Nasycenie koloru czerwonego w LE32M71B

Macioos

New member
Czerwien w M71

Rzeczywiscie, w M71 jest podbita dosc mocno czerwien i daje sie to zauwazyc przy ogladaniu zdjec.

Jednak mozna ja zredukowac. Telewizor posiada dokladna regulacje kazdej skladowej koloru RGB zarowno hue jak i saturation. Wystarczy otworzyc instrukcje na odpowiedniej stronie i wyregulowac tak jak komus odpowiada. Na pewno troche to potrwa, ale dla chcacego nic trudnego.

Telewizor zdecydowanie warty kupna. Mam go od swiat i jestem w 100% zadowolony. :)
 

tomaszgoogle

New member
Macioos napisał:
Rzeczywiscie, w M71 jest podbita dosc mocno czerwien i daje sie to zauwazyc przy ogladaniu zdjec.

Jednak mozna ja zredukowac. Telewizor posiada dokladna regulacje kazdej skladowej koloru RGB zarowno hue jak i saturation. Wystarczy otworzyc instrukcje na odpowiedniej stronie i wyregulowac tak jak komus odpowiada. Na pewno troche to potrwa, ale dla chcacego nic trudnego...
No wlasnie na tym polega problem. Ustawilem wsystko cacy na jednym programie - kolory, jasnosc itp, po czym zmienilem program i musielm wszystko ustawiac od nowa. Fajne to bylo do 5-6 kanalu, ale pozniej stwierdzilem, ze troche za duzo tych regulacji na godzine ogladania. Wlasciwie nie bylem w stanie skoncentrowac sie na programach i filmach ogladanych, bo ciagle regulowalem ustawienia - nie tego szukam w telewizorze.
 
Do góry