Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wszystko zależy od dizajnu konkretnego sprzętu, są klocki które w silverku wyglądają na starsze jak są w rzeczywistości, ale już taki Denon w srebrze (wysokie modele) wygląda rewelacyjnie. Za to już nie wyobrażam sobie takiego Pionka Susano w innym kolorze jak czarny, ale co by nie mówić, srebrny to więcej blasku, no i oczywiście splendor ; )

Ciekawe, że jeszcze nie doczekaliśmy się białych klocków (z małymi wyjatkami).
Ten kolor dotknął juz chyba wszystkich produktów na rynku.
 
Maranzt w "srebrze" też dobrze wygląda, a co najważniejsze nie widać tak kurzu i nie trzeba co chwilę z piórkiem latać ;)
 
Marantz ze srebrnymi koncowkami, poezja.
Szkoda, że nikt nie wpadł na ten pomysł i musiałem wymieniać wszystkie klocki pod kolor.
Teraz zamiast brylować w salonie, mam "czarną plamę".
Chociaż uczciwie trzeba dodać, że czarny tez ma swój urok, a już na pewno nie jest taki wyzywający ;)
 
Ostatnia edycja:
Mi póki co rozbudowa o końcówki nie grozi ;)
Za to coraz poważniej zaczynam dojrzewać do wymiany na srebrne, pewnie przez jakiś czas będą dwa kolory, na początek zakup CD i BR, a z czasem reszta.
Biała szafeczka już zamówiona ;)
 
Jest sens? PM7004 będzie najwiekszym wyzwaniem, dziś w zasadzie nieosiągalny.
No, ale co się nie robi dla wyglądu. Splendor musi być ;)
 
Na razie taką mam wizję ;)
Przez jakiś czas dół czarny (PM i SR), a góra srebrna (CD+BR), ale niewykluczone, że na białej szafce jednak czarny będzie lepiej się komponował. Szafka będzie dopiero na przełomie października/ listopada, wypożyczę na początek CD i będę sprawdzał, jak w rzeczywistości to wygląda.
Z drugiej strony PM7004 mimo, że w kolorze czarnym, to jednak biały kruk i jakby przyszło co do czego, to szybko i bez straty udałoby się sprzedać ;)
 
Mialem taki misz masz przez pewien czas, chyba nawet w galerii jakies fotki sie ostaly.
Swoją drogą, sam mam obecnie białą szafkę, a raczej 5-6m niski podest i na nim właśnie wyeksponowany czarny sprzęt, kompozycja kolorów jest całkiem ok. Czarny wypłynął ;)
Zanim wymienisz sprzęt, przetestuj takie połączenie.
 
Ostatnia edycja:
Nie ukrywam, że takie połączenie - czarne na białym trochę mnie intryguje, kolumny na bank zostaną czarne (nawet jeśli kiedyś wymienię), a co do zabawek, to na początek pożyczę gdzieś CD i zobaczymy, co Dekoratorka powie ;)
Z jednej strony kusi srebrny kolor, a drugiej nie wiem czy w połączeniu z białym trochę się nie rozmyje.
 
wiem, dla tego tak mnie srebrny kusi ;)
tyle, że on ma ustawioną wieżę, a u mnie będzie to na półkach, mniej więcej jak teraz, tyle, że na białych.
 
Z drugiej strony PM7004 mimo, że w kolorze czarnym, to jednak biały kruk i jakby przyszło co do czego, to szybko i bez straty udałoby się sprzedać ;)
Daj znać chwilę wcześniej jak będziesz chciał wymieniać to się dogadamy ;-)

Co do kolorów to kontrasty robią wrażenie i tak na jasnych meblach czarne klocki prezentują się fajnie a z kolei na ciemnym super wygląda silver ;-)
Czarny Marantz ma fajne srebrne nóżki, które na ciemnym fajnie wyglądają ;-)
Już nie wspomnę o tym jak fajnie wygląda to jeden klocek na drugim :p
Do całkiem jasnego wnętrza świetnie pasuje tak jak u Bipo na białym mebelku srebrne klocki i do tego białe kolumny. Pierwsza klasa! :eek:k:
Ja czaję się na jakąś promocję w Agata Meble na tą szafkę :)
szafka_rtv.jpg
 
Zrób projekt i idź do stolarza, zrobi ci w takich kolorach jak będziesz chciał, a co ważne z wysokościami półek, żeby wszystko ładnie się komponowało.
Mi nie udało się nic gotowego znaleźć, albo za duże, albo za małe.... ;)

Co do reszty, będę pamiętał :)
 
Mnie akurat ta szafka pasuje i wizualnie i wymiarami tylko nie ceną ;-)
Szuflady mają po pół metra a Marantz 44cm, więc z boku wieża, na środku u góry centralny a pod nim PS4 i dekoder ;-)
Mierzyłem wszystko w sklepie jak oglądałem ją na żywo ;-)
 
Lobos tylko żebyś promocji nie przegapił bo już oczyma ją masz a zejdzie z produkcji i nie doczekasz obniżki... :) a ile ona kosztuje?
 
Do góry