Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A u mnie małe zmiany...jest mniejszy soundbar ale za to większy telewizor...Do salonu zawitał soundbar Philips 3140 i Samsung 55h6400. Myślałem jeszcze nad Philipsem 48 pfs 8109 ale, że budżet był ograniczony do 4000 PLN, a w tej cenie musiałem kupić jakiegoś soundbara, żeby zakryć dziury po demontażu Harmana SB26 padło na ww. zestaw. W sumie nie żałuje bo obraz jest dobry ( jeszcze muszę powalczyć z kolorami lub zlecę kalibrację ), no i 7 cali więcej, a soundbar pomimo, że mały to gra przyjemnie. Muszę się jeszcze przyzwyczaić do wielkości bo po pierwszym włączeniu wydawał mi się za duży i trochę żałowałem, że nie kupiłem 50 cali ale powoli się przyzwyczajam..;-) A wygląda to tak...
 
Ostatnia edycja:
A u mnie małe zmiany...jest mniejszy soundbar ale za to większy telewizor...Do salonu zawitał soundbar Philips 3140 i Samsung 55h6400. [.....] Muszę się jeszcze przyzwyczaić do wielkości bo po pierwszym włączeniu wydawał mi się za duży i trochę żałowałem, że nie kupiłem 50 cali ale powoli się przyzwyczajam..;-) A wygląda to tak...
A za kilka dni będziesz myślał, czy nie można było wziąć większego ;)
 
O to mój skromny kącik kina domowego, ostatni zakup to Sony W829 50 cali. Chciałem kupić 55 cali, ale byłby za duży, ledwo by mieścił się pomiedzy szafkami.
DSC_0553.jpg
 
@SebaK1205,
Jak dla mnie zbyt pstrokato. Dużo się dzieje na tym zdjęciu ;-)
Co nie zmienia faktu, że ładnie się to wszystko komponuje :)
Kolumny w jasnym kolorze idealnie pasują do mebli.
Onkyo, konkretny ampli - gratuluję. Kwiatek mógłby być gdzieś obok ;-)
Nawet jak sztuczny to mimo wszystko oko razi ;-)
Ogólnie pięknie! :eek:k:
Cyknij foty całego pomieszczenia jak możesz.
 
Ja zawsze pisze to co mysle. Szczerze, to oczoplasu mozna dostac od tych szafek. Oczywiscie najwazniejsze bys ty byl zadowolony. Kwiatek z ampka koniecznie out. Sprzet zacny i na pewno daje sporo satysfakcji i radosci. Ogolnie schludnie, porzadnie i wstydu nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Koledzy przeoczyli naklejkę na ampli? Kwiatek przyćmił. Odklej kolego póki nie przywarła mocniej.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 
@SebaK1205,
Jak dla mnie zbyt pstrokato. Dużo się dzieje na tym zdjęciu ;-)
Co nie zmienia faktu, że ładnie się to wszystko komponuje :)
Kolumny w jasnym kolorze idealnie pasują do mebli.
Onkyo, konkretny ampli - gratuluję. Kwiatek mógłby być gdzieś obok ;-)
Nawet jak sztuczny to mimo wszystko oko razi ;-)
Ogólnie pięknie! :eek:k:
Cyknij foty całego pomieszczenia jak możesz.

Ja zawsze pisze to co mysle. Szczeze, to oczoplasu mozna dostac od tych szafek. Oczywiscie najwazniejsze bys ty byl zadowolony. Kwiatek z ampka koniecznie out. Sprzet zacny i na pewno daje sporo satysfakcji i radosci. Ogolnie schludnie, porzadnie i wstydu nie ma.

Kwiatka już nie ma :) FAktycznie dużo się dzieje, ale jest to pokój dzienny, który na noc staje się sypialnią. Mieszkanie ciasne, ale własne. Musiałem odstąpić moją sypialnię córce, aby miała gdzie się bawić. Co do mebli, może pstrokate, ale takie mi i żonie się podobają. Kolumny faktycznie dobrane do kolorystyki mebli. W końcu udało mi się schować wszystkie kable za maskownice własnej roboty.

Koledzy przeoczyli naklejkę na ampli? Kwiatek przyćmił. Odklej kolego póki nie przywarła mocniej.
Dzieki za sugestie. Takich szczegółów jakoś nie wyłapuje.
 
Gustu nie oceniam :) od strony sprzętu to bym podniósł centrala pod sam tv i pomyślał jak odsłonić suba :) ale rozumiem że pokoje wielofunkcyjne mają swoje ograniczenia :)
 
Ładnie kolego ale ja bym płakał jakby mi ktoś stereo zabrał ;-)
Hehe....przecież jest miniwieża Philips 5110:-D:-D...a tak powaznie...jak córcia wyprowadzi się z Naszej sypialni do swojego pokoju to stereo wróci do sypialni...w salonie raczej tak zostanie bo akustyka zabija mi cały efekt muzyki...nawet jakby tam stały Focal.JMlab Utopia Gramate EM pod napędem McIntosh MC 303 to i tak byłoby jak 5110....no może ciut lepiej ...:eek:k::eek:k:
 
SORRY ... ale bez obrazy:) ....... ten cały design jakoś kojarzy mi się z głębokim PRL-em czyli meblościanka a w niej TV Rubin 714p i zestaw stereo Amator :eek:k:
( .... sądzę, że nie tylko mi, tylko że inni obawiają się głośno o tym powiedzieć :-D )

Przyjmuje krytykę... ale moim zdaniem daleko temu designowi do PRL, również do meblościanki. Oczywiście plany były inne, tylko ze jak Twoj pokój dzienny robi się sypialnią na noc, to ta meblościanka stanowi część Twojej garderoby. A że mieszkanie niezbyt duże, wiec trzeba sobie radzic. Z drugiej strony widzisz tylko jedną ścianę tego pomieszczenia. Z całą resztą - moim zdaniem - stanowi nowocześnie zaaranżowane pomieszczenie.

Szczerze mówiąc, to się cieszę, że udało mi sie przekonać żonę do ustawienia całego kina domowego w takim pomieszczeniu i zaakceptowania takiego rozwiązania...
 
Ostatnia edycja:
Do góry