Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bipo ja mam inne zdanie uważam że każdy powinien mieć tę granicę w przeciwnym wypadku źle to świadczy o danej osobie i to dotyczy wszystkiego z czym mamy do czynienia, a nie tylko rtv .. oczywiście to moje zdanie... :) więc każdy ma do tego indywidualne podejście...
Można mieć hobby życia jak to mów jeden z moich znajomych ale jak się nie wie ile można na to wydać i kiedy skończyć z wydawaniem na jakiś okres czasu to bywa że źle to się kończy dla takiej osoby czy dla rodziny takiej osoby.. A nie mówiąc jak ma się kilka zainteresowań a do tego na utrzymaniu jest rodzina.
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie, w tedy to już jest choroba i uzależnienie....;-( Ale patrząc na naszych kolegów z forum to jest to jeszcze bezpieczne hobby, jak coś się zmieni raz na jakiś czas to nie jest chyba aż tak groźne....;-)
Jednak zdarzają się przypadki, że i nawet małe zmiany potrafią wprowadzić w rodzinie powody do kłótni i nie tylko czego nikomu tego nie życzę....;-)
 
Wiesz kłótnia to jeszcze nic znam przypadek "kolegi" gdzie kupując kolejną zabawkę bo miał hopla na punkcie częstej zmiany samochodów a wiadomo że za każdym razem się traci i trzeba dołożyć do drugiego taki reżim wprowadził że dziecko jego od mojego skarba kanapki brało... także częste zmiana swoich zabawek różnie bywa jeśli właśnie nie ma się tej granicy .....
 
Ostatnia edycja:
Zbyt częsta zmiana sprzętu to choroba. Powinniśmy cieszyć się tym co mamy!
Jeśli miałbym stawiać wieżę to nie jedną a dwie, pierwsza do stereo (kaseciak, radio, korektor) druga do kina.
 
P
Zbyt częsta zmiana sprzętu to choroba. Powinniśmy cieszyć się tym co mamy!
Jeśli miałbym stawiać wieżę to nie jedną a dwie, pierwsza do stereo (kaseciak, radio, korektor) druga do kina.

Zbyt częsta zmiana sprzętu to choroba :confused:
Hm bardzo ciekawy temat.
Z miłą chęcią chciałbym żeby rozwinął się właśnie ten temat.
Pozostaje pytanie...Tak to jakoś sformułuje :hmm:
Czy zmiana zestawu, przeważa nad korzyścią wcześniejszego zestawu do ewentualnego zakupu.
Bardzo chętnie poczytam posty, od osób którzy rozumieją... ( złożoność takiego tematu )

:) :mrgreen:
 
Masz rację wyraziłem się dość nieprecyzyjnie. :(
Chodzi mi o coroczną wymianę elektroniki z powodu wejścia nowej "lepszej" (np. amplituner). Wyjątkiem mogą być: nowe kodeki np. Atmos, nowe złącze HDMI 2, ale nie zdarza się to zbyt często.
 
Kolejne zmiany :( niestety znowu tylko tego co jest "naokoło", w przyszłym roku mam nadzieję wreszcie wezmę się za wymianę amplitunera. Zmiany wymuszone głównie ze względu na żonkę, twierdziła że do tej pory wszystko wyglądało jak z klocków lego (post 4960) i chyba miała rację :) Teraz jest zdecydowanie lepiej moim zdaniem, zostanie tak już na dobre :) no i dodatkowy plus - mam miejsce na powieszenie większego tv ;) :) Pozdro !!!
 

Attachments

  • nz.JPG
    nz.JPG
    417,9 KB · Wyś: 115
  • nz (2).jpg
    nz (2).jpg
    607,5 KB · Wyś: 195
W porównaniu do poprzedniej aranżacji, zmiana zdecydowanie na plus.
Tą grafikę za tv to skąd wytrzasnąłeś?

Grafika to wspólny pomysł mój i żonki. Zamówiłem płytę za tv u lokalnego stolarza i nakleiłem na nią samoprzylepną naklejkę na wymiar. Wzorów w necie od wyboru do koloru. Z początku myśleliśmy o jakimś czarno-białym, ale stwierdziliśmy że wtedy wszystko zleje się w jedną całość. Ten wzór dodaje kolorystyki, którą lubimy, a jednocześnie nie odwraca uwagi od tv.
 
Co do kwiatka :) to wkurza moją żonę że taki długi i krzywy - lubi proste ;) :) Mi szczerze to nie robi różnicy :) Stolik zamówiony przez neta, jak by ktoś chciał mogę podać linka, bo wybór również bardzo duży i ceny również znośne - za mój zapłaciłem 700 zł. Co do szafek na górze to są te same co poprzednio, jedynie inaczej je zawiesiłem. Oświetlenie to zwykła taśma led przyklejona za telewizorem. Dzięki za komentarze - utwierdziłem się w przekonaniu że zmiana wyszła na lepsze :)
 
Do góry