Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Moim zdaniem bardzo fajnie. Rozstaw kolumn tez ok. Czesto w sklepach widze jak glosniki sa umiejscawiane jeszcze blizej siebie i jest dobrze.
 
Stolarz, gotowców nie znalazłem o odpowiednich wymiarach.

Jak już będzie gotowe, to podziel się informacjami, dla osób z południowej Polski będą przydatne ;)
Z płyty lakierowanej (wysoki połysk) będzie?

Ja kontaktowałem się w tej sprawie z Hubertusem, ale oni nic ponad standardową ofertę nie robią, niestety tylko to co jest w ich ofercie...
 
@ Whiplash, a kombinowałeś z lampą w prawy róg, trochę zdjęcie nie oddaje czy się zmieści. Wtedy było by większe pole manewru. Taka moja sugestia.
 
Problem w tym, że lampa najlepiej oswietla pokój kiedy stoi przy prawej kolumnie a generalnie zawsze siedze przy lampie, nie lubie swiatala z gory sufitu.. Kiedy stoi w lewym lub prawym rogu w pokoju jest ciemno a oswietlony jest tylko obszar przy lampie. Postawilem ja spowrotem kolo prawej kolumny takze kolo lewej jest wolna dziura i chyba musze kupic jakas pierdole aby tam wstawic bo mnie to denerwuje. Tak czy siak nie rozstawie ich szerzej bo nie mam gdzie uciec z prawa kolumna..
 
Jak już będzie gotowe, to podziel się informacjami, dla osób z południowej Polski będą przydatne ;)
Z płyty lakierowanej (wysoki połysk) będzie?
W zeszłym tygodniu miał mi pokazać dwie próby, jedna malowana i lakierowana, druga z gotowej płyty, ale leci w kule i prawie co dzień mówi, że już może jutro. Poczekam do końca tygodnia, ale chyba będę musiał go zmienić. Nie znoszę leserów i niesłownych ludzi.

jestem dociekliwy w wielu kwestiach i kombinuje po 100 razy. Pamietasz jak mialem kino, ile nerwow wam naszarpalem ? :D
To tak jak teraz w reklamie pewnego banku: Whiplash założył jeden z największych wątków na forum o kalibracji kina domowego, potem przeszedł na stereo, ale wątek został :D
 
Ostatnia edycja:
W zeszłym tygodniu miał mi pokazać dwie próby, jedna malowana i lakierowana, druga z gotowej płyty, ale leci w kule i prawie co dzień mówi, że już może jutro. Poczekam do końca tygodnia, ale chyba będę musiał go zmienić. Nie znoszę leserów i niesłownych ludzi.


To tak jak teraz w reklamie pewnego banku: Whiplash założył jeden z największych wątków na forum o kalibracji kina domowego, potem przeszedł na stereo, ale wątek został :D

To samo miałem ze swoją rtvką, zrobiłem projekt dałem do stolarza i miał to zrobić góra w 2 tygodnie..... tia..... przeszło 2 miesiące...:D
 
To tak jak teraz w reklamie pewnego banku: Whiplash założył jeden z największych wątków na forum o kalibracji kina domowego, potem przeszedł na stereo, ale wątek został :D

Hahaha o rany popłakalem sie ze śmiechu :D Udało Ci sie to Krzysiek, trafiles w sedno!

Mam pytanko. Jak spisuje sie sub Dali E 9F w muzyce? Bo cena podobna do T5 a mialbym komplecik z kolumnami.
 
Ostatnia edycja:
To samo miałem ze swoją rtvką, zrobiłem projekt dałem do stolarza i miał to zrobić góra w 2 tygodnie..... tia..... przeszło 2 miesiące...:D

Bipo tak zawsze jest dla mnie stolik robiła firma miesiąc czekali żeby taśmę zatrzymać ze stolikami na które mieli zamówienia dla marketów,sklepów itp..
 
Wiem, że to żadna nowość na forum, ale cieszę się że jest też i u mnie ;-) :-D
Stabilny oraz bardzo estetyczne wykonany :)
stojak_na_piloty.jpg
 
lobos mam tez takie tylko czarne, cena wysoka co? ale szukalem odpowiednika i za 10 zl mniej mozna kupic podobne lecz wykonane tragicznie wiec warto dolozyc. ratuje mi to życie... ;)
 
lobos mam tez takie tylko czarne, cena wysoka co? ale szukalem odpowiednika i za 10 zl mniej mozna kupic podobne lecz wykonane tragicznie wiec warto dolozyc. ratuje mi to życie... ;)
Mnie się akurat trafiła promocja ;-)
Sprzedawca sam podesłał linka, bo kiedyś już pytałem o upust ;-)
Oczywiście bez zastanowienia kliknąłem i zamówiłem :-D
Bardzo dobrze wykonany stojak. Piloty w jednym miejscu a i mała ozdoba też jest ;-)
 
Do góry