Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Koledzy, dzięki za miłe słowa! :) Kapusta, Caparzo - Wam w szczególności :D
Obiecany osobny wątek będzie - słowo się rzekło, a foty będą już większe, choć to dziwne, że w albumie stają się tak pomniejszone, bo wklejam co najmniej 3 x większe...
Sporo już wklejałem do tego ogólnego wątku, większość widzieliście, ale minęło też sporo czasu, a zestaw ewoluuje.
Czekam jeszcze na kilka małych drobiazgów.
Pierwsze foty zostały, kiedy faktycznie nie mogłem się zdecydować. Przestawiałem co kilka dni. Fota nr 9 jest aktualna i tak zostaje.
To jest "zwykły" pokój, ale tu lubię usiąść, posłuchać, coś obejrzeć, szczególnie teraz kiedy w chłodniejsze wieczory można napalić w kominku ;)
Zegarka szukałem długo, by pasował do marantzowego wyświetlacza.
Będą też foty z ekranem i kadrem, ale z góry uprzedzam, że nie zrobią takiego wrażenia jak u Bipo ;)
Savron, Alieny to przez Ciebie! :) Tak mi się spodobały, że nie zastanawiałem się ani minuty.
Co do kabli, to na tyle sprzętu i kolumn, musiałem wszystko ładnie opisać, teraz nie da się pomylić ;)
Armanig, dawaj, teraz Ty, bo nas zjedzą :D
 
Ostatnia edycja:
Koledzy, dzięki za miłe słowa! :) Kapusta, Caparzo - Wam w szczególności :D
Obiecany osobny wątek będzie - słowo się rzekło, a foty będą już większe, choć to dziwne, że w albumie stają się tak pomniejszone, bo wklejam co najmniej 3 x większe...
Sporo już wklejałem do tego ogólnego wątku, większość widzieliście, ale minęło też sporo czasu, a zestaw ewoluuje.
Czekam jeszcze na kilka małych drobiazgów.
Pierwsze foty zostały, kiedy faktycznie nie mogłem się zdecydować. Przestawiałem co kilka dni. Fota nr 9 jest aktualna i tak zostaje.
To jest "zwykły" pokój, ale tu lubię usiąść, posłuchać, coś obejrzeć, szczególnie teraz kiedy w chłodniejsze wieczory można napalić w kominku ;)
Zegarka szukałem długo, by pasował do marantzowego wyświetlacza.
Będą też foty z ekranem i kadrem, ale z góry uprzedzam, że nie zrobią takiego wrażenia jak u Bipo ;)
Savron, Alieny to przez Ciebie! :) Tak mi się spodobały, że nie zastanawiałem się ani minuty.
Co do kabli, to na tyle sprzętu i kolumn, musiałem wszystko ładnie opisać, teraz nie da się pomylić ;)
Armanig, dawaj, teraz Ty, bo nas zjedzą :D
WOOW :shock: :shock: :shock:
Piękny Zestaw Gratki !!!
 
A ty krzysiek kiedy wymieniasz na 7010 albo w sumie na Procesor av Marantza?

Nie napalasz sie na DTS X?

O ile dobze pamietam to w tym roku wymieniales 7008 na 7009?
 
A ty krzysiek kiedy wymieniasz na 7010 albo w sumie na Procesor av Marantza?
Nie napalasz sie na DTS X?
O ile dobze pamietam to w tym roku wymieniales 7008 na 7009?
dobrze pamiętasz. Gdyby sam procesor kosztował tyle co ampli to pewnie bym wymieniał, ale powtarzaną prawdą jest, że:
- dwa razy droższy
- gorzej z odsprzedażą
- z DTS X poczekam, nie muszę wymieniać ampli co rok ;)
- przyrost jakości nie jest współmierny z ceną, więc nie mam parcia.

Jeszcze gdybym miał pewność, że przez np. 5 lat będzie to aktualny sprzęt i nie wymyślą czegoś nowego, to może bym się zastanawiał, ale sam wiesz jak jest, co roku wychodzi coś nowego. Teraz Atmos jest powszechny, za chwilę Auro będzie równie popularny, za rok dwa, kto wie czym nas uraczą? I wtedy taki procek będzie już mocno przestarzały. Zauważ, że nie wychodzą one co roku nowe...
@krzysztofradio gdzie schowałeś subwofera?
poszedł do żyda :D
a na poważnie stoi z tyłu ;)
 
Masz rację chodziło mi o ten kolor oczywiście i przy tym napisałem kiedy podoba mi się srebrny.

Dla ścisłości były klocki Marantza srebrne lecz to stare czasy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry