Następca 40TL933

Maszyna

New member
Cześć,

Wraz z remontem salonu trzeba wymienić sprzęt, który sprawuje się bardzo dobrze (i kupiony za namową forumowiczów - dzięki Karpaj!).

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 22m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4 metry
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć/stać jeszcze nie wiem
6. Jak słońce świeci w pokoju: słońce świeci na wprost telewizora (dwa duże okna z żaluzjami)
7. Jaki masz obecnie telewizor? Tośka 40TL933
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Jakość obrazu, obsługę nowoczesnych formatów wideo.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? nc+, komputer, BluRay - HDMI
10. Jakie urządzenia? Jak wyżej
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-4
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matowa
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, informacje, bajki
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? sporadycznie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tylko wieczorami i to sporadycznie.
16. Preferencje co do marki? Niekoniecznie - liczy się trwałość.
17. Preferencje co do wielkości? max 50'
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Szybkość, błyszcząca obudowa, zbędne bajery
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 2200
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie korzystam z 3D jest mi obojętne.

W budżecie nie ma za dużo i nie musi być to 4K - wymieniam telewizor co 4 lata (Tośka kupiona 01/13). Zakup w elektromarkecie na raty - w chwili obecnej na osiedlu mam z wystawy 48J5500 za 1800, a ogólna promocja w Poznaniu na 48J6370 (MediaExpert) to 2199.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To był dobry telewizor.
Ale w klasie podanej cenowej i wielkości 48-50" masz tylko modele z matrycą 50 Hz.
Tak ma być ?
 

Maszyna

New member
Slabo.48WD655 ladnie swieci. To samo 48W705C czy 50W755C. 48CX400E tez ok.na pewno lepiej niz PFH5500 i J5500.J6200 przyzwoicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry