Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Był taki plan,ale czerwony mało światła oddaje i niestety został biały (ciepły:eek:k:);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Black, a Ty kiedys pochwalisz sie swoim zestawem? Czyzby szewc bez butow chodzil, a moze czesto je zmienia? ;)
Fotami nie będę się chwalił, bo najpierw trzeba ze dwa dni zbierać zabawki :) i przy tym pilnować, by się za sprawą małych rączek nie pojawiały spowrotem.

Było AVR347+LS60+LScenter+sub Infinity, a teraz jestem na wyborze amplitunera, chyba będzie to AVR370.
 
Czyli bezkompromisowo? Bo przeciez tanie JBLe są ;P Lofty, Studio, E ;P Można coś postawić. Lepsze słabe, niż żadne :) Chyba, że jak napisałem: "bez kompromisów w temacie jakości" :)
 
Myślałem o bezkompromisowym czyli na tył LS40 ale cos za mało w domu słucham, a do obejrzenie filmu spokojnie sobie poradzi Studio 180 i wtedy będzie z tyłami :) 130.
 
Masz rację Classia były przed JBLami.

Niestety nie moje:
20cj.png

um0z.png

v676.png

qb1.png

4nab.png
 
Ostatnia edycja:
Mi najbardziej podoba sie pokoj "zwierzen", czyli elektronika w wyodrebnionym pomieszczeniu. Natomiast sama sala kinowa zacna, tylko nie wiem, czy ja mam tylko takie wrazenie, czy tez te wszystkie fotele nie sa centralnie umieszczone wgledem ekranu? Jeszcze te murki pomiedzy fotelami...
To mi bardziej wyglada na ekskluzywny klub dzentelmenow, jak na stricte sale kinowa :)
Pewnie tam lataja rozneglizowane panienki pomiedzy fotelami, serwuja drinki, a panowie sobie meczyki ogladaja :D
Tak bym wlasnie widzial nasze spotkania klubowe :D
 
Do góry