Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam, po wielu próbach udało mi się odpisać w tym wątku :D
Chciałbym i ja pochwlić się swoim zestawem :)
Składa się na niego:
-TV Panasonic TH-42PV80
-KD Panasonic SC-PT860

Wygląda to tak:
p1050933resize.jpg

p1050934resize.jpg

p1050935resize.jpg

p1050936resize.jpg

p1050937resize.jpg


Odległość siedzenia od TV ok 4m
Wysokość TV ok 140cm (mogłoby być 130cm i wtedy byłoby idealnie; jednak przy takiej odległości wysokość nie męczy ani karku ani oczu)

Pozdrawiam :)
 
To może i ja się pochwalę choć nie wiem czy jest czym.:)
Mój zestawik:
- Sony KDL-40x3500
- Yamaha RX-V459
- Yamaha DVD661
- Yamaha NS50F + NS-C55 + NS-E55 + YST-SW012
- Vectra HD (p.platynowy + 8mb).

Wiem, że sprzęt już nie najnowszy (planuję w przyszłości coś zmienić BR + HD), ale jestem dumny, że udało mi się powiesić tv samemu.
 

Attachments

  • P1010520.jpg
    P1010520.jpg
    71 KB · Wyś: 5632
Zestaw Gohana :)

Witam wszystkich

Niedawno zapowiadałem że mam zamiar zmienić mój malutki monitor 22 cale na Tv . Stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga 32B530 (mógłby być troszkę większy 37-40 cali ale cóż.... udało mi się go wyrwać za 1500zł, nówka polska gwara etc. nie było się nad czym zastanawiać.

Pokój uległ całkowitemu przemeblowaniu.

proszę o obejrzenie zdjęć i zachęcam do komentowania.:popcorn:


zamieszczam link do poprzedniego wpisu (żeby nie szukać)

http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=386432&postcount=506

no to jedziemy

p1000068.jpg


p1000072j.jpg


p1000074.jpg


p1000077l.jpg


p1000081.jpg


p1000083.jpg


A teraz najnowszy nabytek , coś na upalne dni........

p1000085.jpg


Pozdrawiam

:)
 
Witam
Mój zestaw, skromny bo mam dopiero 18 lat.
Pokój 5,8mx5,6mx2,6-2,45m
Wyświetlacz
-telewizor Panasonic 42PV7
-projektor Benq W500 (sprzedany)
Nagłośnienie
-amplituner Onkyo SR606
-Jamo 606 HCS3
-tył Jamo 28
-subwoofer Jamo SUB300
-kable profigold 4mm i 2,5mm
Żródło audio- wideo
-Playstation 3
-komputer
-cyfra +
-polsat cyfrowy HD
-magnetowid Philips VR840
W planach
-projektor FULL HD (jakieś propozycje)
-ekran ramowy 270cm szer format 16:9 lub farba projekcyjna + rama(jakieś propozycje)
-nowy stolik w który wmontuję plazmę
-wyrzucenie dywanu i zakup wykladziny dywanowej z długim włosem
-zakup drugiego suba, chyba Jamo SUB650
-wyrzucenie lampy z sufitu i zakup takiego wynalazku http://ministerstwogadzetow.com/laserowy-kosmos.html no i dorobienie jakiegos alternatywnego oświetlenia
-wymiana drzwi
-ewentualne zastąpienie koloru fioletowego niebieskim z sufitu podwieszanego, a sufit na czarno
DSCN4182.JPG


DSCN4183.JPG


DSCN4184.JPG


DSCN4185.JPG


DSCN4191.JPG
 
TV Wall

Ścianka TV własnego projektu. Podstawowe założenie = schować kable.. I udało się... W Zestawie JVC 32 A80, Ampli (JVC - do wymiany...) głośniki Infinity + monitorki po drugiej strony pokoju, Pioneer DV400, nagrywarla Loewe oraz wypasiony magnetowid VHS marki Panasonic (został jako wypełnienie...). Więc sprzęt mały high-tech'owy, ale gra i jest srebrny (inne kolory zostały odrzucone przez żonę). Na szczęście wnęka na TV wystarczy na 42 cale...
pozdrawiam.
 

Attachments

  • IMG_4777.JPG
    IMG_4777.JPG
    35,8 KB · Wyś: 5710
ja tez sie "pochwale" juz prawie skonczylem kompletowac zestaw jeszcze maskownica na kable i uchwyt jakis pod central a tak sie to prezentuje.



p.s tych szafek i komody z tylu juz ne ma ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Moje "kino" to skromny zestawik, głównie ze względu na brak miejsca (pokój ok. 20 m2 do tego połączony z kuchnią ok. 11 m2) ale może kiedyś... Na zdjęciach dwa ustawienia przednich kolumn (nie mam pojęcia na które się zdecydować):) Będę wdzięczny za komentarze ;)
 
Ostatnia edycja:
zestaw kd

teraz może ja pokaze swój zestaw kina domowego
niestety mało miejsca - ale jedynie na strychu udało się
wygospodarować miejsce na pokój z KD
zestaw składa sie z
ONKYO TX-NR 905
TH-42PV80
MONITOR AUDIO
RS8 + RS1 + RSW 12 + RS LCR
N'ka, stare DVD - czekam na BD albo cos innego

niestety nie znalazłem fajnych standów więc zrobiłem je sam
jeszcze tylko stół pod TV i AV jest w trakcie robienia ale też bedzie zrobiony podobnie - marmur i stal - oceńcie sami.

PICT0205.JPG

PICT0557.JPG

PICT0571.JPG

1.jpg
 
eeetam w kompleksy to można wpaść oglądając forum bluray z kanady i USa :))
http://www.blu-ray.com/community/
Ale fakt szacun, :rolleyes: marzenie nie do spełnienia dla bardzo wielu i nawet nie chodzi o sprzęt bo można w miarę tanio odkupić od tych co im się już znudził , ale trzeba mieć gdzie to postawić :)
ale bardzo inspirujące :) niech by jednego zmobilizuje do rozbudowy domu z tego powodu to i tak będzie sukces na pokolenia :)))
 
Ostatnia edycja:
Teraz ja ;-)

Zanim zdecydowałem się na ostateczną wersję, to TV razem z osprzętem wędrował "po każdej ścianie ". Ostatecznie,od kilku tygodni zniewoliłem ;-) go za pomocą wieszaka tu. Miałem to zrobić po "remoncie" ( malowanie ścian ), ale postanowiłem nie czekać, tym bardziej,że zdjęcie sprzętu nie będzie juz takie trudne. Preferuję styl minimalistyczny, tz. w pokoju jest TV+sprzęt + fotel i ława ( szklana+aluminium ) i mała, 2-osobowa wersalka. Oczywiście na ścianach, w rogach jest 5+1 , Sub ( Sony)+ dwie kolumny do muzy ( Yamaha ).Reszta sprzętu w moim podpisie.NIC WIĘCEJ. PS. Ojciec,gdy taki wystrój pokoju zobaczył, to od razu chciał mi dać wersalkę, fotele + meble - " bo tak biednie masz w tym swoim pokoju ):lol::lol::lol::lol:

Odległość od ekranu,to ok. 2,5m
Pokój ok. 16 m2. Niestety raczej w prostokącie. TV wisi na tej dłuzszej ścianie. Po lewej okna+balkon ( na południe,ale to nie przeszkadza ). Po prawej jest wejście do pokoju i stoi kolumna Yamaha (wąska,więc też nie przeszkadza ).

Sprzęt postawiony na półce szklanej ( na zamówienie, polecam tu: http://www.lumac.pl), kolor-ciemny grafit, typ:szkło antisol, grubość 8 mm.
Pelne info o rodzajach szkła tu: http://www.swiatszkla.com.pl/rodzaje_szkla.html

1. TV powieszony, ale kable na wierzchu....

88981206.jpg


2. A kabli, jak spagetti dla dwojga :D ( a część i tak już ukryta w listwie )

39051577.jpg


3. No, to do roboty. Chyba miejszy bałagan był nawet przy budowie Pałacu Kultury :D

35394436.jpg


4. A tak to wyszło....

69362088.jpg


5. A tak to wyszło 2 ....

dsc01526q.jpg


Ech, nie było łatwo :bober:
 
Ostatnia edycja:
To mój pokój ale zdjęcie tylko jednej ściany ponieważ jeszcze brakuję jakiejś kanapy itd..
 

Attachments

  • P1010029.JPG
    P1010029.JPG
    648,6 KB · Wyś: 1675
Mój kącik :)

No to uwieczniłem swój kącik gdzie spędzam najwięcej czasu, narazie poczciwy crt Philipsa ale noszę się z zamiarem nabycia plazmy :)
 

Attachments

  • IMG_1654.JPG
    IMG_1654.JPG
    396,2 KB · Wyś: 274
  • IMG_1655.JPG
    IMG_1655.JPG
    345 KB · Wyś: 268
  • IMG_1657.JPG
    IMG_1657.JPG
    322,9 KB · Wyś: 228
  • IMG_1659.JPG
    IMG_1659.JPG
    328,8 KB · Wyś: 167
  • IMG_1660.JPG
    IMG_1660.JPG
    322,2 KB · Wyś: 216
Mój 'kącik" AV.

Witam.

Czas "pochwalić" ;) się swoim "kącikiem" AV.



JVC LT-42S90BU, Harman Kardon AVR 255, BR LG BD390, CD CA 340C, wzmacniacz stereo CA 340A,
fronty Paradigm Esprit V.3, centralny Paradigm CC-170, sub Koda SW1000, C+ PVR HD, nagrywarka Samsung DVD-SR150M


tył Wharfedale Diamond 8.1


"bateria" ;) pilotów


"sekcja" źródeł i wzmacniaczy


 
Witam wszystkich.A to mój pokoik 15m2 w bloku,sprzęcik na krótkiej ścianie.Pokój do codziennego przesiadywania-czytaj opanowany przez dwóch smerfów(bajki non-stop) ale co zrobić:D.
 

Attachments

  • DSC03483.JPG
    DSC03483.JPG
    389,7 KB · Wyś: 401
Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale to mój zestaw:

Screens:




TV - Sony Bravia KDL-40W5500
PS3 - Slim 120GB
PC - HP dv5-1040ew
Sound - Microlab Solo 6C

Najbardziej jestem dumny z tego, że pomimo swojego młodego wieku [20 lat] sam na to zapracowałem i kupiłem za swoje nie wyjeżdżając z kraju :D

W przyszłości mam zamiar dokupić ampli, z mocniejszymi kolumnami się wstrzymam [mam mały pokój 3x6 - Microlaby dają radę]

Wiem, że w porównaniu do reszty forumowiczów, mój zestaw może wydawać się skromny, ale myślę, że jak na początek to zestaw nie jest najgorszy :)
 
Do góry