a nie miałem okazji.

W sumie tylko jedno ale - czemu te surround tak dziwnie niestandardowo zamontowałeś że grają do przodu? Po zdjęciu widać że dałoby się je prawidłowo zamontować. A wtedy efekty odjazd..
 
Stoliki będą miały wys max 35cm - myślę że będą ok.
Co do efektowych - to grają do przodu i na boki w trybie monopole /bipol.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki :) - pokój teoretycznie gościnny :) - na razie na stałe - choć myślę o pomalowaniu :)

Wow!! Ten sub , to poezja:krol: Po prostu pięknie. Mistrz.Styl "retro", wygląd tego suba wymiata! Moi szersze gratulacje. Miód. Ja takiego zastawu i takiego suba , prawdę mówiąc nigdzie nie widziałem. :popcorn:
 
"Robcio"
Gratatulacje! sprzęt super! Potężne fronty !
Zawsze byłem ciekaw pl-ek,jak grają i co są w stanie pokazać w połączeniu z dobrym wzmakiem w stereo ;-)
Niskich tonów to chyba naprawdę masz aż aż aż i więcej nie potrzeba :lol: Chyba że się mylę lub sąsiad z drugiej klatki prosi o więcej :blagam: :D
 
Dzięki :) - mieszkam w domku :) - więc nie muszę się ograniczać - jestem ciągle pod wrażeniem jego możliwości i zgrania z całym systemem :) - polecam wszystkim :)
 
Dzięki :) - mieszkam w domku :) - więc nie muszę się ograniczać - jestem ciągle pod wrażeniem jego możliwości i zgrania z całym systemem :) - polecam wszystkim :)

fajny fajny - taki niepozorny ale jak się posłucha jest dobrze :) Widzę że surandy mamy nawet w tym samym kolorze... W jakim kolorze masz podłogówki - swoją droga super wybór mi bardzo się podobają zarówno pod względem muzycznym jak i wykonania - pięknie są zrobione.. Rozumiem że CA Azur 851 napędza ci te kolumny ? Pytam się bo nie wiem czy wiesz w Krakowie deko że tak powiem odradzają kupowania tego wzmaka do tych kolumn wg nich nie jest to najlepsze rozwiązanie , a ja już drugą osobę "znam" która ma takie połączenie :) także trzeba odsłuchiwać sprzęt tak jak zawsze pisałem.
Mam też drugie pytanko nowe kolumny kupowałeś czy z drugiej ręki, a jeśli z drugiej reki to dużo taniej jak nowe? Chodzi mi o to ile tracą kolumny MA przy sprzedaży. Jak chcesz możesz napisać na priv. Zestawik super. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry