Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dzięki Savronik za wsparcie...;-) śpiwór ze sobą w razie czego zabiorę..;-) Jutro jadę po przedmioty do wyczyszczenia tej elektroniki i wieczorem zabieram się do rozbiórki TV i zobaczymy co z tego wyjdzie...;-( Mam nadzieje, że to pomoże bo jak nie to będę miał pozamiatane...;-(

O kurde...... przyda się chorągiew w trakcie bitwy i natarcia żony, bitwa będzie zaciekła ale łatwo się nie poddam...;-) ps. S U P E R ;-) Piękny haft...;-)
 
Ostatnia edycja:
Żone wyslij do galerii, a że długo się zejdzie z naprawa tv to i żona musi być długo na zakupach, a żeby żonie długo się zeszło to musi mieć duży mamony.:)
 
No właśnie, proszę wrzucić coś bo tylko gadacie i gadacie..... co nie którzy już zapewne powymieniali u siebie zabawki ale się nie pochwalili..;-) a my tu czekamy i czekamy.... oj nie ładnie ;-)

Tak się zagadaliście, że kolega Werf wrzucił ostatnio nowy nabytek w postaci suba, a nawet nikt nie zauważył chyba że widział a nie komentował..;-)

Zgadza się. Ale wiesz , ja naprawdę mówiąc ..... nie wiedziałem ze to sub!!! Najpierw pomyślałem że jakiś nowy mebelek! Serio. Żadnego komentarza nie dodał Pan WERF. Smutno.
 
A to Twoje lisku :)
Cenić też dobrze je cenisz (nie mało)
Wszystkie kolumny są ładne oprócz tego centrala :p
Sam będę chciał wymienić do końca roku kolumny, i nie wiem czy nie RF 62 lub MA RS 6 lub 8.
 
Fajny zestawik, na zdjęciu ten wzmacniacz robi wrażenie podejrzewam, że na żywo jeszcze większe. Napisz proszę co to jest za urządzenie po prawej stronie od wzmacniacza?
Również wychodzę z założenia, że proste rzeczy prezentują się ładniej bez żadnych ozdóbek. Szuflady zostaw tak jak są, na gładko prezentują się dużo lepiej jak z uchwytami, u siebie mam zrobioną rtv-kę, gdzie cała szuflada jest otwierana na lekkie dopchniecie a następnie się cofa. Cały mechanizm jest zrobiony na prowadnicach i domknięciu blum-a, działa i się zamyka cichutko bez żadnych problemów.
 
A przy okazji Panowie, uziemiacie swój sprzęt? Jeśli tak czym - jakiś adapter z gniazdka?

Bo jak wiemy część urządzeń nie posiada środkowego pinu a więc i uziemiania z gniazdka. Są za to śruby na obudowie do przykręcenia kabla..
 
U mnie mała zmiana.

image.jpg
 
Do góry