Nareszcie nowy wygląd telewizorów Panasonica

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli co nowego zobaczymy na targach w CES w Las Vegas 2011:
Wszystkie firmy produkujące telewizory znacznie zmieniły swój design zatrudniając znanych specjalistów.
Jedynie Panasonic trzymał przez lata ten sam styl. Ale wkrótce ma się to zmienić.
panaces.jpg
Czy będzie to punkt zwrotny ?
Wkrótce się przekonamy.
dday
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Coś takiego się święci w desingu Panasonica na 2011 to akurat lcd led Panasonic TH-L42G3.jpg (44.4 KB)
 
Ostatnia edycja:

SATORO

New member
Nooo jeśli design nowych TV Panasonica ma naprawdę tak wyglądać to owszem, jest lepszy :grin: Ja bym sobie życzył jeszcze żeby nawet tanie modele były wyposażone w złącze USB i odtwarzanie filmów z pendrive'a/HDD i byłoby naprawdę EXTRA ! :)
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Stylistyka Pana jest OBRZYDLIWA.
Mimo, że nie jestem kobietą to zachwycił mnie Samsung biały z "pomarszczoną" fakturą zatopiną w "szkle". Arcydzieło.

Cena za ten znakomity design 1000 zł drożej niż standardowy.
Podpowiadam:
W czasach kiedy wszystkie TV praktycznie grają tak samo (niemal) to wygląd będzxie miał coraz to większe znaczenia.
Wiele brandów się wresdzcie zorientowało i są klientami renomowanych pracowni wzornictwa użytkowego.
 

Gie

Member
Bez reklam
A wystarczyłoby zrobić jakieś wymienne ramki frontowe i wszyscy byliby szczęśliwi. Od razu pojawiłyby się różne wersje kolorystyczne, materiałowe i wzory.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
A mi się podoba!!!:)Jeśli tak mają wyglądać również plazmy,to tylko się cieszyć ze zmiany wyglądu...bo wreszcie go mają.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
design jest inny, nie mowie ze brzydki ,ale czy nie jest troche za pozno by wchodzic w minimalizm ?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Co wy oglądacie TV czy to co w nim? Ramka ma nie rozpraszać uwagi i już... a taki spokojny styl i bez połysku to jest super!
 

kaukaz

New member
Bez reklam
desing

Nie wiem jak inni forumowicze ale dla mnie tv musi być teraz w black kolorystyce mam silvera aktualnie i powiem ze lepiej gustownie dla obrazu jest czerny styl te modele dla mnie są ok oczywiscie jeśli będą pdp
l_top_main.jpg (92.9 KB)
l_top_main (1).jpg (96.3 KB)
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
czy jakieś info na temat panasa z targów już jest? Sony, samsung sharp coś tam słychać a panas nic?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdjęcia się obrabiają. Ale wrażenie na żywo raczej skromne. Nie ma zachwtu.
Wydaje się wręcz że wygląd jest gorszy od obecnego.
Ale oczywiście to rzecz gustu.
 
Do góry