Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
W garażach już widziałem glazurę i w sumie dzisiaj to już nic specjalnego :) ale w salonie tego jeszcze nie było ..:)
 
Przecież te picowane kamienie , które macie na ścianach, to jest to nic innego, jak rodzaj glazury.
Krótko, co kogo obchodzi , kto jak ma urządzone, to nie WY, My, tylko on tam mieszka i jemu ma pasić. :p
 
100% zgody Edi to Koledze ma pasować i poodobać się... nic nikomu do tego ale tak jak napisałem jeszcze nie widzialem glazury w salonie, a jednak kamienie to przynajmniej dla mnie troszkę co innego :) ale może to kwestia podejścia do sprawy..
 
Surroundowe głośniki możesz sobie sieknąć na przyssawki i wspomnij o Jacuzzi, bo to było powodem kładzenia glazury. :mrgreen::D;)
 
Przecież te picowane kamienie , które macie na ścianach, to jest to nic innego, jak rodzaj glazury.
Krótko, co kogo obchodzi , kto jak ma urządzone, to nie WY, My, tylko on tam mieszka i jemu ma pasić. :p
Nie zrozumiałeś sytuacji. Kolega ma płytki na podłodze w salonie, co jest częste. Nazwał je glazurą, stąd śmieszna konwersacja. Bo glazura jest TYLKO na ściany, a tak w salonach to raczej nikt nie ma. Ale już to sobie w sposób przyjazny wyjasnilismy :)
 
Nie zrozumiałeś sytuacji. Kolega ma płytki na podłodze w salonie, co jest częste. Nazwał je glazurą, stąd śmieszna konwersacja. Bo glazura jest TYLKO na ściany, a tak w salonach to raczej nikt nie ma. Ale już to sobie w sposób przyjazny wyjasnilismy :)

Myślę, że raczej nie zrozumiałeś mojego humoru. :p;)
 
Czym dalej na południe tym więcej gruzu płytek kafli na podłodze
 

Attachments

  • 1424842307719.jpg
    1424842307719.jpg
    39,3 KB · Wyś: 93
Wprawdzie to nie moja własna kolekcja, ale miałem okazję ją podziwiać kilka tygodni temu i chcę podzielić się z Wami koledzy tym co widziałem:
 

Attachments

  • DSCN6275.jpg
    DSCN6275.jpg
    34,2 KB · Wyś: 80
  • DSCN6276.jpg
    DSCN6276.jpg
    31,3 KB · Wyś: 75
  • DSCN6264.jpg
    DSCN6264.jpg
    33,7 KB · Wyś: 74
  • DSCN6266.jpg
    DSCN6266.jpg
    26,3 KB · Wyś: 76
  • DSCN6260.jpg
    DSCN6260.jpg
    34,9 KB · Wyś: 76
  • DSCN6273.jpg
    DSCN6273.jpg
    42,3 KB · Wyś: 73
  • DSCN6261.jpg
    DSCN6261.jpg
    32 KB · Wyś: 87
  • DSCN6278.jpg
    DSCN6278.jpg
    33 KB · Wyś: 76
  • DSCN6284.jpg
    DSCN6284.jpg
    21,3 KB · Wyś: 74
  • DSCN6265.jpg
    DSCN6265.jpg
    30,1 KB · Wyś: 76
Do góry